Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2013 w zach-pom


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    26

  • ArtCho

    20

  • bilety

    12

  • wooferai

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Artur, my się jutro zdzwaniamy koło godz. 9.00... Trochę się martwię temperaturą poniżej 10oC, ale trzeba być twardym nie miętkim...

Godz. 9.43 - jak na razie, to jeszcze nieźle szroni...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zamarzliście po drodze? Wczoraj tak sobie myślałem, by do NRDowa zapuścić się w waszą stronę od północy, ale około dugiej w nocy wyszedłem na chwilę do garażu i jak zobaczyłem zero stopni na termometrze oraz lekki szronik na dachach aut ("łysy" świecił jak opętany), to sobie odpuściłem :) Dzionek ogólnie pochmurny a liści na drogach od diabła... U Helmutów też tak?

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekaw, bo jeżdżąc ostatnio po Szczecinie przeżyłem kilka "gorących" momentów właśnie z powodu zalegającej na jezdni warstwy liści - np. na Piłsudskiego. :/ Widział ktoś ostatnio zamiatarkę na ulicach naszego FloatingGarden?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaa widzicie :lol2: Wybraliśmy trasy bez liści. Było pięknie, oczywiście trzeba było się ciepło ubrać.

Jak na wiosnę jeździliśmy z Maćkiem na czereśnie, w końcu lata na śliwki, tak dziś zahaczyliśmy o z góry wypatrzoną jabłoń i po drodze posililismy się NRDowskimi jabluszkami, gawędząc co nieco. :lol2:

Trochę ponad 2 godzinki spędzone na 2oo :)

Urbi, dzięki! A kto nie był - jak zwykle, niech żałuje! :)

Trza twardym być, nie mientkim!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny Prosiaczek! Muszę go obejrzeć. Może w czwartek? :)

I zła wiadomość... Mój dawny Kymco skasowany... Niestety... :photo: Muszę spytać, czy kierowcy nic się nie stało.

http://tablica.pl/oferta/mam-naspszedasz-skuter-kymco-super-8-po-wypadku-CID5-ID3RXmL.html#3468c49ce1

Odnośnik do komentarza

Skuter skasowany - a kierownik cały - poza dysleksją :)

A Prosiaczka pokażę - dawno żaden pojazd nie wprawiał mnie w tak dobry nastrój, od czasów VOLVO 244 ze zderzakami na tulejach i betonowy słupek bądź drogowa barierka nie robiły na nim wrażenia...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, ja również dziękuję za wspólną przejażdżkę.

Było naprawdę SUPER!!!

Chociaż przyznam, że przy moim nie kompletnym stroju motocyklowym i kombinowanych rękawiczkach - to chyba trzech godzin bym nie wytrzymał w tej jesiennej temperaturze...

Ale naprawdę było warto!!! Krótka - głównie przeze mnie, ale bardzo atrakcyjna wycieczka, malowniczymi drogami, z różnymi atrakcjami i ciekawymi miejscami. Artur wybierał drogi bez liści, chociaż czasami wprost przeciwnie - bruk lub droga polna czy też dojazdowa do np.cmentarza i kapliczki pokryta cała liściami... niestraszne naszym dzielnym "rumakom"...

Zawsze uważałem i nadal będę Cie uważał za Guru wycieczek w naszej okolicy. Dla mnie zawsze będziesz Kierownikiem wszelkich wypraw. Jestem gotowy na każdą następną. Czekam na znak-sygnał.

A Ci co nie byli, potwierdzam niech żałują...

Pozdrawiam

P.S. 1) ArtCho - szkoda skuterka - fajne było to Kymco - mam nadzieję, że kierowcy nic się nie stało...

P.S. 2) Rzelu - gratulacje z zakupu bardzo dobrego Renault ! Twingo to naprawdę bardzo udany model, wygodny, trwały, dość bezawaryjny i tani w utrzymaniu. Będzie Pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

A Prosiaczka pokażę - dawno żaden pojazd nie wprawiał mnie w tak dobry nastrój, od czasów VOLVO 244 ze zderzakami na tulejach i betonowy słupek bądź drogowa barierka nie robiły na nim wrażenia...

(...) P.S. 2) Rzelu - gratulacje z zakupu bardzo dobrego Renault ! Twingo to naprawdę bardzo udany model, wygodny, trwały, dość bezawaryjny i tani w utrzymaniu. Będzie Pan zadowolony.

Nie bity, jeździł nim niepalący emeryt w niedzielę do kościoła! :photo::):photo:

Odnośnik do komentarza

I zła wiadomość... Mój dawny Kymco skasowany... Niestety... :clapping: Muszę spytać, czy kierowcy nic się nie stało.

Znam te uczucie, jest dosyć nie miłe. Moją byłą Deauville skasował TIR, stała na zakręcie zaparkowana na chodniku (na szczęście bez kierowcy) a TIR miał za dużą prędkość...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy bity czy nie bity to się okaże przy najbliższych oględzinach...

Spoko, Rzelu wie o czym piszę. :clapping: Kiedyś pod Pleciugą gadaliśmy o "bezwypadkowych" motocyklach.

Znam te uczucie, jest dosyć nie miłe. Moją byłą Deauville skasował TIR, stała na zakręcie zaparkowana na chodniku (na szczęście bez kierowcy) a TIR miał za dużą prędkość...

A to nowość! Nie "chwaliłeś się" tym.

Odnośnik do komentarza

A to nowość! Nie "chwaliłeś się" tym.

Bo to mojemu następcy skasowali ją, dlatego ma już nową. Tak właśnie czytałem na forum, że opisuje nową (i nie moją) i doszperałem dlaczego tak się stało...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo to mojemu następcy skasowali ją, dlatego ma już nową. Tak właśnie czytałem na forum, że opisuje nową (i nie moją) i doszperałem dlaczego tak się stało...

