Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda silver wing od limmp1


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zaczyna się bicie piany.

Temat zamykam do czasu zakończenia spraw między Limmpem a Antonem

Jeżeli któraś ze stron chciałaby coś dodać proszę kontaktować się z dowolnym adminem w sprawie odblokowania tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    7

  • dr.big

    5

  • Szaary

    4

  • Lucjan73

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Oświadczam, że dzisiaj, tj. 20.08.2013, na moim rachunku bankowym pojawiła się od limmpa kwota 1000 złotych.

W ten oto sposób uważam sprawę za „załatwioną”.

Więc nie mam więcej żadnych „ale”.

Teraz tylko będę musiał moją zombi pobudzić do życia. Ale już sam, bez udziału szlachetnego.

Będzie to trochę kosztowało, jednak nauka wymaga ofiar, a niekiedy i finansowych.

Limmp1:

… Proponuję zawarcie umowy ugody z której będzie wynikało iż po jej podpisaniu przez ciebie jak i właściciela skutera ja zostaję zobligowany do wpłacenia kwoty 1000zł na wskazany przez ciebie rachunek.

Powyższą kwotę uważam za zasadną i w tym przypadku ostateczną.

Po zaakceptowaniu przez ciebie warunków propozycja ugody zostanie przesłana drogą mailową.

Oczywiście żadnej propozycji drogą mailową nie otrzymałem. No, ale to było wiadomo.

W międzyczasie poznaliśmy już osobisty charakter tego forumowicza.

Dziękuję Wam bardzo za dobre słowa i podtrzymywanie mnie na duchu.

Dlatego wrzody żołądkowe się chyba dzięki Wam nie rozlały.

Dziękuję Wam.

Odnośnik do komentarza

W związku z zaistniałą, absolutnie niedopuszczalną sytuacją, która bardzo dokładnie została opisana w niniejszym wątku Administracja portalu burgmania.net podjęła arbitralną decyzję o usunięciu z forum użytkownika limmp1 poprzez zbanowanie.

Żywimy nadzieję, że opisany przypadek ostudzi zapał zarówno tych, którzy dokonują transakcji w sposób pochopny jak i tych, którzy próbują poprzez nasze forum upłynniać pojazdy po poważnych kolizjach drogowych, nadające się do kasacji.

Dziękujemy za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...