Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia z II Ogólnopolskiego zlotu maxi skuterów *Burgmania 2006* w Ryni


Gość shrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek_jaro

Serdeczne podziękowania dla Organizatorów Zlotu :ph34r: , ogniomistrzowi

Maximusowi za wspaniały pokaz sztucznych ogni !holiday , wszystkim uczestnikom

za super atmosferę !OKK . Pozdrowienia Go?ka i Sławek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • jagroski

    6

  • Artix

    5

  • pablos

    5

Grill był już aktywny od wcze?niejszych godzin popołudniowo-wieczornych(tak samo jak i w pi?tek), tak więc nikt nie był głodny i nikt nie marudził...

Chyba nie widziałe? Komara o 1.00 w nocy ... ? :)

Do losowania quizów została wybrana Ssylwia :ph34r: , która ewidentnie została przekupiona przez mieszkańców 3M( :) ).

Zgłaszam wniosek racjonalizatroski, aby następnym razem do losowania brać jak?? "sierotkę Marysię wypożyczon? na tę okoliczno?ć z domu dziecka, z potwierdzonym notarialnie dziewictwem" ! !holiday

A tak na serio, to jedyne co mi się nie podobało i czym byłem bardzo zdziwiony, to ceny za noclegi i ?niadania. Okazało się, że jednych nocleg w pawilonach, w pokojach o takim samym standardzie, kosztował 60 zł za pokój [tyle samo jak info Mariusza Burgiego z pierwszego posta i informacji w trakcie rezerwacji pokoju], a innych 75 zł. To samo ceny ?niadania - ci, co wykupili je w pi?tek do godz. ok. 20,00 płcili po 10 zł, a potem [ok. godz.22,00] koszt wzrósł nagle do 15 zł.

Nie chodzi tu o te parę groszy, ale sam fakt, że co? takiego -dla mnie dziwnego-miało miejsce.

Oczywi?cie nie mam o w/w sprawy pretensji do Organizatorów, bo trudno ich winić za takie posunięcia wła?ciciela o?rodka. Pozostaje jednak mały niesmak...

Ogólnie imprezę trzeba zaliczyć do udanych. Można było rozwin?ć - i w niektórych przypadkach odkryć w sobie - talenty piosenkarsko-aktorskie [szczególnie w trakcie karaoke], "odchamić się" [czytaj - lizn?ć trochę kultury] słuchaj?c fragmentów arii operowych w wykonaiu "poznańskiego słowika" [ !OKK ]. Proponuję, aby ten fragment zlotu wpisać na stałe w grafik imprez towarzysz?cych pod nazw? "Wieczór z oper?". W inn? noc M@rkiz - po upatrzeniu sobie wcze?niej jakiej? ofiary - mógłby zainicjować wieczorek poetycki pod nazw? "Czytaj?c między wierszami" ... :)

Najważniejsze jednak jest to, że dana jest nam możliwo?ć nocnych, a chwilami mocnych dyskusji z innymi zapaleńcami skuterowymi...

Pozdrawiam tych wszystkich zlotowiczów, z którymi mogłem zamienić kilka słów, jak i tych, z którymi porozmawiam sobie za rok, bo nie zd?żyłem obecnie.

A Polę pozdrawiam za to, że uratowała mnie od ?mierci głodowej niedzielny poranek :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Zlot w Ryni uważam za udany. Co prawda udałem sie po paradzie do domu z powodu ?lubu i wesela kumpla ze studiów ale 1,5 dnia uwżam za wspaniale spedzony czas w miłej wesołej atmoswerze i wspaniałych ludzi. Szkoda tylko ze nie widziałem sie z niektórymi. Z Komarem mineli?mysie w nieporęcie gdy stał w gigantycznym korku wywołanym kolizj? przy zalewie zegrzyńskim.

podziękowania dla organizatórów za dobrze przygotowany zlot. no i widzimy się za rok miejmy nadzieje ze będzie nasz 2 razy więcej jak tego roku. pozdrawiam wszystkich :):):ph34r::)

zdrówko należy nam sie juz po przybyciu do domeczków !holiday !OKK

P.S. Pablos jak bedzie wszystko ok to widzimy sie w Młynie w czwartek - wcze?niej zadzwonie

Odnośnik do komentarza

No cóż jak to już kto? wspomniał do następnego zlotu tylko już 364. :)

Bardzo żałuję :ph34r: , że mnie nie było, ale cieszę się, że impreza się udała.

