Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2013 w zach-pom


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Byłem w Nowym Warpnie i jestem pod wrażeniem. Dokładnie jak mówiliście całe miasto odnowione. Droga dojazdowa też, a w szczególności ta od granicy. Kiedyś warto tam pojechać jak będzie trochę czasu.

yzanu6aq.jpg

abuga4a6.jpg

ehehamug.jpg

u3epu8a7.jpg

u9egu9a8.jpg

A wczoraj w Penkun. ..

equqytas.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    26

  • ArtCho

    20

  • bilety

    12

  • wooferai

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Czesc koledzy. Co taka cisza na naszym forum. Gdzie relacja z ostatniego czwartkowego spotu? Czyzby ta pazdziernikowa aura miala wplyw na nasza aktywnosc i juz szykujemy sie powoli do "zimowego snu"...?

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do napisania, uslyszenia lub zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

ja się szykuję, ale twardo jeżdżę- dziś zostałem wynagrodzony- mam nadzieję jak i Wy (sporo dziś skutów na drodze) piękną aksamitną pogodą. Taka jest najpiękniejsza nad morzem, gdy słońce załamuje się pod niezwykłym kątem barwiąc nadmorskie klimaty bajecznymi doznaniami świetlnymi. Niestety praca powoduje moją niebytność nad morzem, ale jeżeli pogoda się utrzyma do soboty to wyprowadzę swoje 400 na nadmorski spacer- a co tam niech ma. I nawet może córkę wezmę taki jestem dobry

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O tak Kocie... Ja też wokół komina parę kilometrów nawinąłem... Być może w środę znów będę musiał grzać do lekarza w Gryficach, to śmignę Burkiem, choć ma być bardziej pochmurno, to zapowiadają 17 st.C.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przykro mi bardzo, ale tym razem jak i za tydzien czwartek popoludniu mam zarezerwowany dla mojej zony... 10-ego teatr a 17-ego imieniny mojej polowki... Tak wiec pozostaje mi tylko zyczyc Wam ladnej pogody i udanych spotkan. Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...