Aaaa, czyli jak u mnie :msn-wink:

A co to znaczy "w trakcie powrotu" w Twojej stopce?

PS

Odpisał mi nowy kierownik mojego Kymco - młody chłopak. Zachowałam oryginalną pisownię :) Mimo śmiesznie brzmiących słów nikomu nie życzę takich przeżyć...

"wypadek nie był z majej winy na wołczkowie starsza pani zajechała mi droge to było dwa miesiące temu chodze jeszcze na kulach miałem zerwane scięgna krzyzowe przy kolanie mam teraz na to rechabilitacje miałem tez poszczerbione zęby rana na kolanie prawie 30 szwów i wstrząs mózgu wybiłem szybe kaskiem kupiułem go sam 400 zł ale uratował mi zycie czekam teraz na zakończenie leczenia i odszkodowania i kupuje inny skuter moze pan ma jakis skuter do sprzedania czy tam kolega ? moze i kupie ten sam skuterek. a nie potrzebuje nikt częsci do kymco itp przy wypadku felga pękła wybiłem szybe z przodu przywaliłem w miejsce kierowcy w koło".

Odnośnik do komentarza

Aaaa, czyli jak u mnie :clapping:

A co to znaczy "w trakcie powrotu" w Twojej stopce?

Sprzedałem Yamahę, mam trochę $ i chcę coś zimą wybrać targując mocno cenę. Na dzień dzisiejszy jest to V-Strom, ale mocne maxi też przeglądam :) Czas pokaże co będzie :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaaa, czyli jak u mnie :msn-wink:

A co to znaczy "w trakcie powrotu" w Twojej stopce?

PS

Odpisał mi nowy kierownik mojego Kymco - młody chłopak. Zachowałam oryginalną pisownię :) Mimo śmiesznie brzmiących słów nikomu nie życzę takich przeżyć...

"wypadek nie był z majej winy na wołczkowie starsza pani zajechała mi droge to było dwa miesiące temu chodze jeszcze na kulach miałem zerwane scięgna krzyzowe przy kolanie mam teraz na to rechabilitacje miałem tez poszczerbione zęby rana na kolanie prawie 30 szwów i wstrząs mózgu wybiłem szybe kaskiem kupiułem go sam 400 zł ale uratował mi zycie czekam teraz na zakończenie leczenia i odszkodowania i kupuje inny skuter moze pan ma jakis skuter do sprzedania czy tam kolega ? moze i kupie ten sam skuterek. a nie potrzebuje nikt częsci do kymco itp przy wypadku felga pękła wybiłem szybe z przodu przywaliłem w miejsce kierowcy w koło".

Ale chaos opisu, ale dobrze że w miarę jest OK i myśli o innym skuterze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho, patrząc na zdjęcia Twojego byłego skutera oraz czytając opis wypadku, to jego obecny - jeszcze - właściciel miał bardzo dużo szczęścia. Należy mu życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności oraz trzymać kciuki za powrót na 2oo - musi być miłośnikiem skuterów i mieć bardzo wyrozumiałych rodziców...

Niedziela zrobiła nam niespodziankę bardzo ładną pogodą jak na początek trzeciej dekady października, więc postanowiłem skorzystać z przyjaznej temperatury i pojawiających się promieni słońca i wybrałem się na 2 godziny do NRD... Trochę próbowałem powtórzyć wczorajszą trasę z Arturem, a trochę ją modyfikowałem... - gdy błądziłem. Ale przejażdżka była bardzo fajna i komfortowa, biorąc pod uwagę dzisiejsze warunki pogodowe. Niestety z wczorajszej wyprawy a Arturem nie posiadamy zdjęć, więc dzisiaj postanowiłem trochę to nadrobić. Żeby uspokoić i podziękować za troskę naszym kolegom, udokumentuję warunki drogowe na terenie NRD...

3wtq.jpg

6it6.jpg

m3h2.jpg

0q.jpg

sn8b.jpg

Pozdrawiam licząc jeszcze na przyjazną aurę jesienną i życząc wszystkim podobnych warunków drogowych podczas jesiennych podróży.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho, patrząc na zdjęcia Twojego byłego skutera oraz czytając opis wypadku, to jego obecny - jeszcze - właściciel miał bardzo dużo szczęścia. Należy mu życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności oraz trzymać kciuki za powrót na 2oo - musi być miłośnikiem skuterów i mieć bardzo wyrozumiałych rodziców...

Niedziela zrobiła nam niespodziankę bardzo ładną pogodą jak na początek trzeciej dekady października, więc postanowiłem skorzystać z przyjaznej temperatury i pojawiających się promieni słońca i wybrałem się na 2 godziny do NRD... Trochę próbowałem powtórzyć wczorajszą trasę z Arturem, a trochę ją modyfikowałem... - gdy błądziłem. Ale przejażdżka była bardzo fajna i komfortowa, biorąc pod uwagę dzisiejsze warunki pogodowe. Niestety z wczorajszej wyprawy a Arturem nie posiadamy zdjęć, więc dzisiaj postanowiłem trochę to nadrobić. Żeby uspokoić i podziękować za troskę naszym kolegom, udokumentuję warunki drogowe na terenie NRD...

Fajnie! :)

Co do zamiłowania do skuterów nowego posiadacza Kymco - napisał mi jeszcze tak: "skuter był bardzo wygodny wytrzymały jechałem nim nawet do koszalina".

Toć to większy hardcore niż ja! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś byłem w Szczecinie ale na 4oo, bo z rodzinką... Piekna pogoda i pozdrowienia dla "skuterzysty", który jechał za mną srebrną Majesty 400 ze starszych roczników... Ale mu zazdrościłem tej jazdy !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...