Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2013 w zach-pom


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

O nie nie, jedynie ograniczajace ze wzgledu na fundusze.

To dobrze :) Fundusze, rzecz nabyta! :wink32:

Wszystkim zjazdowiczom życzę udanej wyprawy i dobrej zabawy! (choć z częścią się pewnie dziś zobaczę)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    30

  • burgifan

    23

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki za miłą wycieczkę po DeDeeRach, nareszcie polatałem po "normalnych" nawierzchniach :D Trochę mi ulżyło, od razu lepiej kolacja smakuje :(

Odnośnik do komentarza

Artur, Mariusz dziekuje za miłą polatanke, pogoda super, widoki boskie :D bez żenady musze przyznać że mamy w towarzystwie super nawigatora, ArtCho zna chyba każdy kawałek asfaltu po ciemnej stronie mocy (NRD) !!! Wielkie dzieki za intensywnie spędzony czas i tak sobie myśle że może zamiast piec kiełbaski na głębokim można co czwartek polatać troszke po niemczech!!!

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł nie jest zły, możemy polatać, Artur powiedział że podjedziemy do Nadrensee, chciałem zobaczyć tą wiochę, bo tam koleżanka mieszka, tą co mówiłem, tylko nazwy nie pamiętałem, przy A11 niedaleko od granicy.

Odnośnik do komentarza

burgifan,

czego się spodziewałeś, wypracowania z ich strony bawią się więc i tak dużo napisali, ważne że dojechali cało i zdrowo, opowiedzą jak wrócą - napisz o Waszej wczorajszej wycieczce - gdzie byliście - bo zdjecia są fajowe i nie ukrywam, że zazdroszczę Wam tej wycieczki

Odnośnik do komentarza

Volf jasne że nie spodziewałem się wypracowania, dobrze że dali znać i tyle :(

A wczoraj byliśmy w Enerdówku, z Tanowa polecieliśmy w kierunku Dobieszczyna i tam przez tą granicę w lesie przez jakieś wioski o których nawet nie napiszę, bo nie rozwijałem sznurka, w każdym razie najważniejsze że drogi były zajefajne z "normalnymi" nawierzchniami. I tak sobie jechaliśmy, jechaliśmy aż dojechaliśmy do Altwarp. Posiedzieliśmy, popatrzeliśmy na Nowe Warpno po drugiej stronie i z powrotem trochę innym szlakiem, ale to tylko Artur wie jakim :( Ogólnie fajnie było polatać po gładkiej, równej nawierzchni, zawsze to coś fajniejszego niż na codzień, nie licząc jednego odcinka w którejś wiosce z kostki brukowej, ale takiej wiesz... z 17 wieku chyba, hehe :)

Odnośnik do komentarza

A wiecie jak ciężko się pisze na tablecie. :-)

Dziś ekipa pojechała zwiedzać Kazimierz i coś tam jeszcze.

A że to nie moje hobby i do tego deszcz mnie zniechęcił skutecznie, to ja zawróciłem na ośrodek pić piwko, a oni pojechali dalej w te burzowe tereny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już w domu, zrobiłem 1498 km. średnia spalania 5,4 l/km, teraz muszę odpocząć. dzięki chłopaki za wycieczkę i pobyt na Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że komórka Kowal-a jest "osoba do której dzwonisz ma wyłączony.....lub jest poza zasięgiem"

I tak już od godziny 20.....a o 17.46 był jeszcze przed Poznaniem.

Mam nadzieję, tfu tfu, że tylko telefon mu się wyładował.....

Odnośnik do komentarza

21:30 na miejscu, trochę pobłądziłem, trochę pojeździłem po autostradach np.A1 jest udostępniona i jeszcze niepłatna. Urwałem tłumik na wysokości przednich drzwi, co też zabrało trochę czasu.Wreszcie nie spieszyłem się jakoś mocno.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje i zazdraszczam udanego wyjazdu!!! Ciesze sie ze wszyscy cali bo przejechac po naszych drogach 1600km to jak wygrac szÓstkę w totka !!!

Odnośnik do komentarza

Mam częśći, teraz tylko poczekać na miejsce w warsztacie (chyba w czwartek ), dzisiaj ok.18:00 odbieram z malowania, aha 4oo jutro do mechanika

Odnośnik do komentarza

Czy było by oprócz mnie jeszcze 4 chętnych na paintballa?

Lato, ciepełko, można by jakąś sobotę lub czwartek wieczór zagospodarować. :-)

  • Zabawę z paintballem nielimitowaną czasowo
  • Przeszkolenie z obsługi sprzętu, bezpieczeństwa oraz poruszania się po terenie
  • Wypożyczenie sprzętu potrzebnego do realizacji gry:
  • Butlę
  • Maskę
  • Marker
  • Mundur
  • 200 kulek
  • Pamiątkowe zdjęcia z gry
  • Atrakcyjne tereny do rozgrywek (byłe poligony wojskowe)

Pi razy drzwi - 40 zika od osoby.

https://www.fastdeal...drenalina/11305

Czas to pieniądz, więc jeżeli ktoś chętny to zgłoszenie jeszcze dziś tu na forum (w tym temacie) lub do mnie .501.628.191.

Jak zbiorę łącznie ze mną 5 chętnych to kupię tego fastdeala dla 5 osób.

Odnośnik do komentarza

Ciepełko to akurat niezbyt dobre warunki - pamiętajcie że trzeba się do tego grubo ubrać - chyba że ktoś lubi granatowe sińce.

Ja bym poczekał na chłodniejsze dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...