Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luzne gaworzenie


Marcin-Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem nowy temat, moze sie idea spodoba. Zeby bylo jakies miejsce na luzne regionalne gadanie o czym badz.

Zeby Bingo sie nie denerwowal jak sie inne tematy zasmieca :clapping:

A na poczatek, malo skuterowo zaczne. Z racji pomyslnej pogody, rozpoczalem dzis na nowo sezon.

I pochwale sie przy okazji. Do Burka dolaczyla dzis Deauville :photo:

_M3417960_2.jpg

_M3417960_14.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Radiolog

    27

  • Bingo72

    18

  • Marcin-Kraków

    17

  • Ghandi

    15

Top użytkownicy w tym temacie

I jak się śmiga? Przyznam że też rozglądałem się za deavilką, może następna będzie... za ile udało się Tobie ją kupić? Wszystko sprawne? ja się rozglądałem za wersją z poszerzonymi kuframi, a w sumie to i bym się mocno wahał pomiędzy 650 a 700... Ile to cudo pali naprawdę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Widzę że, na forum maxi squterowym zaczynam być w mniejszości. Co jest!

gratulacje z zakupu i szerokości.

Nie martw się bedziesz dostawał fory i wyruszymy pol godziny po Tobie

Odnośnik do komentarza

Zdrada, zdrada. :frusty:

Marcin gratuluje, dużo radości ze śmigania, :clapping:

I tak wrócisz na skuter.

Narazie o zdradzie nie ma mowy :) Bo Burka oczywiscie narazie nie sprzedalem. Kupcow nie bylo, albo cene za duza dalem :Jumpy:

Stoja obok siebie i do wiosny pewnie bede jezdzil na obu. Nie na raz rzecz jasna :)

I jak się śmiga? Przyznam że też rozglądałem się za deavilką, może następna będzie... za ile udało się Tobie ją kupić? Wszystko sprawne? ja się rozglądałem za wersją z poszerzonymi kuframi, a w sumie to i bym się mocno wahał pomiędzy 650 a 700... Ile to cudo pali naprawdę?

Pozdrawiam

Ile spala nie umiem jeszcze powiedziec, ale nie specjalnie na to zwracam uwage. I tak bedzie to 1/4 tego, co moje 4oo :)

Przymierzalem sie tez do szerokich kufrow ale odpuscilem. Za duzo bede poruszal sie po miescie, i bylby to przerost formy nad trescia. Moze kiedys dokupie, sa na alledrogo po ok 600 zl jakby ktos bardzo chcial.

700 fajniejsza bo wtrysk, ale budzet byl ok 8 tys i tak sie tez udalo kupic owa 650

Odnośnik do komentarza

Z przykrością informuję szanowne koleżeństwo że, opuszczam grono posiadaczy maxi squterów na rzecz posiadaczy moto. Bardzo miło było i podejrzewam że, za parę... (naście ? ) lat znowu na maxi się przesiądzem.

Co teraz będzie, znają tylko wtajemniczeni. Pochwalę się jak sprzęt będzie już w garażu.

Odnośnik do komentarza

... BMW .... zacna marka ale .... nie dla mnie przynajmniej jak na razie. Podopowiem że, sprzęt pochodzi z "kraju kwitnącej wiśni". Sprzęt fabrycznie nowy, rocznik 2011, kolor czarny, wersja tour.

Więcej nie napiszę bo, zamówienie jest w trakcie realizacji(zamówiony w czwartek).Bedzie zrealizowane po moich krótkich feriach w ciepłych krajach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...