Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jasna Góra 14.04.2013


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • pazdzioch

    13

  • ruslan007

    13

  • Volvo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Myślałem aby wrócić przez Kamieńsk. Wiem jak wjechać na górę a jutro ładna pogoda ma być to i widoczki będą.

Ale to nic sztywnego. Może ma ktoś inny pomysł? Szczegóły i tak obgadamy jutro.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie wyjazdu z Łodzi nie mam żadnych pytań, lecz nie mogę doszukać się orientacyjnej godziny powrotu. To będzie mój debiut w Częstochowie, dlatego pytam stałych bywalców, jak to było w minionych latach. Nie chodzi mi o dokładność minutową, bardziej o to czy to będzie 14, 17, czy 20. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Wiesz kolego bo my wolno jeździmy. Po za tym nie możemy być na miejscu przed Warszawą. :clapping: A plan wyjazdu masz w 51 poście.

A to My jacys wyroznieni mamy sie czuc z tego powodu, czy to jakas zasada panujaca na forum ??? Na pocieszenie, gdyby sie okazalo, ze dojedziemy pierwsi (o ile wogole wyrusze), to bedziecie mili swojego jednego przedstawiciela (a w zasadzie polprzedstawiciela w orszaku, bo moja matula z Lodzi pochodzi :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Odnośnie wyjazdu z Łodzi nie mam żadnych pytań, lecz nie mogę doszukać się orientacyjnej godziny powrotu. To będzie mój debiut w Częstochowie, dlatego pytam stałych bywalców, jak to było w minionych latach. Nie chodzi mi o dokładność minutową, bardziej o to czy to będzie 14, 17, czy 20. ;)

Kolego zwykle powrót był w godzinach 17-18. Możesz wrócić wcześniej jak nie będziesz mógł się z nami poszwędać.

A Ty my jacys wteroznieni mamy sie czuc z tego powodu, czy to jakas zasada panujaca na forum ??? Na pocieszenie, gdyby sie okazalo, ze dojedziemy pierwsi (o ile wogole wyrusze), to bedziecie mili swojego jednego przedstawiciela (a w zasadzie polprzedstawiciela w orszaku, bo moja matula z Lodzi pochodzi :)

O ile w ogóle wyruszysz i masz ochotę się z nami spotkać, to wszystko masz rozpisane. Jeżeli nie możesz się dostosować do naszej grupy to nie zachowuj się jak rozhisteryzowana panienka która nie może znaleźć wyjścia z sytuacji. I tyle

Odnośnik do komentarza

O ile w ogóle wyruszysz i masz ochotę się z nami spotkać, to wszystko masz rozpisane. Jeżeli nie możesz się dostosować do naszej grupy to nie zachowuj się jak rozhisteryzowana panienka która nie może znaleźć wyjścia z sytuacji. I tyle

Kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi - w ktorym miejscu zachowywalem sie jak rozhisteryzowana panienka? Kto powiedzial, ze nie moge sie dostosowac? Jam bardzo ugodowy czlowiek jest.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wyjazd do Częstochowy na Zlot Gwiaździsty kolejny raz zaliczony. Udany wypad, dzięki osobom towarzyszącym w samym przelocie oraz spotkanej na miejscu grupy z Warszawy i Śląska. Po mimo żeśkiej temperatury poranej warto było zobaczyć widowisko parady i uczestniczyć w mszy świętej. Dziękuję za wspólnie spędzony dzień.

https://picasaweb.google.com/ZDUN13M/Czestochowa2013?authkey=Gv1sRgCITyivK8pOmjMQ#

Odnośnik do komentarza

Super foteczki i fajowa wyprawa!!! Może za rok uda mi się z Wami do Częstochowy wyskoczyć... A tymczasem sezon przed nami :-)

PS: Volvo - a Marzeny nie zabrałeś???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Panowie,

Warszawka dojechała szczęśliwie :Jumpy: Bardzo dziękuję za miło spędzony dzień w swoim i kolegów imieniu. Fajnie się z Wami spotkać, pośmiać i co tu pisać ..... było zajefajnie. Niech żałują Ci co nie byli.

PS

Nasze fotki pokażą się pewnie u Nas w regionalnym więc zapraszam. Pewnie tu http://www.forum.burgmania.net/topic/17139-x-zlot-gwiazdzisty-czestochowa20-21kwiecien/page__st__20

Pamiętajcie o propozycji wypadu do Torunia ( którym rozmawialiśmy) w długi weekend majowy. Założymy pewnie jakiś temat i tam się umówimy :clapping:

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza

Fajnie było Cię i was poznać ja wstawię zdjątka na tym temacie i poleżą jakiś miesiąc. Było zajefajnie najważniejsze że tryskaliśmy humorem.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym odmeldować swój udany szczęśliwy powrót.

Dziękuje wszystkim za wspólny wyjazd i mile spędzony czas w gronie wszystkich Burgmaniaków.

Ciesu Marzena musiała zostać w domu ,w nagrodę powoziłem ja po naszej okolicy. Zrobione dzisiaj prawie 400 km :clapping: .

Ruslan zapodawaj foty.

Krzysiu dzięki za znaczek który mi zafundowałeś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki chłopaki że na mnie czekaliście jak musiałem smarować łańcuch.

Volvo dzięki za eskortę pod sam dom.

Odnośnik do komentarza

Fajne zdjęcia szkoda, że babcia woli się malować niż jeździć ale dobra daję jej szansę do końca tygodnia.

p.s. gdzie jest Jacek? Smaruje łańcuch !jump

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...