Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowy weekend, czyli 3700km w siodle.


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Za nami ju okoo 3300 km przejechanych, towarzyszy nam wysoka temperatura 26-29 stopni, wieczorami trzeba siꠤobrze nawadnia株ak wspomnia Zdun powyej :-). Jutro pomau jedziemy do domku. Do przeczytania :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • krzysiu

    9

  • pazdzioch

    7

  • Jack

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozdrowienia od czterech mniej wspanialych z miejscowosci Vukovar mamy plan aby jutro objechac Budapeszt i zameldowac sie w Polsce. Co dzisiaj hmmmm jeden kapec, problem z akumulatorem, nie odsniezona droga czylj brak przejazdu na wysomosci 1700m i jeszcze kilka malych przygod ale poradzilismy sobie i alkohol wieczorowa pora rozladowal wszelkie napiecia powstale w ciagu dnia. Humory dopisuja, pogoda rowniez. Plan na jutro to 894 km do Lodzi gdzie...... no wlasnie powstanie film...... Tymczasem trzymajcie sie i do zobaczenia.......

Odnośnik do komentarza

Możecie już wracać, pogoda w łódzkim super.

A może wy pogodę wieziecie z sobą i dlatego jest już słonko.

Odnośnik do komentarza

Melduję się, że o 19:00 zajechałem pod dom. Bobbens również cało dotarł. Pokonane ponad 3700km. Reszta później...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podobnie jak Gumis jestem w domu już od jakiegoś czasu. przeglądam fotki aby móc jak najszybciej wrzócić je na forum. Realnie, zrobię to jutro dzisiaj już tylko !piwko Zrobione 3780km.

Odnośnik do komentarza

No to kowboje już prawie wszyscy w domu. oklaski.gif

Teraz jeszcze czekamy na naszą skuterową Lady. 0girl_witch.gif

Oj będzie co oglądać 036.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie dotarłem do domku dzisiaj przejechaliśmy z xmarcinx ok 940 km --- jestem padnięty idę spać .... Wyprawa majowa bardzo udana :-):-):-) dziękuję wszystkim uczestnikom.

Odnośnik do komentarza

przed chwilą na wysokości radomska wyprzedzałem Burgmaniaka obciążonego bagażami, "pomachałem" awaryjnymi; czy to ktoś z ekspedycji jeszcze zjeżdża w kierunku północnym?

Odnośnik do komentarza

To jeszcze brak informacji, że wszyscy w całości i zdrowiu zawiatli do MSD (tłumaczenie: miejsce stałej dyslokacji).

Na forum "odmeldowali się":

- zdun 13m

- gumiś

- bobbenes

- miętus

- xmarcinx

To jeszcze trochę brakuje, żeby było 100%.

Gdzie reszta?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirek z Chajnówki z kolegą oraz Marcinem 62 o 15.30 byli nad Balatonem. Mieli przekroczyć granicę w innym miejscu. Bardzo możliwe że śpią gdzieś w Polsce lub na Słowacji.

Przed chwilą gadałem z Pździochem. Resenok i Paw-kor też już w domu. Na pewno się odezwą tylko osiągną 36 i 6.

Odnośnik do komentarza

Czyli, do listy możemy doliczyć:

- Paździoch,

- Resenok,

- Paw-kor.

To jeszcze - trochę brakuje.

Mam nadzieję, że jak reszta odmarznie, to "odmelduje się", żeby można "odtrąbić" zakończenie wycieczki - na co Wszyscy czekają !!!

No bo, nie wspominam , że jeszcze na RELACJĘ !!!

Odnośnik do komentarza

Melduję szesliwy powrót. Po przejechaniu 920 km muszę troszkę odetchnąć. Pozdrawiam cała ekipę i rownież czekam na wieści od pozostałych. W Cieszynie odołączył się od naszej grupki Jack i myślę, że ladachwila powinien i on dotrzeć do celu.

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu również. Dziękuję wszystkim uczestnikom wyprawy za doborowe towarzystwo oraz miło spędzony czas. Organizatorowi Zdunowi za pomysł i ogarnięcie tematu SZACUN Piotr. Zibi-emu za pokazanie nam takich miejsc gdzie sami byśmy nie dotarli :-).......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojechałem ;) Zmarzłem jak psi ...wuj. Masakra :) Szkoda, że nie Makarska. Ręce mi się trzęsą, nie mogę kieliszka utrzymać ;) Na razie tyle. Pozdrawiam. Dobranoc.

przed chwilą na wysokości radomska wyprzedzałem Burgmaniaka obciążonego bagażami, "pomachałem" awaryjnymi; czy to ktoś z ekspedycji jeszcze zjeżdża w kierunku północnym?

To chyba ja byłem. Kojarzę jakiegoś suva, co mi zamrygał. Ale gdzie to było, to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Już się wyspalem i powoli zaczałem przyzwyczajać się do ciszy. Dziękuję organizatorowi Piotrowi i wszystkim uczestnikom wyprawy za miłe wspólne spontaniczne polatanie. Szacun dla Zibiego za wycieczki po Montenegro. Mimo przeciwności losu (zerwany pasek pod Bratyslawą oraz złapanie gumy po około 2500 km w Bosni) szczęśliwie dotarłem w jednym kawałku do domu. Szczególne podziękowania za okazaną pomoc dla Paździocha, Resenoka, Jacka i Zibiego). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też już wyspany ale jeszcze nie mogę zebrać myśli,skrobnę coś wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Odmeldowałem się wczoraj tel u Zduna.W domu o 21.15.Cała podróż w siodle- 4260km.Im bliżej domu tym cieplej było więc rozgrzałem sie po zimnie w Czechach.Średnia prędkość z przelotu Varażdin-DG wyszła 103km/h.Nie wiem kto prowadził tą grupę.... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super wyprawa, super ekipy.

Witamy i czekamy na szczegółową relację: co jedliście i co pili

11275855-emotikon-ukrywaja--c-ua--miech.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ja tylko dopowiem, że ja dotarłem (wczoraj) z pękniętą szybą. Trochę tych przygód i usterek mieliśmy.

Fotki i filmy będziemy obrabiać "na dniach", a pisanie relacji też zajmie ładnych kilka dni.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uważam wyjazd za udany i zakończony. Dziękuję wszystkim uczestniką podróży. Dziękuję za dobre poczucie humoru,wyrozumiałość i wytrwałość w przeciwnościach losu. Na takich wyjazdach człowiek się hartuję. Bo co nas nie zabiję to wzmocni. Z wielką chęcią pojadę z taką grupą GDZIE KOLWIEK. :)

A tu już wspomnienia:

https://plus.google....540794298057041

Odnośnik do komentarza

noo..., piękne miejsca odwiedziliście i to w dodatku na 2 kółkach. Super wyprawa. Pewnie niezłe zamieszanie wywoływał widok tylu jednośladów z Polski.

PS. Bardzo ciekawe jest ujęcie przy czynności - "smarowanie łańcucha"... :):down:

Odnośnik do komentarza

Uważam wyjazd za udany i zakończony. Dziękuję wszystkim uczestniką podróży. Dziękuję za dobre poczucie humoru,wyrozumiałość i wytrwałość w przeciwnościach losu. Na takich wyjazdach człowiek się hartuję. Bo co nas nie zabiję to wzmocni. Z wielką chęcią pojadę z taką grupą GDZIE KOLWIEK. :)

A tu już wspomnienia:

https://plus.google....540794298057041

Super wyprawa i super zdjęcia, czekamy na relację!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...