Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dyskusje na temat zdjęć do konkursu "skuter miesiąca"


Drek
𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚
Wiadomość dodana przez 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚,

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jesteście "troszeczkę" nadwrażliwi. Zgodnie z tą zasadą kryptoreklamą są również loga producentów widoczne stadami na zdjęciach publikowanych na forum, o logach producentów jednośladów nie mówiąc.

Odnośnik do komentarza

Panowie dajcie spokój to zdjęcie było prowokacją i nie miało nic wspólnego z konkursem.  Ze skutera było widać kawałek ramy, na prawdę chcielibyście takiego kasztana w kalendarzu ? Może lepiej osoba która zgłasza zdjęcie zastanowi się co to za konkurs i jaki jest jego cel. Na dowcidowcipy i inne kawały mamy odpowiedni wątek. 

Odnośnik do komentarza

Lucek, ale bądź i Ty poważny. Było widać również tłumik i kolektory, fragment koła z pięknie oklejonym rantem i wiele innych detali skutera. Nie przyjrzałeś się nawet dobrze tej fotografii i wywaliłeś ją do śmieci. Poza tym, nie jesteś w stanie ocenić, czy to była prowokacja i ile miała wspólnego z konkursem. Teraz już z pewnością nie ma nic. :-)


Nie dociera do Ciebie, że w głosowaniu może pojawić się foto, na którym skuter nie jest na asfalcie, nie stoi w polu, lesie, czy nie ma w tle pałacu.
Podjąłeś taką decyzję nie inną. Szkoda, że praktycznie samodzielną. Szkoda, że mimo iż Twój umysł nie jest w stanie przyjąć nowego, innego, może nawet dla Ciebie niezrozumiałego, nie dałeś szansy tej fotografii, jak również zabrałeś możliwość zabawy dziesiątkom użytkowników Forum.

Rozluźnij się troszkę. Ta fotografia prawdopodobnie nie miała szansy wygrać, jak większość tu publikowanych. Wygrywa jedna, a druga jest druga. Mogło być ciekawiej, bardziej kolorowo, inaczej.


Trzymam mocno kciuki za głosowanie październikowe, z pewnością wezmę w nim udział, nawet wówczas, jak nie znajdę zdjęcia, które mnie zauroczy. Subiektywnie wybiorę najlepsze i oddam na nie głos.
Będę się bawił na forum, a nie udawał, że biorę udział w wyborze śmigłowca dla Polskiej Armii.
Czołem wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Panowie dajcie spokój to zdjęcie było prowokacją i nie miało nic wspólnego z konkursem.  .............

Dyskusja jest co najmniej dziwna, ale OK, na polu (na dworze - dla tych co nie z Galicji :) )  zimno, skuter w garażu to i czasu więcej.

To co napisał Lucjan powinno uciąć dalsze spekulacje. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja nie zdążyłem zobaczyć tego zdjęcia.Co nie zmienia faktu że : cenzurze mówię NIE !

Jesteśmy tu ( a przynajmniej Ja ) 4FUN :D a mam wrażenie że niektórzy wszystko sprowadzają do jakiejś mega powagi .Jeszcze tylko martyrologii brakuje .Z chwilę trzeba będzie ( tak jak w tym żarcie Nosela w Radio Zet ) na klęcznikach patrzeć na te nasze skutery.

Dajcie na luz.

Jeśli zdjęcie jest słabe technicznie to do kalendarza nie wejdzie .Ale jeśli tylko nie podoba się komuś to sorry ale to ma być podobno decyzja ogółu  .Niech ludzie zagłosują i zdecydują. A może właśnie chcą takie zdjęcie w kalendarzu ?

To podobno kalendarz robiony przez nas dla nas. A nie do Pałacu prezydenta czy do Watykanu.

Więcej luzu i uśmiechu .

Popieram to co napisał Flyman :

 

2 godziny temu, Flyman napisał:

Będę się bawił na forum, a nie udawał, że biorę udział w wyborze śmigłowca dla Polskiej Armii.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Bawić się, a robić z innych durnia - to dwie różne sprawy. Na zdjęciu było tylne koło, kawałek ramy, butelka oleju i filtr. To miało być zdjęcie do kalendarza ? :( Jak to miał być żart - to dość kiepski, ale może ja nie mam poczucia humoru. 

