Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JAJECZKO łódzkie


Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że impreza jajeczkowa rodzi się w bólach ...

Pomysły z ogniskiem czy oberżą Złoty Młyn zostawmy na czwartkowe lub weekendowe latanie.

Możemy zaatakować jakiś pub. O Iron Horsie pisałem przed zeszłorocznym jajeczkiem, jest ok. Ale uwaga - nie ma szansy aby w piątek czy sobotę grupa ok. 10 osób gdziekolwiek w śródmieściu znalazła miejsce. Trzeba zdecydować gdzie i zarezerwować, oczywiście nie ma problemu abym się przespacerował, dopytał i zarezerwował.

Pojawiła się też możliwość urządzenia imprezy w nowej miejscówce - restauracja RETRO na Limanowskiego 117, byłoby chyba taniej niż w Karczmie, alkohol nasz i cały lokal dla nas.

Ale ... termin dopiero po Świętach, 25 kwietnia.

Jest zainteresowanie? Jutro mogę mieć szczegóły, menu, cena itp.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Carl

    23

  • Volvo

    13

  • pazdzioch

    12

  • Julo

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Wracając do tematu i terminu zaproponowanego przez Jula to co z nim nie tak 40PLN za flaszkę toż to taniej nigdzie nie będzie więc może warto żeby się szanowne grono określiło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacuś my jesteśmy za wersją Julka,Karola,Piotrka,ale chodzi o to że bardzo mało ludzi się deklaruje na przybycie.

Raptem była by nas garsteczka,do tej pory naliczyłam tylko 10 osób.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Julo nie ma problemu kolacja wielkanocna super sprawa w agro.

Gorzej z powrotem do domów no chyba że z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zobaczymy co Karol załatwi.

Moje zdanie jest takie niech się wszyscy określą co chcą.

Odnośnik do komentarza

Termin poświąteczny sobie odpuścimy bo zacne grono będzie jeszcze mniejsze.

Knajpkę o której pisałem (właścicielem i kucharzem jest mąż znajomej) będziemy mieli na uwadze na przyszłość bo cena i menu jest ok.

I co dalej? Na agro z noclegiem też nas chyba za mało....

Pozostanie więc spotkanie przy piwie w jakimś pubie. Przejdę się do Iron Horsa, ale nie dzisiaj.

Może być też ta Karczma, chyba damy radę?

Rzucać pomysły!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może sprawdził by ktoś w Orient Expressie.

Byliśmy tam kilka razy nie było tak źle.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nasz problem polega na tym że tak naprawdę w tym temacie pojawiły się luźne dyskusje i propozycje nie do końca mające sens.Temat powinien dotyczyć konkretnego spotkania w tym przypadku tytuł jest "jajeczko łódzkie" czyli propozycja zakładającego temat plus deklaracje chętnych i ewentualne sugestie tak jak to było w poprzednich latach. W demokracji też ktoś musi rządzić.Czyli reasumując Julo Karol do dzieła a cała reszta konkretnie pasuje nie pasuje jestem lub niestety nie mogę. Dziękuję za uwagę Wasz Pazdzioszek.

Odnośnik do komentarza

Nasz problem polega na tym że tak naprawdę w tym temacie pojawiły się luźne dyskusje i propozycje nie do końca mające sens.Temat powinien dotyczyć konkretnego spotkania w tym przypadku tytuł jest "jajeczko łódzkie" czyli propozycja zakładającego temat plus deklaracje chętnych i ewentualne sugestie tak jak to było w poprzednich latach. W demokracji też ktoś musi rządzić.Czyli reasumując Julo Karol do dzieła a cała reszta konkretnie pasuje nie pasuje jestem lub niestety nie mogę. Dziękuję za uwagę Wasz Pazdzioszek.

I to mi się podoba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...