Sympatycy Worlan Opublikowano 6 Maja 2013 Sympatycy Opublikowano 6 Maja 2013 No chłopaki. Czapki z głów. Gratuluję udanej wyprawy. Jak widzę to daliście sobie w kość. Twardziele pełną gębą. Zazdraszczam.
Klubowicze Wrzonio Opublikowano 6 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 6 Maja 2013 Brawo chłopaki. Z niecierpliwością czekam na relację. Te wasze krótkie wzmianki tylko wzmagają napięcie.
Klubowicze MAKI Opublikowano 6 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 6 Maja 2013 To jest too ! Ja też od dziś twardnieję .Zaczynamy z Boochosem , Jarem4setką od wyjazdu na Litwę,Łotwę i Estonię - ponad 1750 km.
Sympatycy orzech Opublikowano 6 Maja 2013 Sympatycy Opublikowano 6 Maja 2013 Gratki z wyjazdu. Mam nadzieję, że powstanie fajna relacja na stronę główną!!!
bobbens Opublikowano 6 Maja 2013 Opublikowano 6 Maja 2013 Uff w końcu odpocząłem dziękuję za wspólną wyprawę, było naprawdę ok. Szczególne podziękowania dla Mirka za pomoc ( w upale jak cholera ) przy chłodnicy i wiatraku , korek dojechał do celu jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia najpóźniej w maju.
Klubowicze Ewik Opublikowano 6 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 6 Maja 2013 Gratuluje udanej wyprawy , czekam z niecierpliwością na relację
Klubowicze Jack Opublikowano 7 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 7 Maja 2013 Moja krótka relacja. Najpierw zgubiłem czapkę z "Jack"-iem. O, tą. Tu w Cieszynie jeszcze jest, w Senji już nie było. Musiała wypaść z kufra gdzieś na postoju. Tak mi szkoda Ciekawe... chyba jakąś plamkę na kufrze zauważyłem. W Omisiu był seks! A w zasadzie to chyba był gwałt na mojej osobie. Gra wstępna: Ostra jazda: Niestety miłość nie trwała długo. Gwałciciel był mocno zawiedziony moim brakiem zaangażowania. Wyczerpany, wyszedłem na miasto poszukać czegoś do jedzenia, ale w tym barze nie obsługiwali posiadaczy Zacnej marki, tylko innej. Dopiero w Sutomore koledzy załatwili coś do żarcia, co wyglądało jak wielkie w bułce, ale smakowało nieźle, jak smażona świnia. Kosztowało 2 ojro i można było się najeść. Potem można było też się napić, ale co tam... zdjęć nie będę wklejał. Wszyscy wiedzą, jak to wygląda Następnego dnia poszliśmy na plażę. Ech... co za piękne widoki były na plaży i w barze koło plaży! Niestety za każdym razem, gdy robiłem zdjęcia pięknych widoków, to jakieś ciule włazili mi w kadr! A potem to już była długa, kręta i wyboista (oj, bardzo wyboista) droga do domu, połączona ze zwiedzaniem górskich ścieżek dla baranów oraz przypadkowym zwiedzaniem Budapesztu Pozdrawiam ciule! Wykorzystano foto by Jack, Miętus, xmarcinx.
RONIN Opublikowano 7 Maja 2013 Opublikowano 7 Maja 2013 widoki śliczne ;-), Jack trzeba było wykadrować ciuli ;-)
Klubowicze Jack Opublikowano 7 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 7 Maja 2013 No trzeba było, trzeba... Mówisz, masz.
krzysiu Opublikowano 7 Maja 2013 Opublikowano 7 Maja 2013 A mogłem jechać...to jest motywacja.... aby następnym razem się nie wahać
Sympatycy zdun13m Opublikowano 7 Maja 2013 Autor Sympatycy Opublikowano 7 Maja 2013 Eh. Pamiętam ten dzień jak dziś.
Sympatycy Miętus Opublikowano 7 Maja 2013 Sympatycy Opublikowano 7 Maja 2013 Czekamy za fotkami i przywieźcie trochę śniegu bo zapomniałem jak wygląda. Mówisz i masz towarzyszył nam też śnieg podczas wyprawy Nasz member kolega Zdun, jako organizator jechał pierwszy i odśnieżał drogę, aby reszta ekipy mogła bezpiecznie przejechać....
Klubowicze pazdzioch Opublikowano 7 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 7 Maja 2013 Piotrek chyba "nie pamiętam tegon dnia"
Sympatycy zdun13m Opublikowano 7 Maja 2013 Autor Sympatycy Opublikowano 7 Maja 2013 No, nie możesz pamiętać. Byłeś zajęty poszukiwaniem zegarka.
Klubowicze Roni Opublikowano 8 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 8 Maja 2013 No trzeba było, trzeba... Mówisz, masz. Kurde, obydwa zdjęcia z profilu albo "zboku". Może macie coś od przodu? Też pozdrawiam Was ciule!
Użytkownicy+ Saper Opublikowano 8 Maja 2013 Użytkownicy+ Opublikowano 8 Maja 2013 No tak. Relacji jak nie było, tak nie ma! A Koledzy co? Zamiast pisać pilnie? Podnoszą ciśnienie, dawkując po odrobince fotki i wrażenia . Super wyprawa . A te "widoki i góry" - pierwsza klasa.
Klubowicze Jack Opublikowano 8 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 8 Maja 2013 Kurde, obydwa zdjęcia z profilu albo "zboku". Może macie coś od przodu? Też pozdrawiam Was ciule! Mam tylko z boku, zboku! Więcej nie mam!
Klubowicze Joasia70 Opublikowano 9 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 9 Maja 2013 No tak ja kościoły oglądam a Wy ..... samo życie już wiem czemu z Wami nie pojechałam
Sympatycy orzech Opublikowano 9 Maja 2013 Sympatycy Opublikowano 9 Maja 2013 Fajne wzgórki Pani miała...... Czekam na pełną relację okraszoną zdjęciami - jak jakieś "głębsze" relacje z Panią mieliście to też poproszę
Klubowicze pazdzioch Opublikowano 9 Maja 2013 Klubowicze Opublikowano 9 Maja 2013 Orzeszku jak masz ochotę na "głębsze"relację to trzeba było jechać.
Sympatycy zdun13m Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Autor Sympatycy Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Wakacje dobiegają końca, sezon moto pomału też się kończy. A ja przypomniałem sobie o filmiku z majówki. Nie pisałem relacji, bo po drodze wiele razy odbywały się przegrupowania i po powrocie trudno było mi to wszystko poukładać w jedną całość. Na wyjeździe trochę kamerowałem. i to właśnie niech będzie relacją z wyjazdu. Filmik oczywiście jest dostosowany do wglądu dla wszystkich. Indywidualne produkcję, prześlę dla uczestników wycieczki do domku. Przypomnę tylko że wyjazd odbył się w 2013r w maju. Trasa przebiegała przez. Słowację, Austrię, Słowenię, Chorwację, Czarnogórę, Bośnię, Węgry. Miłego oglądania. [media=] [/media]
Klubowicze Jack Opublikowano 18 Kwietnia 2019 Klubowicze Opublikowano 18 Kwietnia 2019 Ha, ha! Kolegów na Viberze przy okazji planowania Majówki 2019 wzięło na wspominki, kto, gdzie, z kim i kiedy to było. Tu w tym wątku zdjęcia właściwie poznikały, więc dla wspominek wrzucę trochę ze starego telefonu ? Ale szczupli byliśmy! ? Dubrownik. Kanion Tary.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się