Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2013 w zach-pom


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    30

  • burgifan

    23

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Jak urodzaj to na wszystko naraz, oglądałem pomalowaną Apkę,wydaje się być ok. W garażu lekki mrok, zobaczy się w blasku dnia. Ale najważniejsze zostawiłem skuta w warsztacie, bo pan od zawieszenia podjedzie rano i zabierze lagi do siebie.Tak więc , jeśli wszystko zagra to śmignę skutem do Ramin we wtorek po południu.Może ktoś ma ochotę na małe zakupy w Lidlu ? Aha naprawiłem w Mierzynie wydech w Oplu( są tam dwa warsztaty zajmujące się tym właśnie )za 50pln i 20 min. czekania. Rzelu dzięki za wieści, dryndnę do Ciebie o poranku.

Odnośnik do komentarza

Kowal, o której dokładnie chcesz jechać do tego Ramin ? Może bym się depną z Tobą, zależy o której...

Może zadzwoń do mnie jak już będziesz wiedział na 501-034-302, bo ja nie mam do Ciebie numeru.

Odnośnik do komentarza

Hejka, dajcie znać o której jedziecie ja tez chętnie się przyłącze, chyba będę wolny od 15 wiec jestem zwarty i gotowy! A jakbyście dzisiaj nie jechali do Ramin to może ktoś ma ochotę na małą wycieczkę?

Odnośnik do komentarza

A może jakiś wypadzik? Zamiast pod pleciugą spotkać sie od razu gdzieś na głębokim i polecieć gdzieś na godzinną przejażdżke???

Odnośnik do komentarza

Hmmm, a wiecie że te "męczące" dla niektórych spotkania o 19.00 w czwartki mają jakiś ukryty sens??

Np. taki, że spotykamy się zawsze o 19.00 w czwartki.....tak, wiem masło maślane..heh....

to może inaczej :-)

Jak Pan X gdzieś usłyszał o maxi przy Pleciudze i ma np. burka, to ma tam w czwartek o 19.00 kogoś spotkać jak już zdecyduje się przyjechać.

Jak Pani Y została spotkana na światłach przez kogoś z nas i zaproszona na 19.00 w czwartek to też ma tam kogoś spotkać.

Skąd Pan X czy Pani Y ma wiedzieć, że to akurat nie ten czwartek.

Bo ten czwartek to akurat 18.00 na Głębokim......albo 17.30 i do Warpna?

Nie no, to nie jest ta idea naszych spotkań czwartkowych.

Macie przecież jeszcze sześć innych dni tygodnia na przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arku, w sumie to masz rację...

Czwartkowe spotkania powinny mieć stałe miejsce i godzinę...

Przecież to takie spoty naszej zachodniopomorskiej grupy, na które powinni mieć możliwość "wstępu" wszyscy posiadacze i miłośnicy skuterów. A przecież nie wszyscy jeżdżący na skuterach są na tym forum...

Odnośnik do komentarza

Remik nie masz skutera, jeździsz za szybko, nie chcesz jeździć w deszczu i jeszcze siejesz ferment - masz stać pod pleciugą i nie pyskować, czwartek 19 to świętość, a nie jakieś tam jazdy po NRD - moja propozycja na dzisiaj to z Peciugi na kawę w Bartoszewie - co szanowni Państwo na to ?

Odnośnik do komentarza

Pleciuga 19.00 jak nie będzie padać.

Możemy krotko tam być max 15 minut) i wio kto tam chce.

Remiki przestań się mazać. Nikt Cię w ciąży nie będzie kopał. Masz okres ochronny. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pleciuga 19.00 jak nie będzie padać.

Możemy krotko tam być max 15 minut) i wio kto tam chce.

Remiki przestań się mazać. Nikt Cię w ciąży nie będzie kopał. Masz okres ochronny. :D

Remik dodam jeszcze jak kupisz skuter to będziesz miał prawo głosu . he he....

Ja dzisiaj nie dam rady źle się czuje, chyba że tylko pod Pleciugę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanko!

PS

No nie mogłem się powstrzymać podczas powrotu do domu - tak ładnie wczoraj niebo wyglądało :) (między Dobrą i Lubieszynem)

13062013595_Snapseed_zps840df2d9.jpg

Marek, dzięki za niespodziewane spotkanie. Efekt, krótkiego wypadu koło 22.00 :)

14062013598_Snapseed_zpse1afa6e5.jpg

Odnośnik do komentarza

Jadę o 3 w nocy T5 po marynarzy do Sete, to jest na południu F za Marsylią przy granicy z Hiszpanią, traska w dwie strony będzie miała ok 3700 km, wracam we wtorek rano.

Odnośnik do komentarza

ArtCho dawaj fotę na czerwiec, bo głosowanie rozpoczęte. Znalazłem stronę e-kaski.com.pl.Dotyczy kasków do różnych rzeczy min. do moto, znalazłem to czego szukam za 230 pln + kabel audio do navi 75 pln. W sumie bluetooch sobie odpuszczę, bo nawigacja go nie posiada, a z telefonu mogę korzystać na postoju...

Ale,ale burgifan ja tu o gadżetach a, TY w nowej robocie tak ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wracając z NRD do domu mijałem się chyba z ArtCho około 18 na drodze do Pasewalku dałem długimi, ale nie spodziewałem się reakcji bo te długie były w 400, Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj wracając z NRD do domu mijałem się chyba z ArtCho około 18 na drodze do Pasewalku dałem długimi, ale nie spodziewałem się reakcji bo te długie były w 400, Pozdrowienia

Pamiętam te długie i zastanawiałem się "ale o so chozi" ;) Zobaczyłem je w ostatniej chwili. Że niby milicja stoi? Ale mnie to przecież nie obchodzi, bo jeżdżę powoli! :lol:

Szybki skok i jak zwykle super :)

16062013611_Snapseed1_zps5bd998a6.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...