Odnośnik do komentarza

Arturo proszę miej trochę zaufania do kolegów z klubu. Skoro nie widziałeś tej pracy to może wystarczy Ci opis powyżej.  

Flyman Twoja bezczelność i tupet sięgają przelotowej Drymlinera. Naplułes w twarz klubowiczom (oczywiście dla Ciebie nic się nie stało, przecież chciałeś tylko cudzymi rękoma zorganizować zlot, a  spotkanie wigilijne tak super Ci się udało zorganizować, prawda ?) a po tem jeszcze wytarłeś sobie d...ko nazwą naszego forum wydrapując je z kamizelki. I Ty masz jeszcze czelność zabierać głos na tym forum ? Nie masz za grosz honoru. Od czasu jak wyleciałeś z Klubu  Twoje wpisy to jad, kwas i chęć zrobienia zamieszania. Kończ Waść wstydu oszczędź....

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Demokracja musi być bezapelacyjnie ale i w niektórych sytuacjach cenzura jest jak najbardziej wskazana. Nie wszyscy chcą oglądać czy czytać posty, które mogą obrażać czyjeś uczucia religijne czy też jakiekolwiek inne uczucia :)

Sam jestem człowiekiem o bardzo wysokim poziomie humoru i bardzo trudno przychodzi mi obrażanie się za cokolwiek. 

Ja osobiście nie usunąłbym tego zdjęcia bo potraktowałbym je jako głupi żart ale zdjęcie ( w mojej ocenie) nie nadawało się nawet do tego żeby chcieć je oglądać drugi raz. 

Konkurs jest dość prosty, nie trzeba wiele rozumieć, nawet zasady pojmie dziecko. Uważam , że jesteśmy inteligentnym społeczeństwem i nie musimy wystawiać naszych Braci Burgmaniaków na pokuszenie :)

Flyman - świetne zdjęcie do archiwum , żeby zapamiętać jaki olej i filtr wymienić następnym razem

arturo-bb  - masz rację , więcej luzu

Lucek - popieram, czasem tak trzeba

PS

Dalajlama IV - "Nie trzeba specjalnie szukać problemów, one same nas znajdą." <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!
Punk pierwszy regulaminu konkursu mówi:
"• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela."
Fly, jakkolwiek by nie patrzyć, to nie było zdjęcie skutera, tylko filtra i oleju na tle fragmentu skutera więc usunięcie go z kandydatur uważam za zasadne. Gdybym przewidział tą g...burzę to sam zadzwoniłbym do Ciebie i zasugerował, żebyś przemyślał jeszcze raz swoją kandydaturę. Sądziłem jednak, że nic się nie będzie działo i po prostu nie zajmiesz pozycji "na pudle" trak jak w przypadku Twojej historycznej kandydatury.
Pragnę również zwrócić Waszą uwagę na fakt, że obecny wątek nie jest dedykowany do wyciągania zaszłości, komentowania czyichś zachowań, poczucia humoru i cech charakteru. To niczemu dobremu nie służy.

Odnośnik do komentarza

Drogi Lucjanie prześledziłem swoje ostatnie wpisy na Forum.
Faktycznie, ociekają jadem, kwasem i chęcią zrobienia zamieszania.

 

1.Mierzeja Wiślana 21-23.10.2016 r.

Flyman odpowiedział siemik ⇒ temat w Imprezy, podróże

Oficjalnie już, z największą radością, poprosiłbym o zdjęcie przy mojej ksywie „??” i dopisanie Flymanowej Magdy, jak również Flymanówny Ani lat 9. ...


2. Mierzeja Wiślana 21-23.10.2016 r.

Flyman odpowiedział siemik ⇒ temat w Imprezy, podróże

Krzytro, to niewiarygodne, ale mam wolny nawet czwartek. :-) Madga za to nie ma. Pojedziemy w piąteczek po południu.
 

3. Roztoka wczesno jesiennie 2 października - sezon 2016

Flyman odpowiedział MariuszBurgi ⇒ temat w mazowieckie

No i fajnie było. :-)
 

4. Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie... Niezmiennie od 2009 roku w C66

Flyman odpowiedział MariuszBurgi ⇒ temat w mazowieckie

Nikogo? Ani jednej osoby? Kiedyś to było nie do pomyślenia. Miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy.

