Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakie cabrio, czyli rozmowy na temat samochodu bez ... dachu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sam Ford dedykował Streetka jako roadstera dla kobiet... w sumie to nie wiedzieć czemu.

Fahrbericht-Smart-roadster-und-Ford-Streetka-729x486-f09595ccd410dac0.jpg

Było też określenie, że to auto z sex-appeal'em, promowane przez Kylie Minogue -> http://www.auto-moto...al-7520891.html

Ford-Streetka-Auto-der-Woche-08-2013-fotoshowImage-a3ce7331-708909.jpg

Tmax jest typowo męski (?) a znam taką jedną co nim lata i jest zachwycona :)

Odnośnik do komentarza

Samochód ma "to coś" i jest inny... Gdyby nie skaszaniona deska z fajansiarskiego Ka, a taka jaką zaprezentowano w 2002 w Paryżu, byłby bardziej ciekawy...

Odnośnik do komentarza

Powiedział co wiedział, samemu "latając" skuterem 125 ccm :lol2: :lol2: :lol2: ...

No i który wybrać ;) ?

Fahrbericht-Smart-roadster-und-Ford-Streetka-729x486-370d82f3fea8e2f9.jpg

To nawet nie są klozety, bliżej im do nocników ;)

Jeśli już to smart ładniejszy, bo przy tym K'a to ktoś musiał dobry towar wciągać jak go projektował

Odnośnik do komentarza

Ach te polucje w GranTourismo na Playstation :laughing: ... Ważne, żeby się decha (heblowana :laughing: ) do wake'a jakoś zmieściła :D ...

A tak, to może być nawet Kylie :)

Ford_StreetKa-009.jpg

Odnośnik do komentarza

Znam kogoś, kto się mocno jara na 2CV :) ...

PS. Dwie Streetka już obejrzane, jutro święto w de, to wykorzystam i mam umówioną trzecią :) ...

Odnośnik do komentarza

Ford fajny ale strasznie podatny na rdze.(szukałem dla córy)

Pawle jasne, że fajny, ale dziwi mnie, bo w żadnej z trzech oglądanych nie widziałem rdzy- fakt, były od nowości garażowane i przebieg po ok. 100 tkm w 12- 13 lat... "Skusiłem się" na jednego z rąk 1 właściciela i oryginalnych 115 Tkm :) ...

U mnie też będzie miał lekkie życie... Sucho i ciepło na drodze i 2- 3 tysie rocznie.

PS. Słyszę od wielu osób, że ten samochód ma potencjał na pełnowartościowego youngtimera... Tylko ile z nich dotrwa do tych 25 lat :helpsmilie: ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratulacje !! A ja ciągle z dachem nad głową, ech ....

Poprosimy foteczki, żeby chociaż oko nacieszyć :)

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, na razie kilka dni to potrwa... po oględzinach go kupiłem, ale odbieram za parę dni, bo jechałem tam moto- było szybciej ominąć korki po drodze ...

Tak więc kupiony- zapłacony, ale stoi z 250 kilometrów od Berlina :D ...

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, myślałem, że ten Ford to będzie totalne gówno i po 100 km wysiądę z niego z niesmakiem i zacznę szukać jakiegoś innego modelu cabrio...

Przejechałem nim już ok. 1000 km... Spalanie średnio 7,5 litra- w normie, silnik 95 KM na masę 1100 kg daje radę...

Samochód prosty technicznie- każdy, nawet jakiś "pseudo- mechanik" podoła, dach mechaniczny. Fajne, i przede wszystkim małe pudełko do poruszania się w tłumach zakręconych latem tabunów gamoni ślepo pędzących "na urlop" :) . I w końcu nie szkoda każdej rysy czy pieprznięcia czyimiś drzwiami na parkingu.

Mi podpasował, a ten środek, którym mnie "straszono" z Forda Ka? Prosty, funkcjonalny, bez wodotrysków, ale ujdzie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cyrwuny, zazdro! :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

ładowność ... całe 149 kg :D ...

Trzeba uważać z currywurst'ami :msn-cry:;)

To nawet F2 450 ma 250 kg.

Tu gadają 224 kg -> Streetka technische daten

Tutaj znowu KLIK masy mówią faktycznie 149 kg a Zuladung 299 kg :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem instrukcję użytkownika: w zależności od wyposażenia 131 do 149 kg. I nawet się z tym zbytnio nie kryją :) .

PS. To bagażnik nie wiem po co taki duży :D ...

Odnośnik do komentarza

Robert czyli jak będziesz kogoś chciał zabrać to najpierw musisz spytać ile waży a jak będzie to panienka to ile waży + torebka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę, że jak będzie miała torebkę to po takim pytaniu może nią przywalić ;)

Trochę od czapy...... ale pamiętam jak mój wujek i ciotka, którzy razem ważyli min. 180 kg przyjeżdżali w odwiedziny na Simsonku tym z pedałami, a taką Streetką by nie przyjechali ;)

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej mam teraz mocno wybiórcze wytłumaczenie: nie mogę ciebie zabrać, bo wiesz... DMC mi nie pozwala :lol1: ... I'm soooo sorry ;) ...

Odnośnik do komentarza

Męski czy nie, i co z tego?... Jeżdżę od lat skuterem, pomimo tego, że jeżdżący moto często mówią o skuterach: niemęski :D ... Tacy Szkoci chodzą w kiltach -> czyli "spódnicach krótkich" -> ach jakie to niemęskie i też się śmieją z różnych głupków prawiących frazesy...

Taaaak, Streetka jest taki jaki jest i bardzo mi odpowiada gabarytami, wyglądem i kosztami.

A że komuś się np. na ulicy nie spodoba i będzie kręcił nosem? MNIE czyjaś żółć czy niezadowolenie nie obchodzi :lol1: .

W końcu to ta osoba ma jakiś tam ukryty problem i to bardzo, bardzo cieszy :laughing: ...

PS. No ale dość już o Streetka... Może ktoś ma jakieś inne cabrio i teraz zacznie się wstydzić ;) , że niemęskie, albo kolor nie taki... Albo może koła za okrągłe... Ludzie różne problemy sobie stwarzają, a i niektórzy są podobno bardziej czuli na reakcję innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...