Czekam na pełn? relacje dla tych co nie byli.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Skoro Komar marudzi ze zlotu gdzie jest all inclusive (pifko, zarlo) to ja juz nie wiem jak mozna bardziej dogodzic. A o godzinie 1 am mialo prawo sie skonczyc co nie co. Rog obfitosci to zapraszam do raju szukac, bo na ziemi tak to juz jest potrafia skonczyc niestety niektore rzeczy. Przypominam ze na specjalne zyczenie byla dostawa zarla. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Skoro Komar marudzi ze zlotu gdzie jest all inclusive (pifko, zarlo) to ja juz nie wiem jak mozna bardziej dogodzic. A o godzinie 1 am mialo prawo sie skonczyc co nie co. Rog obfitosci to zapraszam do raju szukac, bo na ziemi tak to juz jest potrafia skonczyc niestety niektore rzeczy. Przypominam ze na specjalne zyczenie byla dostawa zarla.  :ph34r:

Artix - spokolokoluzisponton, było cool...

Odnośnik do komentarza
Gość Agatka&Jerzyk

Witamy serdecznie.

Na zlocie byli?my pierwszy raz. Jeste?my pod wrażeniem. Wielu sympatycznych ludzi (również maniaków).

Impreza udana, parada imponuj?ca, organizacja bardzo dobra.:)

Ogromne podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla wszystkich. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nareszcie mam dłuższ? chwilę, żeby napisać kilka słów.

Na pocz?tek napiszę, że jest mi niezmiernie miło czytaj?c tyle ciepłych słów pod adresem naszego zlotu.

Na pocz?tek chciałem podziękować takim firm? jak:

- Yamaha

- Suzuki

- Piekarnia Widerski- Maximus

- MotoStyl

- Scooterland

- Motositi

- Kymco Motorland

Kolejno?ć nie jest przypadkowa.

Poza tym bez pomocy wiernych Klubowiczów sam nie ogarn?ł bym tego wszystkiego.

Dziękuje za wszelak? pomoc takim osobom jak:

Tutaj akurat kolejno?ć jest przypadkowa.

- Artix

- Kriss

- Maximus

- Ravenka

- Lamus

- Ultras

- Dacja

- Siodel

- Szpak

- Żaba

- Stokrotka

- Przemo

- Sylwia

- Ysabel

- Szaary... i wielu, wielu innym

Dziękuje tak naprawdę każdemu kto pomógł a w tej chwili mogłem go pomin?ć bo moja głowa nie doszła jeszcze do pełni sił.

Dziękuje także firmie MotoStyl, która reprezentowała Yamahę Mitsui, opiekowała się pojazdami testowymi, zajęła się logistyk?, reklamami a także pomogła w uzyskaniu cennych nagród.

Teraz pozwolę sobie skomentować kilka wybranych wypowiedzi...

Wielkie podziękowania dla Organizatorów, Mariuszku koniec z kaw? i redbullem teraz trzeba się wyspać.

Masz rację koniec... :)

Na terenie zlotu byłem od czwartku od rana a pierwsze rzeczy zwoziłem już nawet w ?rodę. Przed 3 dni przespałem w sumie 8 godzin :o . Ilo?ci wypitych redbuli nie pamiętam :) . Mam nadzieję że dzisiejsz? noc ode?pię w cało?ci :) .

Dzięki wielkie za imprezkę!!! Fajnie było Was poznać i popijać sobie piweczko i tak se sobie pogadać :-) Do zobaczyska za rok na III Zlot Burgmanowców (mam nadzieję, że tym razem na Executive 650 od Fucki sorki tzn. Qw@ki!!!!) Miła grona ludzi i szkoda tylko że nie poznałem Roberta (Dr. Big) ale jeszcze nie odejdę z tego ?wiata więc jeszcze mamy czas. :-)Ukłoń w kieruku Maruisza za to wszystko :-)) Kto nie był, niech żaluje!!! :-) 3 majcie się mocno!! Kevin

Ciesze się, że Ci się podobało jednak proszę Cię- ja wiem, że ten angielski język jest trudny ale nie pisz już więcej "Exiting" :)

:ph34r:

P.S. ktos policzyl ile bylo ludu??

Ludu zarejestrowanego prawie 138. Ludu, który przewin?ł się przez zlot było napewno grubo ponad 150. W czasie parady jechało ciut ponad 100 skuterów i ok 10 pojazdów nieskuterowych ;)

P.S. Zapomniałbym o Sobotnio wieczornych WSPANIAŁYCH, zajebistych, wyr?banych w kosmos sztucznych ogni, jakie dla Nas jak zwykle przygotował Maximus... Maxi WIELKIE dzieki dla Ciebie. takich fajerwerków to nie widziałem jeszcze nawet w telewizji, a jedyne równie piękne do których mogę te tegoroczne porównać, to sztuczne ognie z Burgmanii2005...