 

 

5. Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie... Niezmiennie od 2009 roku w C66

Flyman odpowiedział MariuszBurgi ⇒ temat w mazowieckie

Znaczy, Mariusz był. No to nie ma tragedii.

6. Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?

Flyman odpowiedział Tytan ⇒ temat w Ogólne

U mnie bez niespodzianek. Jak co roku, tysiąc pękł. ;-)


W międzyczasie nastąpiło moje zapytanie o wyrzucone zdjęcie.
A tuż przed tym, przyjacielska uwaga Mariusza w temacie spotkań mazowieckich, ale nie będę jej cytował, bo to się może okazać zjadliwe i kwaśne.

Nie przypominam sobie Twojego świadkowania podczas wycierania sobie d..py, więc nie wiem skąd masz informację, czym sobie podcieram.
Brak loga Burgmanii na kamizelce nie jest przestępstwem, bo nie jest obowiązkiem. Równie dobrze, mogę jeździć bez kamizelki. Mogę, a może ja nie mogę.
Nie będę rozgrzebywał tematu mojego wywalenia z Klubu, bo to było podobne do wywalenia tej fotografii.
Nie dochowaliście wówczas zasady głosowania i tak naprawdę, to czyja to była decyzja? W zasadzie, do dziś nie otrzymałem żadnej informacji na ten temat.
Ale nie dziwi mnie to i na nią nie czekam. Taki Klub.

Co sobie myślisz o moim honorze też mam jakoś nigdzie, gdyż mnie nie znasz. Nie zamieniliśmy ze sobą zdania.
Na koniec — zbanuj mnie, wraz ze swoimi kolegami, oczywiście gwałcąc ponownie zasady Forum, i skończy się w tym momencie moja czelność zabierania głosu.
To póki co, tyle.
Serdecznie pozdrawiam.

 

PS. Nie Drymlinera, tylko Dreamlinera... mądralo.

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Flyman napisał:

Szkoda, że mimo iż Twój umysł nie jest w stanie przyjąć nowego, innego, może nawet dla Ciebie niezrozumiałego,

To jest wpis merytoryczny i rzeczowy bez jadu i kwasu. Próbujesz mnie w eufemistyczny sposób obrazić i o tym pisałem. Nie pochlebiaj sobie, wyszukiwanie i analizowanie Twoich wpisów to strata czasu. Wystarczą mi Twoje dokonania "organizacyjne" w kwestii wigili i zlotu w Rynii oraz wpisy i pochwały na forum Lancii które oczywiście słusznie zebrałeś za doskonałą własną pracę. 

Oczywiście czy i jak używasz kamizelki to Twoja sprawa ale skoro WYDRAPAŁEŚ z niej napis Burgmania i ostentacyjnie się z tym obnosisz to chyba o czymś świadczy, może o Twoim stosunku do forum, użytkowników ? W takim razie co tu robisz ?

Pytasz co to za klub ? Masz rację dziwny bo w innym klubie za WYDRAPANIE/ZNIEWAŻENIE nazwy jego członkowie pewnie inaczej podziękowaliby Ci za taką aktywność.

A co do wyrzucenia z klubu to chyba zapomniałeś że jak wyszły na jaw Twoje krętactwa to w tym czasie odbył się kongres i bez sprzeciwu zostało przeglosowane usunięcie Twojej osoby z naszego grona. Nie ma wię mowy o pogwałceniu regulaminu lub decyzji trzech kolegów.

Odnośnik do komentarza

OK. Wystarczy.
Mając na względzie, że jesteśmy na Forum publicznym, dostępnym zarówno zarejestrowanym członkom, jak również gościom, użytkownikom internetu, ale też że jesteś Administratorem tej strony, będziesz musiał udowodnić w Sądzie lub chociaż przekonać mojego prawnika, że wytarłem sobie d...ko nazwą naszego forum wydrapując je z kamizelki.
Ale również, że moje wpisy to jad, kwas i chęć zrobienia zamieszania.
A co do wyrzucenia z klubu to doskonale wiem, że kongres się odbył i bez sprzeciwu zostało przegłosowane usunięcie mojej osoby z waszego grona.
Jest kwestia, jaką ilością głosów. Być może będzie potrzebna lista obecności i protokół z głosowania.
Do zobaczenia.


