Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A my w trasie :clapping: Pozdrowienia z I etapu: Szczecin - Weimar. Przeciętnie kulamy się 90-120 km/h. Jutro jedziemy do Monachium.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • Urbi

    8

  • burgifan

    7

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jedziesz na Militaria?... Kurcze też chciałem, ale cały weekend w robocie (dwie dniówki i nocka)... Nosz kurczakos :rolleyes1: ...

Odnośnik do komentarza

No to jest impreza obowiązkowa do zaliczenia, choć w tym roku jadę lajtowo - bez namiotu - więc odpadnie wieczorna fraternizacja z militarystami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich serdecznie. Po dlugim urlopowaniu dzis wieczorem wracam do Szczecina. Pozdrowienia :)

Super! Mam nadzieję, że w czwartek się spotkamy przed Pleciugą! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam nadzieję, że po tym długim weekendzie i po kończącym się okresie wakacyjno-urlopowym frekwencja dopisze i spotkamy się w dużym gronie...

Artur, może wymyślisz jakąś propozycję na najbliższe spotkanie czwartkowe...?

Odnośnik do komentarza

W niedzielę widziałem na Gdańskiej AN 650 na ZPL, jechała sobie parka, dzisiaj na Matejki Yamahę XC 300...

Bardzo prawdopodobne że będę w czwartek, ale w następny ;(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem na Sforze w 2011 roku i było rewelacyjnie... Niestety w tym roku grafik mam przechlapany i nie da rady :D Dobrej zabawy życzę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto jutro ze mną jedzie? Raczej do NRD, ale jeszcze nie wiem gdzie. 9.30 na 123 w Lubieszynie, powrót do 16.00.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, chętnie bym z Tobą pojechał, ale na razie nie mam na czym...

Nie wiadomo jeszcze na co "rozchorował się" mój nowy wierzchowiec... i jak długo potrwa "hospitalizacja"...

Mając w pamięci Twoją przygodę z Aprilią, "trochę" się niepokoję...

Pozdrawiam i życzę przyjemnej wycieczki.

P.S. Może jeszcze wrócimy do rozmowy o SW-T400...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, chętnie bym z Tobą pojechał, ale na razie nie mam na czym...

Nie wiadomo jeszcze na co "rozchorował się" mój nowy wierzchowiec... i jak długo potrwa "hospitalizacja"...

Mając w pamięci Twoją przygodę z Aprilią, "trochę" się niepokoję...

Pozdrawiam i życzę przyjemnej wycieczki.

P.S. Może jeszcze wrócimy do rozmowy o SW-T400...

Myślę, że to raczej była kwestia tego, że sprzedawca Aprili był nie do końca uczciwy :) : | i miała ona duuużo większy przebieg niż na liczniku, a nie tego, że to Aprilia. Żeby uściślić - przygoda polegała głównie na tym, że części nie są dostępne od ręki (patrz przygoda Kowala). Drobna rzecz w zajeżdżonym silniku - i szukanie, zamawianie, czekanie.

Urbi, jeśli okaże się, że to śrubka do regulacji luzu zaworów (albo jakaś inna specjalistyczna śrubka do silnika z ruchomą główką), to daj znać - mam jeszcze dwie takie, a silnik jest chyba podobny, jak nie taki sam.

-----------------------------------------------------

Jadę więc sam, jakby ktoś czytał i się zdecydował - dzwoń (telefon jest w moim profilu).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...