Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luzne gaworzenie


Marcin-Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dobra pogoda na śmiganie no i Versys wreszcie zagościł w moim garażu. 150 km nawinięte i oponki lekko przetarte.

Można przyjąć że, sezon w moim wykonaniu już rozpoczęty.

To ja tak malo swiatecznie pociagne kolege za jezyk.

Jak wrazenie po pierwszych km ? Jak po zmianie z maxi ?

PS/ Cholerka zlasnie sie zorientowalem ze chyba czas na zmiane avataru :down: , bo Burek juz po Zabierzowie smiga.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Radiolog

    27

  • Bingo72

    18

  • Marcin-Kraków

    17

  • Ghandi

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wrażenia? Myślę ,że ok. Przyjemnie się śmiga, miło wybiera nierówności. Trzeba się przyzwyczaić do innego środka ciężkości. Na parkingu czuć , że jest trochę cięższy od Downtown'a ( 211 kg ). Jazdę uznam za przyjemną choć mam tak mało doświadczenia jak na razie. Od razu została zakupiona wysoka turystyczna szyba bo oryginalna turystyczna to porażka, łeb chce urwać. Silnik wg mnie elastyczny i ładnie jak na mój gust się zbiera nawet na 6tce.

Tyle na razie wrażeń.

Po dzisiejszym dniu stan licznika urósł do 230 km.

Parę zdjęć co prawda nie zbyt ładnych ale sprzęta widać co nie co.

https://plus.google.com/photos/105104980382630983829/albums/5861200336468569649

Odnośnik do komentarza

Pochwale sie, bo nie wytrzymalem dzis i odpalilem Hondzinke. Alez przyjemnie sie smiga. Tylko deko chlodno, wiec trzeba sie w cieple gatki ubierac.

Sama jazde poprzedzilem lekkim dlubaniem. I jak mi ktos powie ze zalozenie grzanych manetek to 20 min roboty, to osobiscie mu kopa zapodam :Jumpy:

Samo ukladanie kabli zeby nie przeszkadzaly i zeby bylo ladnie i bezpiecznie trwalo z lekka godzine.

Ale i tak bylo warto. Dodatkowo mam juz pociagniete dwa gniazdka zapalniczki i kable pod przyszlosciowa instalacje dodatkowych zegarow ladowania i temp. wody. . Jakos bez tego mi lyso. Ze juz o poziomie paliwa nie wspomne. Ale ten temat musze jeszcze rozkminic jak to zrobic w moim modelu ktory tego w standardzie nie ma.

Odnośnik do komentarza

No ja sie wlasnei chyba tez zdecyduje na wymiane swojej. Jeszcze tego nie robie bo za malo jezdzilem zeby ocenic jak jest naprawde, ale jest deko porysowana. Sproboje ja deko polerka potraktowac, ale cos czuje ze lepiej bedzie kupic za 2 stowy nowa. Ale to piesn przyszloscijak sadze.

Odnośnik do komentarza

Nadzialismy sie z Bingo na spiacych policjantow w Pawlikowicach,strasznie byli zniesmaczeni,ze nie zdazyli wyskoczyc z wozu na pomiar :).

Poza tym Binga juz nie ogranicza v max sprzeta :)

Odnośnik do komentarza

Trzeba mi wyciąć kawałek blachy kwasówki na CNC plaźmie bądź laserze. Konkretnie chodzi o zamocowanie uchwytu w GS na Motokega. Dysponuje ktoś w Krakowie bądź okolicach takim sprzętem? Pisać szybko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...