 

Odnośnik do komentarza

A to ciekawie,  człowiek na chwilę wyjdzie z domu a tu  taka niespodzianka.  No cóż przyjdzie się spotkać.  Jak nie w sądzie  to może będzie okazja  na Mierzei bo chyba się wybiorę..... ;). Ciekawi mnie tylko które moje słowa to nieprawda.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wypowiedzieć się na temat nieszczęsnego zdjęcia a raczej faktu jego usunięcia ...

Po dłuższym jednak zastanowieniu stwierdzam, że minut ciszy będzie lepsza niż moje zdanie w tym temacie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Elvis napisał:

Chciałbym wypowiedzieć się na temat nieszczęsnego zdjęcia a raczej faktu jego usunięcia ...

Po dłuższym jednak zastanowieniu stwierdzam, że minut ciszy będzie lepsza niż moje zdanie w tym temacie ... :)

A Ty kolejny raz mógłbyś zamieścić normalne zdjęcie do konkursu a nie przerobione?

Odnośnik do komentarza

Krzysztof z tego co pamiętam to Elvis zamieszczał już  "podrasowane" prace i chyba tego typu "produkty" nie cieszyły się uznaniem w śród głosujących. Wygrał w konkursie ale ze zdjęciem bez ulepszeń ;). I to powinno dać do myślenia.  Z drugiej strony zdjęcie Pawła z września też trochę  "podrasowane". Wszystko zależy jak to jest zrobione i jak wychodzi ostatecznie. W regulaminie nie ma zapisu zabraniajacego korzystania ze "wspomagania" ważne aby nie przesadzić. 

Odnośnik do komentarza

Panowie ... szkoda mojego prądu na i tak bezowocne dyskusje z Wami ...

Paweł mógł bo podrasował mało a ja nie powinienem bo ...

Szkoda po prostu słów ... wciąż liczy się poplecznictwo i kolesiostwo ...

Odnośnik do komentarza

A kto Ci broni ? Robisz jak uważasz  A głosowanie pokaże  czy miałeś rację czy nie. Jeszcze raz powtórzę regulamin nie zabrania a o gustach się nie dyskutuje. Ważne żeby na zdjęciu był skuter ;).  Krzytro jak Ci się to zdjęcie nie podoba to głosuj na inne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
45 minut temu, Elvis napisał:

... Paweł mógł bo podrasował mało a ja nie powinienem bo ...

Szkoda po prostu słów ... wciąż liczy się poplecznictwo i kolesiostwo ...

No to żeś mnie dotknął na wskroś!
Tak, przyznaję się, że zdjęcie jest "podkręcone". Dodałem barwę bo oryginał był zbyt jednolity, szary. Ale wypraszam sobie kategorycznie kolesiostwo i poplecznictwo. Nikogo o nic takiego nie prosiłem i nie oczekiwałem.
Też już kiedyś chyba pisałem, że Twoje "podkręcane" zdjęcia mi się nie podobają bo, wg mnie, przesadzasz z tymi efektami ( HDR ? ).

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pgizi napisał:

 Dodałem barwę bo oryginał był zbyt jednolity, szary. .....
....... Też już kiedyś chyba pisałem, że Twoje "podkręcane" zdjęcia mi się nie podobają bo, wg mnie, przesadzasz z tymi efektami ( HDR ? ).

Natomiast Twoja fotka jest super ładna i podoba się ogółowi bo dodałeś tylko barwę gdyż oryginał był zbyt jednolity i szary ...

I powiem żeś nie dotknął mnie nic a nic a jedynie rozśmieszył do rozpuku ... :D

Tą wypowiedzią definitywnie kończę tę bezsensowną dyskusję ...

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się obrażać czy strzelać fochy,  to jest miejsce na dyskusję.  Jednemu nie podoba się "podkręcanie " zdjęć  o.k. ma prawo o tym napisać. Drugi uważa inaczej też dobrze. Na końcu i tak wszystko zweryfikuje głosowanie.  Mamy jakieś ogólne ramy które określa regulamin i tego się trzymajmy.  A tak jak pisałem o gustach się nie dyskutuje.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...