Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2013 w zach-pom


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

No jakie pomysły na czwartek, no jakie???? :-)

W piątek dostałem decyzję z Ergo Hestia o wypłacie środków finansowych do garaż motor...

Ucieszony wpadłem w poniedziałek z okrzykiem na ustach...odbieram....

Na co smutny pan mirek odpowiedział, że jak to Ergo Hestia płaci to dopiero po wpłynięciu środków na konto..bo on ich już zna i nie dy rydy odebrać na decyzję.....

ale podobno jest szansa do czwartku....................%$^*(&^^%$$##........................)(%@@#&*(*^%^........................

No to jakie pomysły na czwartek, no słucham? :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    26

  • ArtCho

    20

  • bilety

    12

  • wooferai

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

... ale nie znaczy to, że skuter zawieszam na kołku! Oto reminiscencje z dzisiejszego spontonu do NRD z Maćkiem, który - jak być może niektórzy wiedza - niedawno wrócił.

Do jabłek z Urbim dodajemy gruszki, dziś namierzone i naszabrowane :chair::msn-wink:

ynyryba3.jpg

usarezuz.jpg

teze7y8u.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez bede.

Artur, przykro mi ze nie bedziesz uczestniczyl w jesiennych spotkaniach. Chyba ze przesuniemy z powrotem na czas letni czyli na godz. 19.00. Juz teraz i tak jest juz szybko ciemno...

Szkoda ze nie dales znaku o planach wyjazdowych do NRD... chetnie zjadlbym z Wami gruszki...

Na pocieszenie mialem dzisiaj przesympatyczna wizyte w pracy Zosi i Marka. Bardzo sie ciesze, ze mnie odwiedziliscie i milo sobie chwilke porozmawialismy. A propos, Marku prosze Cie tez o naklejki Burgmanii na skuter, bo jak widzimy Artura jutro nie bedzie. Z gory bardzo dziekuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez bede.

Artur, przykro mi ze nie bedziesz uczestniczyl w jesiennych spotkaniach. Chyba ze przesuniemy z powrotem na czas letni czyli na godz. 19.00. Juz teraz i tak jest juz szybko ciemno...

Szkoda ze nie dales znaku o planach wyjazdowych do NRD... chetnie zjadlbym z Wami gruszki...

Na pocieszenie mialem dzisiaj przesympatyczna wizyte w pracy Zosi i Marka. Bardzo sie ciesze, ze mnie odwiedziliscie i milo sobie chwilke porozmawialismy. A propos, Marku prosze Cie tez o naklejki Burgmanii na skuter, bo jak widzimy Artura jutro nie bedzie. Z gory bardzo dziekuje.

Pozdrawiam

Trudno to nazwać planami: zdzwoniliśmy się i wyjechaliśmy o 15.00 (a Ty chyba pracujesz?).

A ze spotami będzie jak w zeszłym roku: jak będziemy się spotykać o 19.00, to będę: zimą u Marka ;) , a na wiosnę pod Pleciugą. To, co teraz - nazwijmy okresem przejściowym. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trudno to nazwać planami: zdzwoniliśmy się i wyjechaliśmy o 15.00 (a Ty chyba pracujesz?).

A ze spotami będzie jak w zeszłym roku: jak będziemy się spotykać o 19.00, to będę: zimą u Marka ;) , a na wiosnę pod Pleciugą. To, co teraz - nazwijmy okresem przejściowym. :)

Używając słowa plany, miałem na myśli spontaniczny wyjazd... owszem pracuję ale czasami potrzebuję się zresetować i jak zdarza się taka okazja, jak wycieczka z Tobą przy okazji ładnej pogody, to mogę się zerwać wcześniej...

Taki 2-3 godzinny relaks jest lepszy od 3 dni urlopu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Używając słowa plany, miałem na myśli spontaniczny wyjazd... owszem pracuję ale czasami potrzebuję się zresetować i jak zdarza się taka okazja, jak wycieczka z Tobą przy okazji ładnej pogody, to mogę się zerwać wcześniej...

Taki 2-3 godzinny relaks jest lepszy od 3 dni urlopu.

Pozdrawiam

:) Następną razą zadzwonię. Cień myśli przeszedł mi przez głowę, ale od razu ją odrzuciłem, gdyż pomyślałem, że jesteś w robocie.

A z innej beczki: jak zdecydujecie dokąd jedziecie wyślijcie mi smsa. Po niemieckim tam dojadę. Myślę, że o 19.00-19.30 jeszcze nie pojedziecie do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czwartek 24 października to był niesamowity spot grupy szczecińskiej. Kończy się sezon, a tu takie spotkanie - mega frekwencja - chyba najwyższa frekwencja w tym roku. Oby tak dalej.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia następnym razem.

Jedna pamiątkowa fotka - przepraszam za jakość, ale telefon w tych warunkach nie potrafił zrobić nic więcej... I wykonana trochę za wcześnie, kilka minut później dojechały jeszcze dwa albo trzy skutery...

y07j.jpg

Odnośnik do komentarza

To może pożegnania lata z kiełbaskami na Głębokim z dojazdem z pod Pleciugi. (plusem jest to, że spóźnialscy znają to miejsce).

Opcja numer dwa:

Coś nawiązując do 1 listopada jakiś klimatyczny wypad na cmentarz i gdzieś postawić parę zniczy?

Lub małe połączenie obu w/w propozycji....

Albo jeszcze inaczej:

wypad na cmentarz centralny i lody w MacDonaldzie lub BurgerKing (mniej klimatycznie ale bliżej cmentarza i nie trzeba szukać drewna)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może pożegnania lata z kiełbaskami na Głębokim z dojazdem z pod Pleciugi. (plusem jest to, że spóźnialscy znają to miejsce).

Opcja numer dwa:

Coś nawiązując do 1 listopada jakiś klimatyczny wypad na cmentarz i gdzieś postawić parę zniczy?

Lub małe połączenie obu w/w propozycji....

Albo jeszcze inaczej:

wypad na cmentarz centralny i lody w MacDonaldzie lub BurgerKing (mniej klimatycznie ale bliżej cmentarza i nie trzeba szukać drewna)

Myślę że cmentarz odpada, nie będzie gdzie maszyn zostawić. kiełbaski dobry pomysł ale po 18-tej będzie już trudno o drewno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...