Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania w UK


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

przycichlo wiec odezwe sie 31.10.13 wybieram sie do ace cafe na obiad. mam do zalatwienia sprawe niedaleko i mysle ze na 14.00 wyladuje w knajpie - nie bylem tam jeszcze a wyglada interesujaco.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Darek1

    37

  • Mikołaj

    34

  • Jarek_PL

    7

  • PAWEL1975

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Odśnieżam temat. Po zawirowaniach domowo, remontowo, świąteczno wyjazdowych mogę wreszcie złapać oddech i mam trochę wolnych weekendów przed sobą. To co, robimy jakiś meeting? Chętnie bym się pokulał do Lond.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, to wszystko zależy od pogody jeszcze. Mróz, mgła czy lekki szałer, to nie ma sprawy, moge jechac. Ale jak bedzie waliło żabami od samego rana to średnio mi się uśmiecha ponad 300km w takiej pogodzie.

Odnośnik do komentarza

Witam koledzy. Mieszkam koło Nottingham i mam nadzieje ze kiedyś sie spotkamy. Zawsze jest ciekawy opinii innych skuter maniaków i porad w ich serwisowaniu.

Będę śledził temat.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Pozdrawiam z Londynu i zapraszam 01.03.14 do Milton Keynes , godz 13. Adres znajdziesz w poscie "I zjazd parti" Po drodze w okolicach Rugby mozesz umowic sie z Szaftem i reszte drogi pokonacie wspolnie. Darek.

Odnośnik do komentarza

W domu :) Milo bylo spotkac wszystkich ponownie. Dziekuje za udany dzien. Mikolaj, ladna trasa z Kidlington. Helmutek, Twoja mlodziutka pasazerka swietnie sobie dawala rade :) Helan wprawila wszystkich w zdumienie swoimi wypiekami :). Nowy towarzysz Kondrad swietnie trzymal tempo na 125cc. Nastepny raz- Walia!!! Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Bylo bardzo milo :gathering: , i nawet deszcz nas prawie ominal. Wiedzialem ze jazda przez Cotswolds wam sie spodoba, piekna trasa

Odnośnik do komentarza

My meldujemy szczesliwy powrot do domu. Dziekuje wszystkim za bardzo udany dzien, doborowe towarzystwo, przepiekne widoki pilotom wycieczki oraz cieple przyjecie mojego plecaczka :-)

Do zobaczenia na kolejnej wojarzy.

@Kontrad: moja córa zarzyczyla sobie model skotra ktorym ty sie poruszales, daj znac jak uznasz ze juz czas na cos innego :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...