Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania w UK


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Darek1

    37

  • Mikołaj

    34

  • Jarek_PL

    7

  • Miro71

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne miasto z bardzo fajną atmosferą. No i pięknie położone. Byłem 2 razy i wspominam bardzo miło. Trochę daleko od mnie ale może w pół drogi sie spotkamy na "lancz"

Odnośnik do komentarza

nie wykluczone ;-) ale najpierw musze sie nieco urzadzić, robota, mieszkanie, no tak ogólnie, na dodatek sprzet swój na razie zostawiam w Polandii, więc na miejscu musze kupić cos do polatania, będę wdzięczny za info o uebezpieczeniach i podatku drogowym na skuter w UK

Odnośnik do komentarza

Podatek drogowy na dwa koła przedstawia się nastepująco: do 150cc £17, do 400cc £37, do 600cc £57, reszta £78. Stawki są roczne.

Ubezpiecznie to już inna bajka - zależy od wieku, czasu posiadania prawka, lat bezwypadkowej jazdy, typu posiadanych dwóch kółek itp Jeśli Ci się chwilowo nudzi, możesz sobie wypełnić bezobligatoryjny quote http://www.gocompare.com/motorbike-insurance/ i dostaniesz natychmiastową odpowiedź przykładowych cen z róznych ubezpieczalni.

Ogólnie na skuty (ang. scoots) nie jest źle, ja za pełne OC, AC i NW płace niecałe £90/rok

Odnośnik do komentarza

Ja bywam w Glasgow ale tu w Glasgow jest tylko duży kleb wespiaży a inne skutery czy motocykle tak się nie integrują .Wiem że dużo jest skuterowców w UK i to nawet polaków ale też ciężko ich zjednoczyć

Odnośnik do komentarza

Leeds - Sheffield - Manchester głównie Vespy i Lambretty spotykam, ale sąsiad jeździ Can-Am'em (inwalida bez nogi), kilku znajomych na mieście ma majki 400, dzisiaj nowy facet podleciał Burkiem 125, Polaka żadnego poza mną na 2oo nie spotkałem :(

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że jest odzew. Kuba_Wiosna, to masz blisko do Peak District piękne tereny do jazdy i pieszych wędrówek. Darek1, która część Londynu? Kiedyś mieszkałem przez rok na zachodnim - okolice Ealing/Acton.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze chętnie ale troche jesteśmy porozrzucani po tej wyspie. Leeds - Coventry - London. Może ktoś ma jakiś pomysł?

PS Chwilowo jestem bez 2oo, za tydzień odbieram nową maszynę, obecną oddaję jutro jako Trade-In

Odnośnik do komentarza

Honda NSS300 Forza. W poniedziałek miałem jazdę próbną w Blade Honda w Stratford-upon-Avon (miasteczko Szekspira, to tak przy okazji :) ) i bardzo mi maszynka sie spodobała. Wcześniej testowałem nowego Burgmana 650 (bardziej z ciekawości niż chęci kupna bo pomimo że to niezły sprzęt, to za duży, za drogi i za nieporęczny do codziennej eksploatacji), oraz Piaggio X10 (bardzo fajny skuter ale obawiam sie wysokiej deprecjacji). Miała być jeszcze jazda T-Maxem ale mimo usilnych starań dilera (i bardzo sympatycznej obsługi) nie udało im się znaleźć egzemplarza demo. W sumie to nawet lepiej bo cena kosmiczna.

http://www.bladegrouphonda.co.uk/honda/honda/new-honda-bikes/scooters/2013honnss399forza.htm

Odnośnik do komentarza

Jest siec hoteli Formula1. Bardzo proste pokoiki. Moga spac 3 osoby. Ceny za pokoj, pomiedzy £22-£35. Podzielone na dwa lub trzy, to grosze. Krzystalem kilka razy. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

sorki ze sie wtracilem, ale jak bedzie spotkanie w Paryzu i bedzie mi odpowiadal Termin to chetnie do Was sie dokulam

Moze Jarek_PL tez by dolaczyl ...

Bede sledzil ten temat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No w końcu coś i w tej części świata zaczyna się kręcić :-)

Jestem obecny i chętnie się z wami spotkam jeśli tylko termin tej " pijackiej wycieczki" nie wypadnie w drugi weekend października, bo ze spotkania na mierzei wiślanej nie zrezygnuje.

Widzę że szykują się chrzciny najmłodszego synia Mira :-)

Miro podaj termin jaki by najbardziej Ci pasował . Myśle że ja, Darek1 i pozostali Angole moglibyśmy dostosować się do ciebie ( masz najdalej) tylko nie czekaj do pierwszych mrozów ;-)

Ps.

Darek1 wiadomość na PM dostałem .

Odnośnik do komentarza

Ehh raczej nie dam rady tak szybko się na Paryż ustawić, Październik/listopad odpada na dalekie eskapady, jesteśmy w trakcie zakupu domu i czekają nas przeboje remontowo-przeprowadzkowe. Nie wspomnę już że budżet mocno napięty.

Może skrzyknijmy towarzystwo zachodnio-europejskie do Londynu? :) Hotele Formule1 są też w UK, więc z tanimi noclegami nie ma problemu. Ja z resztą mogę pare osób przenocować tyle że mieszkam ok 150km na północ od stolicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...