Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JAJECZKO łódzkie


Carl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Carl

    23

  • Volvo

    13

  • pazdzioch

    12

  • Julo

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Carl, ja w piątek kończę pracę o 20,00, czy jest opcja aby dołączyć do was o tej porze?. Nie odzywałem się, bo miałem wstępnie pracować do 24,00.

Odnośnik do komentarza

Carl, ja w piątek kończę pracę o 20,00, czy jest opcja aby dołączyć do was o tej porze?. Nie odzywałem się, bo miałem wstępnie pracować do 24,00.

Przybywaj, wpiszę Cię na miejsce voy-ciacha.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałem serdecznie was przeprosić za niepojawienie się ale nieoczekiwanie przedłużyła mi się praca + promotor naciska i nie dałem rady się pojawić :) . Mam nadzieję, że impreza się udała i wszyscy się dobrze bawili :) .

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy żyjemy tylko ten światłowstręt i ból głowy ale to chyba wina tej wstrętnej pogody.

Dzięki wielkie za miłą imprezkę. Carl chyba zgubiłem tą śrubeczkę od Mirka co mi przywiozłeś. :)

Odnośnik do komentarza

No cóż, było jak zwykle: powaga, nuda, abstynencja. Tylko dlaczego Beata ma migrenę? A może to nie migrena tylko po prostu od wódy głowa ją napier..... :)

VOLVO to ja ci śrubkę przez pół Polski wiozę a ty ją gubisz??? :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się wszyscy nie odmeldowali co jest .Zdunie ciebie też pamiętam że byłeś .

Uprzejmie proszę o potwierdzenie powrotów bo w innym przypadku będą wyciągnięte konsekwentniej karne . :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ukochana praca potrafi odebrać rozum. :) Przepraszam za to zachowanie.

Ja też tam byłem, do domu niestety trzeźwy trafiłem. Ale wielkie dzięki za miłe trzy chwile które z wami spędziłem.

Ja tak mam w niedzielę. Że jak rano wstaję to wierszem nadaję.

Czołem koledzy, może dzisiaj parę km nakręcę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już się odmeldowuję,było super dzięki wszystkim za miłą imprezkę.Paweł dzięki za transport do domciu.

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie mam wam do zakomunikowania wspaniałą wiadomość,moja wspaniała żonka robiąc porządki w swojej pięknej torbie znalazła moja śrubeczkę .

Śrubeczka ta została już założona do burka,stara śrubkę zostawiłem na pokaz dla potomnych . :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani myślę że już czas ponowić temat.

Karolku z tego co pamiętam to twój temacik. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...