Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakie cabrio, czyli rozmowy na temat samochodu bez ... dachu


Rekomendowane odpowiedzi

Paweł ma rację, Grzesiu, jak Saab cabrio, to tylko taki :) ...

16776_1149083214678.jpg

Chociaż ja jestem "skażony" modelem 900, bo troche kulałem sie kiedyś podobną turbawką :)

4498q.jpg?itok=QR0QTIW0

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

He, 900-setka cabrio jest piękna, ale ten wiek i czy Krzytro by podołał ? :) No i jeszcze jest skuter, a nawet dwa. :)

Pawełku, miałem napisać Vectra cabrio ? :) :)

Odnośnik do komentarza

No dobra, chcesz trochę nowszy :) .... 9-3 w pierwszej wersji do 2003 roku...

Bo później to już była kupa :) nie Saab ...

Edit: No dobra :) , niech będzie do 2007 ten 9-3 cabrio :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że temat o "cabrio" został wydzielony :). :msn-wink:

Saab 9-3 cabrio najbardziej mi się podoba, chociaż Merole i Beemki też powodują u mnie chwilową "arytmię", ale jakoś siebie nie widzę w tych bezdachowcach.

Edit: A tak w ogóle to wszystkie cabrio są piękne. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jest kilka modeli, które pobudzają u mnie (zawsze) wzrost wydzielania dopaminy :msn-wink: ale najbardziej:

MB W129 cabrio

MB W124 cabrio

Audi Cabrio (baza B4)

Z totalnych odpałów:

MB W107 cabrio

MB W113 Pagode

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wy piszecie o super furach a mnie marzy się

f7e83e9d403ae9ebmed.jpg

miałem dwa zwykłe ale taki to było by coś

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak ktoś ma 47 min. wolnego to polecam filmik o fabryce BMW Z4

Uwaga: film wciąga, jak obejrzysz pierwsze 60 sek, to będziesz siedział do końca przed ekranem :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak by był ktoś zainteresowany mam bardzo ładnego SL-a do sprzedania,Troszkę polatałem Fiatem Barchettą cabrio,bardzo fajny samochodzik,zwarte nadwozie ciekawa stylistykabarhetta_2.jpg

Odnośnik do komentarza

No cóż Panie i Panowie marzenia nic nie kosztują, ja bym reflektował na to cacko:

3013949663.jpg

Jest to auto znajomego, rok. 1993, 911 model 964 wersja USA (automat), cena 105 tyś. PLN

Odnośnik do komentarza

Temat widze dla mnie... :clapping:

No więc ja jestem posiadaczem 307 CC, który codziennie użytkuje moja żona...

Dlaczego ten model??? Przede wszystkim twardy dach, który trudniej zdewastować wandalom, którzy z zazdrości uwielbiają złośliwie pociąć dach tekstylny.

Żeby było śmieszniej nasze 307 jest z 2004 roku a w momencie kupna wszyscy myśleli, że to auto nówka z salonu...czyli ponadczasowa linia...

Wybraliśmy to auto też ze względu na gabaryty. Przeogromny bagażnik i dużo miejsca w środku.

Mankamenty...to ogromne skrzydła, które bywają uciążliwe na parkingach czy to w garażu.

Sama jazda cabrio...jest naprawdę świetna... :evil:

imag0395r.jpgimag0396z.jpg

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś samochód typu targa i doszedłem do wniosku, że albo taki albo "szyberdach" wystarczy mi w zupełności :evil: . No ale kto to wie, co przyniesie przyszłość :clapping: ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i wszystko jasne :). Bigu my nie wiemy, ale Ty już wiesz co przyniesie przyszłość :evil: Jaki jest Twój faworyt z rodziny aut bez dachu? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu, przecież wyraźnie napisałem :) .

Ok, ale druga część pytania jaki faworyt ?

Motocykle z dachem, samochody bez dachu - dajcie spokój :).

Złośliwiec :) :) No co ? Zima Panie, zima... :)

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, "króciak" musi być :) , lepiej po mieście manewrować :) . Geni chodź odpuścimy, bo zaraz nas opierniczą :) za te "kabriolety" :) ...

Odnośnik do komentarza

ja tam nie znam się na kabrioletach,ale któregoś lata wypożyczyłem jakiegoś Saaba - dzieciakom się podobało, dla mnie - może być, ale bez szału :D

DSC01453.JPG

Z kolei kolega z mojego miasta, nota bene - Burgmaniak - Rudy56, posiada piękny, klasyczny kabriolet - jakiś PEUGEOT.

Odprowadzał nim naszą grupę, kiedy jechaliśmy na wycieczkę po Litwie w maju 2012

20120503_112342.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...