Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luzne gaworzenie


Marcin-Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Tak , ale.... ;) Jest szansa wyciac pogiac, ale niestyty obecnie leze po zabiegu w szpitalu i esli ma byc to na juz jest to niesety niemozliwe. :) . bardzo skomplikowany element ? Moze da cie bez cnc czy lasera, choc wiem ze to byloby ladniej zrobione napewno. Mozesz to wyrysowac w corelu albo cad ? Pusc choc jpg to bedzie obraz na ile moge w tym stanie pomodz zdalnie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Radiolog

    27

  • Bingo72

    18

  • Marcin-Kraków

    17

  • Ghandi

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego dzięki ale już znalazłem tych od cięcia, koło ronda matecznego. Może zrobią na wtorek a jak nie to po długim Weekendzie, akurat krawcowa kurtę naprawi po ostatnim szlifie na prawym boku.

Odnośnik do komentarza

Kolega potrzebuje ładną motorynkę z papierami. Jak wiecie kto ma i chciałby sprzedać w przyzwoitej cenie to piszcie.

nie wiem czy temat aktualny ale dzisiaj na http://www.gumtree.pl/ przeglądając motocykle widziałem "wygłaskaną" motorynkę z Krakowa -chyba "motorynka na prezent" osobiście jej nie widziałem więc nic nie powiem

Odnośnik do komentarza

Ściemniacz można gdzieś indziej kupić takiego buczka jak ty masz na swojej beemce? nie wiem jak tego szukać na allegro.

Odnośnik do komentarza

Hej WIATM wszystkich regionalnie:)

Jestem tu od kilku dni na forum....narazie duuuzo czytam a mniej pisze:)

Znalazlem sie tu zeby poczytac cos o maxi skuterach.....jestem z Krakowa dlatego wdepnąlem w regionalne:)...

Czy wiecie gdzie w Krakowie lub okolicach mozna zobaczyc rozne skutery w jednym miejscu???chodzi mi nawet o jakis komis ze sprzetami zeby mozna bylo sobie popatrzec,poogladac przymierzyc sie i pogadac o + i -.-mam kolege przedstawiciela handlowego ktory wlasnie zarzucil mi temat,ze ostatnio jak jechal w trase to wpadło mu w oczy miejsce gdzie stało duuuuuzo burgmanów i innych tylko za cholere nie moze sobie przypomniec:(-za duzo i za szybko jezdzi:)

Jak cos wiecie i mozecie podpowiedziec to bedzie suuuper.

Chciałem zapytac-Marcina z powyzszego postu, czy mozliwe ze widziałem Tojego burgmanka gdzies w ogłoszeniu na aledrogo???pytam bo foteczka przy uzytkowniku znajomo jakos wyglada i gdzies mi sie rzuciła w oczy......

Jestem na etapie kupna czegos wiec moze doradz mi czy 4setka na miasto nie bedzie za duza?-wiesz...dojazdy do pracy w korkach,przeciskanie sie miedzy autami SPALANIE!!!!BRANIE OLEJU!!!-podobno to norma dla burków 400cm...wycieczek i wypraw raczej nie planuje...ale kto wie-125 lub 150-180 raczej nie chce,za małe...ale moze 250cm wystarczy????....musi miec duuuzy bagaznik pod siedzeniem....narazie mam 50cm kymco super9,ale w ubiegłym roku zdałem kat.A i dla bezpieczenstwa chce kupic cos dynamiczniejszego do poruszania sie w miescie,zebym nie był "zawalidrogą" jak przyjdzie podjazd pod nieco wieksza górke:(

Zapytam jeszcze ile płacicie i gdzie jezdzicie na wymiane opon?- dzwoniłem na Kaminskiego do motor fan i powiedzieli ze wymiana to koszt 50zł przy moim skucie.

dzieki ,pozdrawiam

.

Odnośnik do komentarza

Chciałem zapytac-Marcina z powyzszego postu, czy mozliwe ze widziałem Tojego burgmanka gdzies w ogłoszeniu na aledrogo???pytam bo foteczka przy uzytkowniku znajomo jakos wyglada i gdzies mi sie rzuciła w oczy......

Jestem na etapie kupna czegos wiec moze doradz mi czy 4setka na miasto nie bedzie za duza?-wiesz...dojazdy do pracy w korkach,przeciskanie sie miedzy autami SPALANIE!!!!BRANIE OLEJU!!!-podobno to norma dla burków 400cm...wycieczek i wypraw raczej nie planuje...ale kto wie-125 lub 150-180 raczej nie chce,za małe...ale moze 250cm wystarczy????....musi miec duuuzy bagaznik pod siedzeniem....narazie mam 50cm kymco super9,ale w ubiegłym roku zdałem kat.A i dla bezpieczenstwa chce kupic cos dynamiczniejszego do poruszania sie w miescie,zebym nie był "zawalidrogą" jak przyjdzie podjazd pod nieco wieksza górke:(

Zapytam jeszcze ile płacicie i gdzie jezdzicie na wymiane opon?- dzwoniłem na Kaminskiego do motor fan i powiedzieli ze wymiana to koszt 50zł przy moim skucie.

dzieki ,pozdrawiam

.