Potwierdzam...

Powiem tylko tyle... nikomu innemy jak Maximusowi nie powierzyłbym tak odpowiedzialnego zadania jak pokaz fajerwerków.

Ten człowiek to prawdziwy profesjonalista :)

Mam tylko mał? pro?bę do organizatorów – czy mógłbym dostać numer zlotowy , który był wydrukowany ( cholera a byłem pewniakiem ) no i może jak?? czapeczkę , czy cos na otarcie łez ?

Wojtku... nie obiecuje, że dzi?, jutro ale postaram się najszybciej jak to możliwe wysłać Ci gadżety zlotowe. Strasznie szkoda że nie dotarłe? ale wiem jak było... najważniejsze, że Tobie nic się nie stało. Pozatym będzie teraz motywacja do zakupu nowego T- Maxa na wtrysku. Aktualnie będę robił test tego modelu.

Dzięki Mariuszku za pamięć, sprawiłe? mi ogromn? przyjemno?ć  organizuj?c na paradę Tmaxia - ?ciskam Cię za to mocno

Wiedziałem, że będziesz zadowolony... poza tym jak to by wygl?dało jakby? jechał w paradzie Deaevilem ;)

Acha... Mamy stratę w postaci jednego ładnego kasku. Nasz słynny i przesympatyczny kompan BOLO tak wchodził w winkle na trasie że kask przetarł się na wylot o asfalt     NICK OFICJALNY : BOLO WINKIEL....

Cała Wasza ekipa była rewelacyjna, super oznakowana no i wyj?tkowo zabawowa :P

Jak tam z t? koszulk? Majona? Majkel wystawia j? na allegro? :)

Co do Bola... Ten człowiek jest poprostu rewelacyjny. Jeden z lepszych Showmenów jakich znam :P Jak przypomnę sobie zabawy do 4.30 nad ranem, tańce swawole, gonitwy to hmmm.... szkoda, że już po zlocie :P

QUOTE (Kubo @ 18-06-2006, 20:22 )

Grill był już aktywny od wcze?niejszych godzin popołudniowo-wieczornych(tak samo jak i w pi?tek), tak więc nikt nie był głodny i nikt nie marudził...

Chyba nie widziałe? Komara o 1.00 w nocy ... ?

Przepraszam ale mój komentarz na ten temat jest jeden: NO COMENT :o

Następna Burgmania proszę żeby trwała co najmniej 5dni 

Scottie-- powiedz lepiej, że chcesz się mnie pozbyć :)

Nie ma takiej ilo?ci redbuli, żebym dał radę 5 dni :P

Pozostańmy jednak przy trzech dniach

No cóż... niedługo zabieram się za fotki, Artix skrobie relacje więc wkrótce będzie można j? przeczytać. Napewno będzie obszerna.

Z ciekawostek- w dzisiejszym Superexpressie jest wzmianka o naszym zlocie w dziale "Warszawa" - niestety artykuł nie jest dostępny w wersji elektronicznej- przyjamniej ja jej nie odnalazłem w necie.

Będzie też wkrótce relacja ze zlotu w TVN Turbo "Jedno?lad".

Jacek Gradomski "jagroski" ze |wiata Motocykli piszę wła?nie relacje do jednego z najbliższych numerów miesięcznika. Jako, że Jacek sam jeĽdzi skuterem i był na zlocie od soboty 10 am do niedzieli 4 am to i relacja powinna być mocno oddaj?ca realn? atmosferę zlotu :P . Muszę przyznać, że twardy go?ć z Jacka... po całonocnym imprezowaniu żegnałem się z nim kiedy już ?witało. :)

No dobra... teraz dziękuje wszystkim przybyłym za wspóln? zabawę, za mił? atmosfer?, ciepłe słowa i w ogóle... gdyby nie Wy wszyscy to w życiu ten zlot nie miałby sensu realizacji. To wła?nie Wy jeste?cie dla mnie motorem napędowym i motywacj? do pracy.

Dobra... starczy marudzenia... idę spać .

Do zobaczenia w Stegnie oraz w Firleju :)

Ps. Ten w?tek bije rekordy ogl?dalno?ci :o 2500 odsłon w jeden dzień !!!!!

Odnośnik do komentarza

Ależ Wam zazdroszczę... (wcale nie trochę)

Niestety termin zlotu mi nie przypasował - miałem wyjazd "samochodowy", ale kilka maszyn widziałem na trasie - w niedzielę ok. godziny 12.30 na krajowej "7" wymin?łem pięć albo sze?ć "załóg" pewnie w drodze powrotnej z Ryni.

