Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Bardzo wszystkim dziękuję za przesympatyczne, pierwsze, sierpniowe spotkanie. Pogoda i frekwencja dopisała. Miło było powitać i poznać kolegę z Kielc - Stiopa, życzę miłego i atrakcyjnego pobytu w Szczecinie oraz oczywiście wielu niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za wspólny udział w dzisiejszym spocie naszych znajomych ze Świnoujścia i zapraszamy częściej.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do następnego razu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • Urbi

    8

  • burgifan

    7

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dotarliśmy do domciu troche późno, bo żona wymusiła wizytę w Tesco, na szczęście trasa prawie pusta i w miarę ciepło, mimo mroku, więc podróż była przyjemna. Również dzięki za spotkanie... Szkoda że się spóźniliśmy trochę pod Pleciugą, bo nie zdążyłem pooglądać dokładniej Piaggio X10 i Integry... Może następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że piękna, weekendowa pogoda z prawie tropikalnymi temperaturami oraz odbywający się Finał Regat Wielkich Żaglowców wyłączył kolegów z Forum...?

A tak na poważnie, może byśmy wybrali się grupą, we wtorek popołudniu do Świnoujścia, pożegnać żaglowce...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomysł SUPER ale ja czas zabezpieczony w pracy.

Mnie też ten pomysł wydawał się SUPER, ale życie już go zweryfikowało... Moja kochana żona zmieniła jutrzejsze plany zawodowe..., musi niestety jutro być w pracy na drugą zmianę i mnie pozostaje popołudnie i wieczór z synkiem...

Bardzo przepraszam, ale jako pomysłodawca, z przykrością i żalem muszę wycofać się z tego przedsięwzięcia...

Ale innym pozostawiam możliwość i namawiam do fajnej i atrakcyjnej wycieczki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pomysł świetny i odległość mała - ale codzienność powiedziała mi "nie" masz pracę i tu musisz zostać więc nie uda mi się popatrzeć na żaglowce wychodzące w morze - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oj, to się kuruj. ja w czwartek w pracy.

Za to dziś w nocy miałem ciekawego klienta - ciągnik z agregatem prądotwórczym do obsługi imprez masowych, na naczepie, napędzany silnikiem Maybach, kierowca wlał do zbiornika agregatu 1500 litrów ON, a po chwili zastanowienia na wszelki wypadek dolał jeszcze 1200 litrów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj, to się kuruj. ja w czwartek w pracy.

Za to dziś w nocy miałem ciekawego klienta - ciągnik z agregatem prądotwórczym do obsługi imprez masowych, na naczepie, napędzany silnikiem Maybach, kierowca wlał do zbiornika agregatu 1500 litrów ON, a po chwili zastanowienia na wszelki wypadek dolał jeszcze 1200 litrów.

Dobre! To szef odpali Ci premię. W nocy zrealizowałeś mu sprzedaż za cały tydzień! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też dziś cały dzień w pracy, więc żaglowców nie widziałem... :) Po 19-tej jak wracałem, było jeszcze tak gorąco, że mokry zsiadałem z Burka...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo żałuję, że nie mogłem dotrzeć, ale moja żona ma dzisiaj dyżur i mnie przypadło popołudnie i wieczór z synem... Właśnie idę usypiać Alexa...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przesunąłem o tydzień nasz wyjazd, ale młody załapał się na tydzień na Chopina jako wolontariusz pływający po zalewie z turystami :confused:

Tak to ma wyglądać: http://www.forum.burgmania.net/topic/18195-alpy-skuterowo-motorowo/#entry308914

Trasę oceniam na ok. 2500 km.

Odnośnik do komentarza

Odlot w Dąbiu

Dodano: 2013-08-08 16:25:37

W sobotę (10 sierpnia) na lotnisku w Dąbiu o godz. 11 rozpocznie się Piknik Lotniczy. Podczas imprezy odwiedzający Aeroklub Szczeciński będą mieli okazję podziwiać akrobacje lotnicze, skoki spadochronowe, samoloty, szybowce, modele. Pojawią się też grupy rekonstrukcyjne. (szymw)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś paprykarz to był paprykarz, ale teraz niestetety kto inny go produkuje i tak na prawdę została tylko nazwa, a ze smakiem starego tradycyjnego szczecińskiego nie ma nic wspólnego.

Ale wysyłka rządzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...