Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jasna Góra 14.04.2013


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam. Ponieważ w Łódzkim trochę zimowy marazm nas złapał, postanowiłem wstrzyknąć w nas trochę życia i chęci do pisania na forum.Temat. Rozpoczęcie sezonu w Częstochowie. Termin spotkania na Jasnej Górze 14.04.2013. Myślę że jak co roku możemy się wybrać naszą Łódzką grupą skuterową na to spotkanie. W dniu dzisiejszym jeszcze nie wiadomo czy zlot im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego odbędzie się w Częstochowie,ale zakładając że Prezydent Częstochowy zgodzi się na formę zlotu z poprzednich lat, możemy taki wyjazd już planować. Bardzo proszę, tylko i wyłącznie o deklarację chęci wyjazdu, nie interesuje mnie abyśmy w tym wątku żalili się i wypowiadali na tematy związane z ruchami politycznymi czy też kościelnymi w rzeczonej sprawie. Wszystkie takie posty będę prosił dyrekcję o usunięcie. Tradycyjnie spotkalibyśmy się 14.04.2013 o godz. 6.45 przed KERAKOLEM w Rzgowie. http://rajdkatynski....id=43&Itemid=88W tym celu zakładam listę chętnych.

1. zdun13m

2. Julo

3. krzysiu

4. maciekrom-dojedzie

5. VOLVO 673

6. ruslan007

7. paździoch

8. PAW_KOR

9. Bulba

10. VoYtaz

11. romarjo

12. orzo

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • pazdzioch

    13

  • ruslan007

    13

  • Volvo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem chętny, choć dziś ma przyjechać kupiec po moje X9. W planach mam jak najszybsze nabycie nowej maszyny i mam nadzieję, że do terminu wyjazdu mi się to uda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek zapisz mnie ale pod warunkiem żę będziemy politykować i że będziesz mnie wspierał w zakupie bo ja sam to mogę na majówkę nie zdążyć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wspieram ,wspieram a jak nie kupisz to i tak pojedziesz.

Ze mną na plecaka, tylko musisz mi obiecać że to ja będę hamował w tym duecie klamkami a nie ty nogami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja myślę żę Jacek był zauroczony moim Xcitingiem 500, dlatego będzie celował w Myroda 700. A może będziemy obstawiać co nowego stanie na naszym Łódzkim podwórku. Kto wygra dla tego na Burgmani GL. I tak musi postawić za nową maszynę.

Ps. Przeprasza za ten OT.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak będę się dobrze czuł to i jak będę w tym czasie w domu to może wybiorę się na Zlot Gwiaździsty do Częstochowy ale autobusem, chyba, że będzie ten Zlot w Gietrzwałdzie tak jak w ubiegłym roku może pojadę do tego Sanktuarium Zacną Przemek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak już wiadomo Zlot Gwiaździsty odbędzie się 14.04.2013. Czy chętni, którzy zadeklarowli swój udział w wyjeździe na dzień 21.04.2013 podrzymują swoją obecność?

Odnośnik do komentarza

No to już mniej niż miesiąc ,jadę bez dwóch zdań tylko napalę w piecu i odgarnę śnieg przed chałupą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek jak nic więcej nie organizujesz to jadę 14.04 ale 26.04 też bym gdzieś pojechał :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...