Jakis temu moglss widziec. Z koncem marca sprzedawalem Burka. Nowy wlasciciel z Zabierzowa. Ale teraz na allegro jest jeden z Ojcowa bardzo odobny, tyle ze drogo.

Z uwag co do pojemnosci, to powiem Ci ze na miasto 150 ccm w zupelnosci wystarczy. Wystraczajaco dynamiczny, a najmniej spala. Za miasto bardzo przyjemnie sie jezdzilo 400 ccm. Kilka razy z chlopakami jezdzilismy po blisko 500 km jednego dnia , z predkosciami ok 100 km/h i nie bylo to mordega.

W miescie spalal mi ok 4,8 l. Na trasie 3,4 l . Pewnie moglby mniej ale nie specjalnie sie staram podczas uzytkowania moto na to zwracac uwage, bo mal samochody co rzadko spalaja ponizej 16 l to sie juz znieczulilem :-)

Oleju moj bral ok. 150/200 ml na 1000 km, ake slyszalem ze Burki lubia olej . Kontrolowalem, dolewalem, nic z tym nie robilem extra.

Odnośnik do komentarza

Mówiłeś że na śrubki to w końcu będziesz robił. Jakby co to wiem gdzie jest sklep z ładnymi śrubami jakich nie kupisz w Castoramie i innych takich.

Ghandi znalazłem na eBayu uchwyt do GS-a pod przyczepkę. W czerwcu podjadę na zmianę opon do Mszany i pogadam z tym gościem od razu o zrobieniu przyczepy chyba że znajdę coś sensownego i nie drogiego w necie.

http://www.ebay.com/itm/BMW-R1200GS-Motorcycle-Trailer-Towing-Hitch-Kit-Made-in-the-USA-/390600465063?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5af19a1aa7&vxp=mtr

Bingo ostatnio zastanawialiśmy się które wyrażenie daje więcej? W "chuj dużo" czy "kurewsko dużo" ? Może w linku poniżej dopatrzymy się odpowiedzi.

http://www34.patrz.pl/u/f/11/03/20/1103205.pdf

Odnośnik do komentarza

UWAGA KOMUNIKAT

JEŚLI KTÓREMUŚ ALBO KTÓREJ Z WAS PAŃSTWO POSTAWIŁO NA DZIAŁCE BUDOWLANEJ SŁUP ENERGETYCZNY WYSOKIEGO NAPIĘCIA ALBO RUROCIĄG Z GAZEM I WAM SIĘ TO NIE PODOBA TO MOŻECIE DOSTAĆ ODSZKODOWANIE ZA TEN STAN RZECZY. SZWAGIER MÓJ POMAGA W ZAŁATWIENIU TAKICH SPRAW. SAM KUPIŁEM KIEDYŚ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA KTÓREJ STOI SŁUP NO I TERAZ ZŁOŻYŁEM TAKI WNIOSEK ODSZKODOWAWCZY BO POJAWIŁA SIĘ REALNA SZANSA NA SPORĄ KASĘ :) . CAŁA PROCEDURA MOŻE POTRWAĆ OKOŁO ROKU. TRZEBA ZŁOŻYĆ ODPOWIEDNI WNIOSEK I WPŁACIĆ 450 ZŁ. TE PIENIĄDZE WRACAJĄ JEŚLI NIC Z TEGO NIE WYJDZIE ZA TO RĘCZĘ DLA TYCH KTÓRZY MAJĄ JAKIEŚ OBAWY ŻE WPŁACĄ I IM PRZEPADNIE FORSA. WIEM ŻE PÓŹNIEJ PRZYCHODZI NA DZIAŁKĘ RZECZOZNAWCA JAKIŚ I RAZ ŻE WYCENIA DZIAŁKĘ A DWA TO OBLICZA WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA NA PODSTAWIE WARTOŚCI TEJ DZIAŁKI I ILOŚCI ZAJĘTEGO MIEJSCA PRZEZ SŁUPA CZY TĄ RURĘ.

JAK KTOŚ MA W PLANIE KUPIĆ UŻYWANY MOTOR TO NIECH SIĘ WSTRZYMA CHWILĘ, MOŻE BĘDZIE MIAŁ KASIORĘ NA NOWY.

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich a Małopolski,

Potrzebuję pomocy bądź rady :P. Od pewnego czasu próbuję się uporać w miom /nexusie z problemem świateł pozycyjnych.

Sprawa wyglada następująco, przekręcam kluczyk i zaświeca się tylko światło mijania z przodu, brak pozycyjnych z przodu z tyłu podświetlania tablicy i licznika (wszystkie te światła są na jednym bezpieczniku). Wszystkie wtyczki przeczyszczone, przekazniki przeczyszczone bezpiecznik ok. Nie wiem gdzie szukać problemu (może stacyjka?) Dziwne jest to że po przekręceniu kluczyka na światła postojowe, wszystko świeci idealnie.

Może ktoś z was ma jakiś pomysł co t może być lub znacie miejsce w Krakowie gdzie mpge z tym problemem podjechać.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...