Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JAJECZKO łódzkie


Carl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Carl

    23

  • Volvo

    13

  • pazdzioch

    12

  • Julo

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Przespacerowaliśmy się z Beatą po kilku knajpkach, było fajnie i się trochę zmęczyłem... myślę że jutro coś zaproponujemy.

Odnośnik do komentarza

VOLVO nie strasz.

No dobra, więc tak kilka typów:

Ponieważ w piątek będzie koncert wstęp 5 zł. Gra "Bandaż Elastyczny", rockowe covery. Koncert na parterze (można palić) rezerwacja stołu dla nas na górze. Jedzenie zamawiamy indywidualnie (bigos, szaszłyk, tosty, przekąski), flaszka 0,5 - 50 zł

Super wnętrza, otrzymujemy do wyłącznej dyspozycji jedną z sal, nikt się nie kręci, kelner zagląda co jakiś czas z zapytaniem czy czegoś nie trzeba.

Za 35 zł od osoby proponują np. żurek i zimne przekąski (nie pamiętam jak z napojami), flaszka w promocji 45 zł, można zamawiać jedzenie indywidualnie z karty. Dodatkowa opłata za obsługę grupy - 10 % od rachunku.

Lizard King - http://www.lizardking.pl/

znany i ceniony klub muzyczny, na pewno będzie koncert, możemy zarezerwować stół na górze (będzie ciszej). Rachunek otwierany jest na cały stół, jedzenie raczej typu przekąskowego, niestety droga flaszka (menu na stronie internetowej chyba nieaktualne).

  • No i zawsze pozostaje Orient Express - cenowo bezkonkurencyjny

Dzwoniłem, menu i cena może być zbliżone do naszej ostatniej tam imprezy, czyli 70 zł od pary z flaszką. Pana od karaoke już nie ma ale może będzie dancing (niestety?) no i co ważne dla mnie ponoć nie będzie disco polo.

Proszę o szybkie wypowiedzi i inne propozycje aby jeszcze przed Świętami coś zarezerwować.

A teraz powinienem iść wcześnie spać bo jutro skoro świt... Hajnówka

Odnośnik do komentarza

VOLVO nie strasz.

No dobra, więc tak kilka typów:

Ponieważ w piątek będzie koncert wstęp 5 zł. Gra "Bandaż Elastyczny", rockowe covery. Koncert na parterze (można palić) rezerwacja stołu dla nas na górze. Jedzenie zamawiamy indywidualnie (bigos, szaszłyk, tosty, przekąski), flaszka 0,5 - 50 zł

Super wnętrza, otrzymujemy do wyłącznej dyspozycji jedną z sal, nikt się nie kręci, kelner zagląda co jakiś czas z zapytaniem czy czegoś nie trzeba.

Za 35 zł od osoby proponują np. żurek i zimne przekąski (nie pamiętam jak z napojami), flaszka w promocji 45 zł, można zamawiać jedzenie indywidualnie z karty. Dodatkowa opłata za obsługę grupy - 10 % od rachunku.

Lizard King - http://www.lizardking.pl/

znany i ceniony klub muzyczny, na pewno będzie koncert, możemy zarezerwować stół na górze (będzie ciszej). Rachunek otwierany jest na cały stół, jedzenie raczej typu przekąskowego, niestety droga flaszka (menu na stronie internetowej chyba nieaktualne).

  • No i zawsze pozostaje Orient Express - cenowo bezkonkurencyjny

Dzwoniłem, menu i cena może być zbliżone do naszej ostatniej tam imprezy, czyli 70 zł od pary z flaszką. Pana od karaoke już nie ma ale może będzie dancing (niestety?) no i co ważne dla mnie ponoć nie będzie disco polo.

Proszę o szybkie wypowiedzi i inne propozycje aby jeszcze przed Świętami coś zarezerwować.

A teraz powinienem iść wcześnie spać bo jutro skoro świt... Hajnówka

Nie wiem dlaczego znowu podwójny post.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Karol pogadać i wypić możemy nawet podczas dancingu.Przecież głównie chodzi o to żebyśmy się spotkali.

Odnośnik do komentarza

Ok, niechaj będzie Orient Express. Wkrótce więcej informacji.

Bulba, jak się zaraz nie zapiszesz to nie dostaniesz swojej śrubki i rurki.

Odnośnik do komentarza

Tak więc bawimy się w Orient Expresie w piątek 5 kwietnia od godz 19. Koszt 80 zł od pary, 40 zł single, płatność zbieram na miejscu (więcej w pierwszym poście).

Bardzo proszę niezdecydowanych o potwierdzenie przybycia - do wtorku, 2 kwietnia. Tego dnia wpłacam zaliczkę i podaję ilość osób.

Odnośnik do komentarza

Wszystko dograne, zamiast polskiego żurku będziemy mieli włoską lasagne (robioną przez Włocha) i tak jak pisałem wcześniej: przekąski, 0,5 na parę, soki, kawa, herbata. Można przynieść własny napój (wyskokowy też).

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...