Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania w UK


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Darek1

    37

  • Mikołaj

    34

  • Jarek_PL

    7

  • Miro71

    4

Top użytkownicy w tym temacie

wiec tak Londyn u mnie w TYM ROKU odpada :-( na tyle czasu to ja nie mam troszke za daleko na wekend .... ale na wiosne przyszlego roku dlaczego nie, jeszcze mnie tam nie bylo wiec czys najwyzszy i tam zawitac

Co do spotkania w Paryzu to nie pytajcie mnie o termin bo ja nigdy nie mam czasu hihihih ... poprostu rzucie Terminem a ja postaram sie dostosowac .....

Tak patrzylem w kalendarz i wlasnie widzialem ze 12-sty jest Mierzeja na ktora Jarek_PL sie wybiera, wiec moze tydzien pozniej ???? bo przeciez nie pozwolimy na spota bez glownej postaci .....

trzeba wziasc pod uwage pogode, ze juz bedzie tylko zimniej ... wiec za dlugo nie ma co czekac ....

czekam na konkrety

Odnośnik do komentarza

Hej Miro. Czyli 19.09? Jak myslisz, jeden czy dwa noclegi ?

wychodze z zalozenia ze Ci sie troche data pomylila no chyba ze planujesz na 2014 rok :-)

Dla mnie czym wczesniej tym lepiej jak wspominalem cieplej juz raczej nie bedzie choc u nas dzis 20°C ( wlasnie wrocilem z wycieczki) a co na to reszka ????

@ w sumie chcialem odpowiedziec na pytanie ..... ja moge ruszyc w piatek w poludnie wiec bede wieczorem na miejscu

Mysle ze jak juz jechac taki kawalek to na dwie noce

Odnośnik do komentarza

Haha, tak blad w miesiacu ;) U mnie tez dzisiaj cieplo. Czekamy teraz na Jarka. Prawdopodobnie bylby jeszcze jeden kolega, ale on nie na skuterku, tylko powaznie na FJR1300, ale poprzednio jezdzil Silverwingiem.

Odnośnik do komentarza

No widzę, że na wiosnę powinno się towarzystwo rozruszać , super, jesli nie sprzedam swojego sprzetu do wiosny to pewnie sie tak skończy że zwiozę go na Wyspy i bedzie czym latać, no chyba, że uda sie coś w zimie kupic na miejscu, póki co jak się już zainstaluje w Edin to zaczniemy sie jakoś organizować

Odnośnik do komentarza

Czekamy teraz na Jarka.

No i się zesr....ło :-(

Boje się panowie że nie dam rady na ten planowany wyjazd się wybrać.

Teoretycznie pielgrzymka na mierzeje wislaną też już mi teraz niepasuje, ale tego już nie odwołam, lecz po 15-tym przez kolejne dwa-trzy tygodnie nawet w weekendy będę zajęty.

Myślałem że może w nadchodzący weekend chociaż udało by mi się do Londynku przyjechać, ale to też nie wypali.

Przykro mi że Was zawiodłem :-(

Odnośnik do komentarza

Podczas pracy silnika slychac dziwne klekotanie,zdjolem obudowe plastikowa i metalowa od strony paska napedowego,klekotanie slychac jakby za wariatorem.Jesli zlapie wariator rekoma i nim krece to wyczuwam dziwne luzy tak jak by na walku.

Odnośnik do komentarza

Podczas pracy silnika slychac dziwne klekotanie,zdjolem obudowe plastikowa i metalowa od strony paska napedowego,klekotanie slychac jakby za wariatorem.Jesli zlapie wariator rekoma i nim krece to wyczuwam dziwne luzy tak jak by na walku.

Nie poluzowała się może lekko nakrętka na wale (zalecana jest wymiana na nową przy każdej zmianie paska) ? Mi sie tak przydarzyło w trasie i narobiło niezłego rabanu.

Coz...jade sam do Paryza. Za Wasze zdrowko, zjem dobrego Camemberta i zapije jakims przednim winkiem. Wyjazd w sobote, powrot w poniedzialek. Zapowiada sie ladna pogoda :)

.

Szerokiej drogi i wspaniałych wrażeń! Żałuję że nie mogę dołączyć ale jak już wspomniałem, nie dam teraz rady ani czasowo, ani finansowo

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Wlasciwie koszt, nie bylby duzy rozlozony na dwie lub trzy osoby. Hotel £70( za dwie noce), gdyby na 2 osoby, to £35. Prom £35 paliwo max £70 Jedzonko grosze, zreszta jedzenia nie licze bo na miejscu tez jem. Wiec lacznie £140! Czyli nie tak zle. Gdyby na 3 osoby, to jeszcze taniej :) Pokoj jest na 3 osoby wiec jeszcze przemysl :)

Odnośnik do komentarza

Coz...jade sam do Paryza.

Przykro mi Darku że jedziesz sam

Było trochę zamieszania w okół tego wątku, a na koniec wyszło ze twardziel jest tylko jeden.

Nie to żebym się usprawiedliwiał, no ale kurde nie dam rady.051.gif

I nie o prace tu chodzi ale normalnie życie...

Zapowiada sie ladna pogoda :msn-wink:

Tego Ci życzę twardzielu upup.gif

ps.

A Miro nie jedzie?

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Wlasciwie koszt, nie bylby duzy rozlozony na dwie lub trzy osoby. Hotel £70( za dwie noce), gdyby na 2 osoby, to £35. Prom £35 paliwo max £70 Jedzonko grosze, zreszta jedzenia nie licze bo na miejscu tez jem. Wiec lacznie £140! Czyli nie tak zle. Gdyby na 3 osoby, to jeszcze taniej :msn-wink: Pokoj jest na 3 osoby wiec jeszcze przemysl :Jumpy:

Niestety, na 100% odpadam. Ale dodam, że na London zawsze jestem chętny, bez czekania do wiosny na większy zlocik.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Jarek. Mirkowi tez nie bardzo pasowalo, ale zadeklarowal sie, na wiosenny Londynek, wiec pewnie obaj pojawicie sie , a ja z Szaftem jakis czerwony dywan dla was skrece :msn-wink: Szaft jak wroce, to bankowo na pinta :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...