Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

ArtCho,

ja w żadnym wypadku nie neguję i nie krytykuję włoskich produktów ze stajni Piaggio, ani nie podważam ich jakości, po prostu pech... przychodzi moment krytyczny i trzeba rozwiązać problem - naprawić...

Mój też ma duży, udokumentowany przebieg, więc może przyszła na niego pora...

A w który temacie Kowal opisuje swoje problemy...? Chętnie się z nimi zapoznam, może będą mi pomocne w rozwiązaniu moich...

Dziękuję za pomoc, jeśli faktycznie będą potrzebne tego rodzaju śrubki, na pewno się do Ciebie zgłoszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • Urbi

    8

  • burgifan

    7

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No i po wycieczce - Dolina dolnej Odry :) Pięknie! I wbrew fanom moich niemieckich podróży - większa część w Polsce! :)

Zdjęcia są podpisane: http://s1246.photobucket.com/user/ArtChoOp/slideshow/2013-08-24%20Dolina%20Odry

Kto nie był, niech żałuje :(

-------------------------------

I z innej beczki. Uważajcie na chamstwo i cwaniactwo: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200963555748710&set=a.1472461329104.2071318.1160764260&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja nie byłem, ale też nadrabiam spotkania w najbliższych okolicach... Szkoda że 29-tego nie mogę podjechać, bo umieram z ciekawości, cóż takiego tam będzie... Trochę off-Topem, ale ja dziś brałem udział w pożegnaniu ciekawego człowieka, który wyjeżdża z mojego miasta i bliskiego sąsiedztwa... A mianowicie księdzia Darka, zapalonego motorzysty, posiadacza Harleya Dawidsona, lidera kapeli Heavy (chyba teraz się już rozpadła właśnie :)...), który dostał skierowanie do Szczecińskiej parafii (zyskacie wspaniałego człowieka)... Mimo że ja jestem kompletnie anty klerykalny, ceniłem tego człowieka za wkład dla młodzieży i grup motocyklowych (zawsze robił rozpoczęcie i zakończenie sezonu moto w mieście)...

Przewieźliśmy go przez miasto w pełnym szpalerze i z sygnałami, a później ku jego pamięci pojechaliśmy na grilla do Unina (koło Wolina)... Po drodze mijaliśmy kolegę Kota na SpiderMaxie, którego serdecznie pozdrawiam :) No już jak wspomniałem o tym, to kilka fotek wrzucę :)

awvt.jpg

1g48.jpg

9lqy.jpg

hamo.jpg

cd3v.jpg

dqgq.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super! :clapping:

Są ludzie ok i ludzie bez sensu. Niezależnie od tego czy są księdzem, policjantem, skuterowcem, motocyklistą. Jasne, wobec pewnych grup mamy wyższe oczekiwania, ale średnia jest jaka jest. Fajnie, że mieliście kogoś fajnego - teraz będzie go miał ktoś inny. Z "naszego" podwórka - eMKa: był i wyjechał, u Motofanatyków był Piotr (ksiądz) i wyjechał. Obaj organizowali fajne rzeczy. Widać taka kolej rzeczy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...