:ph34r: Może natępnym razem nie będę musiał podziwiać sun?cych skutów z wysoko?ci Transitowego fotela tylko pow?cham spaliny zza szyby YPki. :)

Odnośnik do komentarza

no panowie i panie, chociaż mnie tam nie było, to naprawdę zazdroszcze i podziwiam organizatorow. mam wrazaenie ze z roku na rok poprzeczka będzie coraz wyżej - niemałe wyzwanie dla Ojca Dyrektora i pozostałych współorganizatorów. Moze jeste?my ?wiadkami (i uczestnikami) nowego "ruchu" czy też "szkoły", je?li chodzi o motoryzację w Polsce.

Oby tak dalej, żeby liczba użytkownikow maxi-skuterów nadal rosła.

Mocno się zastanawiałem nad wyjazdem z grup? południow? i przyznaję, że żałuję, że sie jednak nie zdecydowałem. No ale nic straconego, bo z pewnoscia nie był to zlot ostatni.

Coż więcej - czekam na obszern? relacje i foty, tak jak pewnie wiekszo?c forumowiczów.

Szczerze mówi?c juz w niedzielę rano zagl?dałem na forum - byłem ciekawy kto i o której godzinie rozpocznie ten w?tek i w jakim tempie przybywać będzie kolejnych postow. Tak z ciekawo?ci ;):P. Jest wła?ciwie pod tym względem tak, jak się spodziewałem - czyli nawałnica odsłon i postow. To kolejny sukces tego grona.

Odnośnik do komentarza

hi ;)

Krótko... aczkolwiek intensywnie i tre?ciwie :P

Tatko Kefir zadbał o mój poziom % we krwi... (sobotę wykre?liłam z życiorysu :P )

Żałuję, że nie zobaczyłam fajerwerków ;) eh

Pozdrawiam cieplutko wszystkich

Odnośnik do komentarza

Chyba wszystko juz zostalo napisane... :P

Dziekujemy wszystkim za sooper zabawe i respekt dla Mariusza...

Zalujemy tylko jednego, ze nie ze wszystkimi udalo nam sie porozmawiac i nie wszystkich udalo nam sie poznac...

Ale to do nadrobienia na nastepnych zlotach... ;);):P

a tu "kilka" foteczek :P

Pozdrawiamy serdecznie...

Sylwia i Przemo

Odnośnik do komentarza

Ja bylem zaskoczony obecnoscia kogos takiego jak Dziadek. Nie samowite ile ten czlowiek ma energii w sobie i checi zeby jezdzic skuterem i to takie dystanse, podziwiam go wlasnie za to i uwazam ze naleza mu sie wielkie brawa za postawe ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Relacja ze zlotu z jajem edited by Artix napisana :P .

Zdjęć jest na tyle dużo, że naprawdę ciężko było z tej ilo?ci wybrać te najlepsze.

Poza tym dostałem od Was masę zdjęć mailem... jestem w szoku ;)- Dziękuje :P . Najgorsze, że co galeria to co? nowego fajnego ;)

Np. dzi? wieczorem dostałem jeszcze fajn? fotkę od Andrew:

Kevin, wife i ja :P

fotokevin4un.jpg

Przy okazji chciałem podziękować za model Yp 250, który dostałem od Ciebie na zlocie--- Było mi bardzo miło Andrew :P

My?lę, że relacja z fotkami ukaże się na stronie głównej do końca tygodnia... proszę jeszcze o chwilę cierpliwo?ci--- pracujemy nad tym nieustannie !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Był nacisk więc zarzucam...

Oto skan artykułu z poniedziałkowego SE, który był niedostępny w wersji elektronicznej. Przemo i Ssylwia w roli głównej :lol:

scan1jpgsuperexpressozlocie6mx.jpg

Trochę przykwasili... wcale się nie rozmarzałem !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UFF... dopiero udało mi się dzi? do domu wrócić z Ryni.... gdyż od poniedziałku tkwiłem służbowo z drugiej strony stolicy - licznik nakręcił w sumie 1033 km.

Wyrazy uznania i szacunku dla Mariusza i reszty ekipy organizatorów. Super impreza.

Jednocze?nie pozdrawiam ekipę z Poznania a zwłaszcza tego typa, któremu moje kolana sie nie podobały !scooter

INFO dla Komara - prosiłe?... napisałem.

INFO dla W?skiego - w?tpie, żeby byli chętni na wieczorki o których wspominałe? wyżej w tym w?tku.

Brawa dla Maximusa za pewn? rękę przy odpalaniu z pomostu "chinoli" w kosmos :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...