Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jasna Góra 14.04.2013


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

Siema orzo ,powiem Ci tak w tamtym roku nie byłem na Jasnej Górze bo padał deszcz .Teraz wiem że zrobiłem błąd ,czasu nie cofniemy , a niedosyt zostaje .Wiem że ze wzgledu na krople wody możesz się usprawiedliwić wówczas zrobisz mój błąd. Ja jadę i chyba będzie więcej osób niż jedna która myśli jak ja.

Wspomnienia bezcenne -------- resztę kupisz kartą.

ps.Do zobaczyska na trasie do J.G.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • pazdzioch

    13

  • ruslan007

    13

  • Volvo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Ponieważ w Łódzkim trochę zimowy marazm nas złapał, postanowiłem wstrzyknąć w nas trochę życia i chęci do pisania na forum.Temat. Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie. Termin spotkania na Jasnej Górze 14.04.2013. Myślę że jak co roku możemy się wybrać naszą Łódzką grupą skuterową na to spotkanie. W dniu dzisiejszym jeszcze nie wiadomo czy zlot im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego odbędzie się w Częstochowie,ale zakładając że Prezydent Częstochowy zgodzi się na formę zlotu z poprzednich lat, możemy taki wyjazd już planować. Bardzo proszę, tylko i wyłącznie o deklarację chęci wyjazdu, nie interesuje mnie abyśmy w tym wątku żalili się i wypowiadali na tematy związane z ruchami politycznymi czy też kościelnymi w rzeczonej sprawie. Wszystkie takie posty będę prosił dyrekcję o usunięcie. Tradycyjnie spotkalibyśmy się 14.04.2013 o godz. 6.45 przed KERAKOLEM w Rzgowie. http://rajdkatynski....id=43&Itemid=88W tym celu zakładam listę chętnych.

No to godzinę żes wymyslił...Cały plan poszedł w ....

Odnośnik do komentarza

No to godzinę żes wymyslił...Cały plan poszedł w ....

Spoko rokoko jęsli godzina jest za wczesna to możemy pogadać na ten temat. No nie .

Odnośnik do komentarza

już trzeci raz ładuję aku

Widzę, że nie tylko mój aku podupadł na zdrowiu przez tą zimę... WRRRRR!!!

:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to już wiemy że nie będą potrzebne skutery śnieżne oraz sanki.

Dlatego przypominam miejsce spotkania: KERAKOL ( w Rzgowie) godz. 6.45

Dla chętnych którzy chcą się przyłączyć. Przewiduję jak co roku odpoczynek na papieroska na stacji benzynowej w Radomsku (duża krzyżówka ze światełkami) będziemy tam około godz. 7.45.

To do zobaczenia w niedzielę. No chyba że o 6.00 rano będą tylko trzy stopnie. :mad2:To się poważnie zastanowię.

Odnośnik do komentarza

Własnie właśnie trzeba by wczesniej obrać jakieś miejsce na zboczach JG coby cała chętna paka maximaniaków z łódzkiego mogła się spotkać.Wiem ,że jak będzie pogoda to jednośladów będzie za jekieś 30 melonów zeta.Pliska wrzućcię mapkę zbocza JG to obierzemy przyczułek tak i tak kilka godzin tam spędzimy. No dobra według mnie miejsce A widziałem tam dwa lata temu sporo skuterów ale trawa i ślisko w deszcz.Miejsce B chodnik ,asfalt ,ale tłok 2oo. Jak ktos cos to prosze to pierwszy projekt.

HHHHHHHHHHHH.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę że bardzo trudno będzie się przedostać na upatrzone miejsce. Trza trzymać się razem a i to nie da nam pewności że się nie rozproszymy.

Dwa razy po mszy umawialiśmy się na stacji BP w kierunku powrotnym. Jak ktoś się pogubi to tam się odnajdzie.

ruslan i krzysiu gdzie się przyłączycie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy, Warszawka dopiero zaczęła się organizować na Częstochowę 2013. Wstępnie, wybieramy się w niedzielę 14 IV, dojedziemy na miejsce ok. 10.00 - jeszcze nie wiemy w jakim składzie. Podeślijcie, proszę, jakieś dokładne namiary na miejsce zbiórki i telefony kontaktowe (na PW).

Oczywiście czekamy na poprawę aury, ale ja mam wielka ochotę pojechać (nawet solo!).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie myślę że możemy wyjechać z Kerakolu koło 8 bo nie mogę doczytać o której zbiórka na Górce Przeprośnej?

Odnośnik do komentarza

Ja zwykle robiłem tak, że pojazd parkowałem kilka ulic dalej, a na mszę dochodziłem pieszo.

Wady:

- nie ma tego bajeru, ze jestem razem z moim moto

- nie mam go pod reką, mogą go obrobić, czy coś

Zalety:

- dojeżdżam i parkuję swobodnie

- jestem bardzo elastyczny na terenie mszy, staję gdzie chcę, mogę pochodzić - pogadać, spotkac kogo chcę, wydostaję się z tłumu szybko i sprawnie

- nie wszystkie motocykle się mieszczą na placu, zatem jest ryzyko, że się utknie gdzieś w tym gigantycznym ogonie, zamiast być blisko ołtarza

Osobiście polecam tę metodę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze poważnie się zastanawiam nad moją obecnością na Zlocie Gwiaździstym w Częstochowie ale jak bym jechał to w tym roku autobusami chyba, że ktoś by jechał samochodem i mnie zabrał z Olsztyna na ten Zlot to proszę o kontakt telefoniczny Przemek N. z Mrągowa: tel. kom.: 606623984, czekam do czwartku na powiadomienie o możliwości zabrania mnie na ten Zlot Doktorek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...