Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania w UK


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Darek1

    37

  • Mikołaj

    34

  • Jarek_PL

    7

  • PAWEL1975

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Okazuje sie, ze mam duzo szczescia. Noc z soboty na niedziele, to tzw Bialal Noc w Paryzu. Cos w rodzaju calonocnego festiwalu, z mnostwem atrakcji!!! Jestem jeszcze bardziej podekscytowany :)

Odnośnik do komentarza

Jasne, że mogę pomóc. Ekspertem video-montażu nie jestem ale do domowych zastosowań używam Microsoft Windows Movie Maker (wbudowany w Windowsa 7). Można ciąć i sklejać, dodawać pojedyncze zdjęcia, opisy, podpisy, komentarze, podkłady muzyczne, tytuły i napisy końcowe. Są też animacje, efekty specjalne i możliwość ustawienia 16:9 albo 4:3 i wyboru kompresji. Generalnie, wiadomo to amatorski programik, ale jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.

5minutowy tutorial

Odnośnik do komentarza

Juz jestem w Londynie. Wyjazd bardzo udany, pogoda swietna. Cieplo. Uwielbiam Paryz. Moja trzecia wizyta i na 100% nie ostatnia. Jeden minus. Kupilem do kamerki jakas tania karte pamieci, a ta niestety mnie zawiodla czesto sie blokujac.

Odnośnik do komentarza

Ups. Chyba Cię Darku przeskoczyłem z ostatnim postem.

Kamerka zawiodła, ale jakieś fotki napewno napstrykałeś. Pokazuj !!!

I znowu to samo :-) Tak kiszka przesmarowana powinna wytrzymać, ale jak wrócę to bardzo bym chciał jeszcze przed zimą przyjechać do Londynu. Dam znać.

Odnośnik do komentarza

Spoko, myślę że niedługo będziemy coś działać w tym temacie. Może sobota 2 listopada?

Co do mini-zlotu ja proponuję tak:

Opcja 1 (krótsza, bez noclegu) - spotkamy się za dnia (np Ace Cafe) o 13:00 na "lancz", zamawiamy dobre jedzonko i biesiadujemy. Po długim, obfitym posiłku rozjeżdzamy się w swoje strony.

Opcja 2 (dłuższa, z noclegiem) - spotykamy się za dnia pod hotelem/b&b, meldujemy, zostawiamy 2oo i bierzemy komunikacje miejska do centrum, idziemy na dobre jedzonko i biesiadujemy, następnie do pubu na %%%. Późną nocą/wczesnym rankiem powrót do hotelu/b&b..

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze opcja nr2 jest ciekawsza, tym bardziej, dla gosci spoza wysp. Temat jest otwarty, wiec moze ktos z Polski, Niemiec skusi sie na przylot? Loty nie powinne teraz kosztowac fortuny. Mieszkam blisko ACE wiec zarezerwowalbym miejsce dla nas.

Odnośnik do komentarza

Ok, przejrzalem oferty hoteli, b&b itp w okolicach Ace Cafe (Wembley itp)i spokojnie mozna znalezc 2osobowy pokoj za ok 40GBP za noc. To na kiedy ustalamy wstepnie date? Zostajemy przy 2.11?

Odnośnik do komentarza

Temat nieco przycichł. U mnie 2.11 odpada, dzień wcześniej odbieramy klucze do nowego domu więc będę zajęty do co 17.11 włącznie. Potem możemy się ustawiać, ja już się dostosuję do propozycji czasowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...