Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2013 w zach-pom


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy widziałeś w Sete ludzi jeżdżących na skuterach??- Na fotkach widziałem jednego- w klapkach i zawsze, kiedy widzę te zdjęcia (pamiętam, jeden z forumowiczów zamieścił fantastyczny film z jednego skrzyżowania w Rzymie- 5 czy 10 minut jak te skutery i samochody z różnych kierunków jeżdziły) zawsze siebie pytam-, czy jak taki Hiszpan, Francuz czy Włoch się przewróci, spadnie, zrobi szlifa to jakoś go mniej to boli czy co. Oni jak rosyjska piechota strachu nie czują (hm oni chociaż podlani spirytusem) , wyobrażni nie mają, gazety dla skuterzystów się tym nie zajmują?. Tam nawet w gęstym ruchu goście na dużych skuterach, żadne dzieci częściej jadą pod krawatem niż w jakiejkolwiek kurtce

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    30

  • burgifan

    23

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem ten filmik z Rzymu, wcześniej jeździłem 11 lat w jednej firmie w przewozach osób po europie i jedna z tras była 2 razy w tygosniu do Paryża, tam jeżdżą identycznie jak na tym filmiku, skutów jest też tyle samo, praktycznie na każdym skrzyżowaniu pod światła przeciska się cała banda maxiskuterowców, więc jest tego dosłownie mioniony i zapewniam cię że mało kto ma jakieś ciuchy motocyklowe. I tak jest w całej F. Jedynie kaski na głowie, a dalej to krótki rękawek, krótkie spodenki, klapi itp to norma, a pomykają po mieście na prawdę szybko. Nie wiem dlaczego, po prostu tak już jest, może nikt nie myśli co się stanie jak się wywróci, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

A ja zapytam perspektywicznie - jakie mamy plany na sobotę lub niedzielę?

Może jakiś kolektywny wypad do NRD pod przewodnictwem Artcho?

Plaża?

Kąpielisko?

Kebab?

Zakupy w Schwedt?

A nie że tak każdy sobie, pokątnie, bez nadzoru...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja na dłuższe wypady dopiero po 29. czerwca... Właśnie w sobotę 29. czerwca mam egzamin w mojej szkółce i muszę w tym tygodniu zakończyć moją pracę dyplomową, a przyszły tydzień w dużej części chcę poświęcić nauce... :)

Poza tym w najbliższą sobotę będę chyba jechał do Połczyna odwiedzić w sanatorium dawno niewidzianą rodzinkę z drugiego końca Polski.

Krótsze spontaniczne wypady i owszem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro, tj. 20 czerwca 2013r. o godz. 20.00 jest organizowane MOTO ROCKER PARTY...

organizatorem są Moto-Akcesoria

http://www.rockerclub.pl/pl/podstrony/imprezy/czwartek--motorockerparty-2013-06-20/

https://www.facebook.com/motoakcesoria?ref=hl

Może mielibyście ochotę trochę się zabawić...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Soviett, spotkanie jak zawsze o 19.00 pod Pleciugą...

Propozycja, którą przedstawiłem jest do rozważenia po naszej oficjalnej części i programie spotkanie maxiskuterowego...

Może ktoś będzie chciał się rozerwać po zakończeniu naszego kameralnego spotkania, np. po godzinie 21 lub 22...

Ja, osobiście tam się nie wybieram...

Za to bardzo chętnie znowu spotkam się z Wami pod Pleciugą.

A tak poważnie to jakie są plany jutrzejszego spotkania...?

Odnośnik do komentarza

Burgifan - praca pracą ale przynajmniej pozwiedzałeś trochę.

Remik....a zapomniałem, w ciąży jesteś i nie należy stresować. :-)))

Proponuję KFC, bo podobno miało być już wcześniej, a klimatyzowany lokal się jutro przyda. I jakieś lody dla ochłody.

Sobota proponuję Prenzlau - kebab przy markecie i krótki czas wolny na shoping. Wyjazd pewnie o 10.30 by był oki. A i jak Rzelu załatwi to herbatka w powrotnej drodze w Ramin. :-)

Lub inne propozycje?

Odnośnik do komentarza

KFC przy stacji Opla jest w remoncie, ze wszystkich KFC to było najfajniejsze (oddzielne od innych budynków) Pozostają KFC w mieście - hm brak zdania) nowe KFC w Outlecie (nie mam przekonania) i KFC w Sterze na Mierzynie (brak że tak powiem imtymności- jak to w centrum handlowym). Można rozważyć Burger Kinga- np przy Media (parking, wejście z zewnątrz) albo odpuścić sobie ze względu na gorąc a na lody udać się na aleje fontann np

Odnośnik do komentarza

Mnie rowniez nie bedzie z uwagi na fakt, ze moj pies jest bardzo chory :clapping: Ten czerwiec nie oszczedza mi stresow. Czasami mam juz tego wszystkiego dosc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i jak pisze minimi - mieliśmy u stóp cały świat. Trzech to nas było w porywach, bo kiedy Arek "się wykruszył" przyjechał Wojtek i se pogadaliśmy o skuterach. A potem go odpiliotowaliśmy do domu i we dwóch zrobiliśmy krótką rundkę po NRD. Chłopaki dzięki za spotkanko, Maciek - dzięki za kulanko i pogaduchy.

A tak było (Melmacie w NRD):

20062013613_Snapseed1_zpsbd60d3e7.jpg

Odnośnik do komentarza

Urbi mijaliśmy się na Wojska Polskiego około 19 pewnie jechałeś na spotkanie trzech czyli dwóch.

Coś nam ostatnie spotkania nie wychodzą, może czas pomyśleć o jakiejś nowej formie naszych spotkań, może trzeba zmienić miejsce spotkań i czas? wooferai uprzedzam, że nie jestem w ciąży!

Może poszukamy jakiejś knajpki pod Szczecinem, która pozwoli na spotkanie i małą jazdę przed i po spotkaniu, a w środku pomiędzy jazdami miłe spędzenie czasu w swoim gronie. Co koleżeństwo na taki pomysł ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...