Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luzne gaworzenie


Marcin-Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No nie bądż taki skromny, też słyszeliśmy o Twoich planach :clapping:

Zawsze trzeba mieć coś w planie, co by nudno nie było :clapping:

Sezon mógłby się już zacząć bo ciśnienie na jazdę się już robi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Radiolog

    27

  • Bingo72

    18

  • Marcin-Kraków

    17

  • Ghandi

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje z zakupu, frakcja Kawy ma juz trzy sztuki.

Dlaczego nie mozna wyslac do Ciebie wiadomosci PW ? Masz to wylaczone w profilu ?

Odnośnik do komentarza

Koledzy, ktoś wie ile będzie trwał ten remont na Conrada ( przy ikeii ) ?

Gdyby nie pogoda to bym się nie pytał, ale ciepła nie zapowiadają i w puszce trzeba stać w tym korku...

Odnośnik do komentarza

Napewno do wakacji, znajac polskie realia, korek byl najgorszy pierwszego dnia,pozniej ludzie znajduja drogi alternatywne i jedzie sie troche szybciej ;)

Odnośnik do komentarza

@Radiolog, ja w kierunku Ronda Polsadu przez Radzikowskiego uciekam, ale to i tak ciągle dramat.. ;)

Oby te ciepłe dni jak najszybciej :) Na dwóch kółkach nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam do towarzystwa: Nie ma ktos moze rolgazu , po jakis rozbiorkach ?

Kuzwa, probowalem dzis dobrac sie do uszkodzonej grzanej manetki w Deauville, i podczas ciagniesia ulamalem kawalek plastiku z rolki na ktorym mocowane sa linki i na ktory zaklada sie gumiany grip :clapping:

Odnośnik do komentarza

Do kierownika wyprawy w Alpy ( nie wiem kto nim jest ) ale pytanie moje takie czy możemy wyjechać 13 lipca jak ktoś tam kiedyś proponował? Ja muszę to wiedzieć znacznie wcześniej bo chcę zaplanować inne wyjazdy i nie chciałbym żeby zwyczajnie na siebie się nałożyły. Zależy mi na tym wyjeździe ale 6 lipca odpada.

Odnośnik do komentarza

Dziś dobra pogoda na śmiganie no i Versys wreszcie zagościł w moim garażu. 150 km nawinięte i oponki lekko przetarte.

Można przyjąć że, sezon w moim wykonaniu już rozpoczęty.

Odnośnik do komentarza

Dziś dobra pogoda na śmiganie no i Versys wreszcie zagościł w moim garażu. 150 km nawinięte i oponki lekko przetarte.

Można przyjąć że, sezon w moim wykonaniu już rozpoczęty.

a gdzie foty?

Odnośnik do komentarza

KOrzystając zchwili przerwy w opadach, życzę wszystkim jak najlepszych wspomnień z poprzedniego sezonu, dostepnosci

zimowych opon oraz wystarczającej ilosci energii celem zaopatrzenia elektrycznej odziezy bedącej od tej chwili koniecznością

/Konrad i Radiolog - chwała za dalekowzroczność/ oraz udanego jaja na choince. Chyba już święta mi się mylą?

Odnośnik do komentarza

Ze względu na moj pobyt w miejscu gdzie jest bardzo słaby zasięg, działa internet. Życze wam wszystkieo naj... z okazji Świą Wielkanocnych. Panowie malujcie jaja bez wyjątku, te z majtek i te z wrzątku.

Pozdrawiam !!!

Z tego śniegu to mnie suszy. Idę pić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...