Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowy weekend, czyli 3700km w siodle.


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No chłopaki. Czapki z głów. Gratuluję udanej wyprawy. Jak widzę to daliście sobie w kość. Twardziele pełną gębą. Zazdraszczam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • krzysiu

    9

  • pazdzioch

    7

  • Jack

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Brawo chłopaki. Z niecierpliwością czekam na relację. Te wasze krótkie wzmianki tylko wzmagają napięcie. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jest too !

Ja też od dziś twardnieję .Zaczynamy z Boochosem , Jarem4setką od wyjazdu na Litwę,Łotwę i Estonię - ponad 1750 km.

Odnośnik do komentarza

Uff w końcu odpocząłem :)

dziękuję za wspólną wyprawę, było naprawdę ok.

Szczególne podziękowania dla Mirka za pomoc ( w upale jak cholera ) przy chłodnicy i wiatraku :), korek dojechał do celu :)

jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia najpóźniej w maju.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluje udanej wyprawy :) , czekam z niecierpliwością na relację :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja krótka relacja.

Najpierw zgubiłem czapkę z "Jack"-iem. O, tą. Tu w Cieszynie jeszcze jest, w Senji już nie było. Musiała wypaść z kufra gdzieś na postoju. Tak mi szkoda :)

20130427_073843.jpg

Ciekawe... chyba jakąś plamkę na kufrze zauważyłem.

W Omisiu był seks! :lol1: A w zasadzie to chyba był gwałt na mojej osobie.

Gra wstępna:

IMG_0255.JPG

Ostra jazda:

IMG_0257.JPG

Niestety miłość nie trwała długo. Gwałciciel był mocno zawiedziony moim brakiem zaangażowania.

Wyczerpany, wyszedłem na miasto poszukać czegoś do jedzenia, ale w tym barze nie obsługiwali posiadaczy Zacnej marki, tylko innej.

28042013105.jpg

Dopiero w Sutomore koledzy załatwili coś do żarcia, co wyglądało jak wielkie :shit: w bułce, ale smakowało nieźle, jak smażona świnia. Kosztowało 2 ojro i można było się najeść.

IMG_0393.JPG

Potem można było też się napić, ale co tam... zdjęć nie będę wklejał. Wszyscy wiedzą, jak to wygląda :)

Następnego dnia poszliśmy na plażę. Ech... co za piękne widoki były na plaży i w barze koło plaży!

Widoki.jpg

30042013198.jpg

30042013195.jpg

Niestety za każdym razem, gdy robiłem zdjęcia pięknych widoków, to jakieś ciule włazili mi w kadr! :)

A potem to już była długa, kręta i wyboista (oj, bardzo wyboista) droga do domu, połączona ze zwiedzaniem górskich ścieżek dla baranów oraz przypadkowym zwiedzaniem Budapesztu ;)

Pozdrawiam ciule! ;)

Wykorzystano foto by Jack, Miętus, xmarcinx.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czekamy za fotkami :photo: i przywieźcie trochę śniegu bo zapomniałem jak wygląda. :fireman2:

Mówisz i masz towarzyszył nam też śnieg podczas wyprawy :)

Nasz member kolega Zdun, jako organizator jechał pierwszy i odśnieżał drogę, aby reszta ekipy mogła bezpiecznie przejechać.... :)

IMG_0396.JPGIMG_0397.JPGIMG_0387.JPGIMG_0388.JPGIMG_0393.JPGIMG_0395.JPGIMG_0391.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No trzeba było, trzeba... Mówisz, masz.

30042013192.jpg

Kurde, obydwa zdjęcia z profilu albo "zboku". Może macie coś od przodu?

Też pozdrawiam Was ciule!

Odnośnik do komentarza

No tak.

Relacji jak nie było, tak nie ma!

A Koledzy co? Zamiast pisać pilnie?

Podnoszą ciśnienie, dawkując po odrobince fotki i wrażenia :frusty: .

Super wyprawa ;) . A te "widoki i góry" :D - pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurde, obydwa zdjęcia z profilu albo "zboku". Może macie coś od przodu?

Też pozdrawiam Was ciule!

Mam tylko z boku, zboku! ;)

f3794368.jpg

Widoki2.jpg

Więcej nie mam!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak ja kościoły oglądam a Wy ..... ;) samo życie ;) już wiem czemu z Wami nie pojechałam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajne wzgórki Pani miała......

Czekam na pełną relację okraszoną zdjęciami - jak jakieś "głębsze" relacje z Panią mieliście to też poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzeszku jak masz ochotę na "głębsze"relację to trzeba było jechać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wakacje dobiegają końca, sezon moto pomału też się kończy. A ja przypomniałem sobie o filmiku z majówki. Nie pisałem relacji, bo po drodze wiele razy odbywały się przegrupowania i po powrocie trudno było mi to wszystko poukładać w jedną całość. Na wyjeździe trochę kamerowałem. i to właśnie niech będzie relacją z wyjazdu. Filmik oczywiście jest dostosowany do wglądu dla wszystkich. Indywidualne produkcję, prześlę dla uczestników wycieczki do domku. Przypomnę tylko że wyjazd odbył się w 2013r w maju. Trasa przebiegała przez. Słowację, Austrię, Słowenię, Chorwację, Czarnogórę, Bośnię, Węgry. Miłego oglądania.

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha, ha! Kolegów na Viberze przy okazji planowania Majówki 2019 wzięło na wspominki, kto, gdzie, z kim i kiedy to było. Tu w tym wątku zdjęcia właściwie poznikały, więc dla wspominek wrzucę trochę ze starego telefonu ?

Ale szczupli byliśmy! ?

29042013179.jpg

29042013167 (8).jpg

Dubrownik.

29042013121.jpg

Kanion Tary.

03052013267.jpg

 

P1120665.JPG

P1120682.JPG

IMG_0234.JPG

IMG_0195.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...