Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowy weekend, czyli 3700km w siodle.


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • krzysiu

    9

  • pazdzioch

    7

  • Jack

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Melduję że pasek Pawkora wymieniony na nowy. Przyznaję że ja nie pomagałem tylko piłem piwko bo czterech do wymiany jednego paska to za dużo. Zresztą... wszyscy pili piwko :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osobiście nadzorowałem wymianę paska,polewając Pawkorowi piwo.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że stopniowo dozujecie napięcie. "Jedna gleba, jedna awaria" - i nic więcej, teraz po troszeczce dozujecie foty. Po Waszym powrocie - relacja, bo jak nie to ... :boxing: .

A na poważnie - powrotu bez "przygód" nieplanowanych. POWODZENIA !OKK !

Czekamy na RELACJĘ !!!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odwiedzilismy miejscowosc Ulcinj ostatnia miejscowosc przed Albania pogoda nas nie rozpieszcza 30 moze 35 stopni. Jezdzimy w dlugim rekawie poniewaz slonce juz przypalilo nam rece. Jest rowniez tutaj duza plaza 13 km dlugosci podobno jedna z największych w Europie. Bardzo ladne miasto, kameralne kafejki, blogi spokoj.....W drodze powrotnej pojechalismy zobaczyc jezioro Skadarsko, ktore jest na granicy z Albania i nalezy do parku Narodowego. Zobaczylismy takze stare miasto Bar. Dzien zakonczylismy na plazy i kapieli w morzu (nie wszyscy mieli odwage poplywac :-)). Jutro o 7:30 startujemy do PL z Zibim ale trasa ma byc widokowa i 200 km mamy jechac 5-6 godz. Kierunek utrzymujemy Budapeszt przez BiH. Odezwiemy sie jutro jak zatrzymamy sie na nocleg....

Odnośnik do komentarza

No chłopaki fajowo ! :boxing:

Wszystkie gębki uśmiechnięte, to ta jagnięcina w popiole tak działa.

Widzę też na zdjęciach starego Czarnogórzanina. Zibi ty się tam przenieś :laughing:

ps.

zazdroszczę

Odnośnik do komentarza

To ja Tu - jakieś "bomby, inne badziewie wyciągam z Matki Ziemi",

a Wy 30-35 stopni, długi rękaw, bo rączki przypieczone, plaża 13 kilometrów, pewnie piasek cieplutki, woda kryształowo błękitna, że temperatury nie wspomnę!!!

NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI NA TYM ŚWIECIE.

KOLEDZY!

Powodzenia, i szczęśliwego powrotu!!!

W całości, a nie na raty !OKK .

Odnośnik do komentarza

Za pol godziny startujemy do Sarajewa i dalej do granicy BiH z HR i chcielibysmy dzisiaj spac na Wegrzech ale zobaczymy jak to wyjdzie. Do zobaczenia wieczorem na forum jak bedziemy mieli dostep do WiFi. :-).

Dla znawcow tematu zegarka Pazdziocha mam dobra informacje ZNALAZL SIE byl w bucie motocyklowym ale z racjj ciepla jezdzilismy w lekkim obuwiu wiec dzisiaj.......Jacek zajrzal do buta :-D

Pzd

Pasdzioch, Jack, Pawkor, Zibi oraz Resenok :-D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

9 wspaniałych po zwiedzeniu Plitwickich siedzą teraz

przy piwku na granicy Horwacko Słoweńskiej. Jutro

atakujemy trasę do domu. Trzymajcie kciuki do centrum

mamy 830km

Odnośnik do komentarza

Wiecie jak ciężko trzyma się kciuki trzymając szkło z GL, więc szko i bezpiecznie wracajcie.

Wasze zdrowie "stuk"

Odnośnik do komentarza

Czterech wspaniałych po małym lataniu po górach Czarnogóry i Bośni (założyliśmy kanion rzeki Tara p.s Pazdzioch ma wypiaskowane lagi po tej przejazdzce ;) )w tej chwili odpoczywamy i spozywamy wode ognista w Vukowarze. Musze konczyc bo impreza trwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...