Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia z II Ogólnopolskiego zlotu maxi skuterów *Burgmania 2006* w Ryni


Gość shrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • jagroski

    6

  • Artix

    5

  • pablos

    5

  • Administrator
Artix... wła?nie to zrobiłem.

Mail do prowadz?cego aktualnie program "Jedno?lad" Piotra Dobrowolskiego "Siara" został wysłany  whist

Czekam na odpowiedĽ  :o

Ciekaw jestem czy odpowiedĽ była ????

A czy ja dobrze kojarzę czy prowadz?cy , czyli "Siara", to jeĽdzi nie jedno?ladem tylko Toyot? Supr? o "niebagatelnej mocy*" (czy tylko jest podobny?) ???

Z drugiej strony należy się cieszyć , że o nas powiedzieli , choć znowu można narzekać , ze nie padł zwrot "burgmania.net".

* niebagatelna moc - 1000KM

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kilka dni temu pojwił się w sieci artykuł o naszym zlocie *Burgmania 2006*.

http://www.wiesci.wolomin.com/?f=xml/200626.xml&p=3

Przy okazji... Za parę dni ukaże nowy sierpniowy |wiat Motocykli a w nim artykuł o zlocie w Rynii.

Odnośnik do komentarza

A w lipcowym |wiecie Motocykli jako ilustracja zlotu "U Papy" była fota, jak burgamiacy wjeżdżaj? na zlot.... hihihi

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
A w lipcowym |wiecie Motocykli jako ilustracja zlotu "U Papy" była fota, jak burgamiacy wjeżdżaj? na zlot.... hihihi

Pozdrówka

;)

Też to widziałem, ale nie wiem czy to na pewno z tego zlotu. Mariusz w kominiarce....

Odnośnik do komentarza
A w lipcowym |wiecie Motocykli jako ilustracja zlotu "U Papy" była fota, jak burgamiacy wjeżdżaj? na zlot.... hihihi

Pozdrówka

:D

Też to widziałem, ale nie wiem czy to na pewno z tego zlotu. Mariusz w kominiarce....

100% ten zlot i 100% to my.

Naj?mieszniejsze z tego jest to, że wpadli?my tam na 40 minut kiedy zlot trwał trzy dni i to wła?nie my pojawili?my się na jedynej fotce o tematyce zlotowej (druga przedstawia stoliki baru i przedstawia tak naprawdę nic).

Do tego dostali?my nagrodę za najliczniej reprezentowany klub :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Pi?tka" dla Jagroski-ego za fajn? relację i zdjęcia !

pzdr

BTW:

Jacek, przyzwyczaiłem się już do Twoich ciekawie napisanych testów, a tu kto? inny w obecnym numerze (Yuki V3)... whist

Edit: Sorki, doczytałem do strony 88 i jest ! Test X-max-a whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

..wła?nie przyjechałem z tankszteli z bananem na pysku ,od dzwi wołaj?c

dziołchy tati w gazecie !

Fajny opis ,dzięki coraz więcej nas widać !OKK

Dzięki Jagorski !OKK

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzis wreszcie udalo mi sie przeczytac :D bardzo sympatyczny text przeczytalem tez oczywiscie test ktory mi sie bardzo podobal choc mam male ale ... ale o tym w czwartek :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jaki? czas temu odezwał się do mnie magazyn Gremium, który jest czasopismem i stron? www stricte motocyklow?. Redaktorzy s? zainteresowani ?cisł? współprac? z nami a na dzień dobry zamie?cili relację z naszego zlotu *Burgmania 2006* w Ryni.

http://www.g777.pl/

Odnośnik do komentarza

Witam.Decyzja magazynu Gremium o ?cisłej wspólpracy z Burgmani? to ukłon w kierunku maksiskuterów ich wła?cicieli i wiedzy jak? dysponuj? Będzie o nas gło?niej i więcej !YES .

Odnośnik do komentarza

Ho Ho stajemy się sławni jako zacny zakon pokręconych pozytywnie czyli Burgmania !YES .

Nie zdziwiłbym się jak za rok w Ryni pojawi się TVP1 i będzie robiło relację do Wiadomo?ci Wieczornych.

Mariusz teraz niedługo to sponsorzy będ? się bili o Burgmanię a nie Burgmania o nich.... choć chyba tak już powoli się staje :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...