Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dyskusje na temat zdjęć do konkursu "skuter miesiąca"


Drek
𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚
Wiadomość dodana przez 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚,

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
10 godzin temu, Lucjan73 napisał:

Dziwne bo wczoraj zaraz po Twoim wpisie zamknąłem wątek. Skąd ten dodatkowy glos ?

jak klikniesz na oddane głosy to widać ,że Dysia oddała głos o godzinie 00:01 , więc minutę po "terminie" ,być może o ten głos chodzi ...? 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Komunikat dotyczący konkursu foto skuter miesiąca Burgmania. Nastąpiła zmiana adresu na który należy wysyłać zwycięskie fotki.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 4.11.2020 o 10:48, MariuszBurgi napisał:

Komunikat dotyczący konkursu foto skuter miesiąca Burgmania. Nastąpiła zmiana adresu na który należy wysyłać zwycięskie fotki.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Witajcie foto wyjadacze 😉

Przyszła pora na zamknięcie tematu "kalendarz 2022" 

e-mail na który wysyłamy zwycięskie fotki w dużej rozdzielczości to : fotoburgmania@gmail.com

Nie wiem czemu w wątku konkursowym jest ciągle powtarzany poprzedni adres e-mail fotokonkurs@burgmania.net

Stąd pewnie duże braki zdjęć na właściwej skrzynce e-mail. Do osób, od których nie dostałem fotek wysłałem PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Worlan napisał:

......Do osób, od których nie dostałem fotek wysłałem PW.

Ponieważ nic nie dostałem na PW to znaczy że moje zdjęcie doszło ?   Wysłałem jeszcze na stary adres. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie doszło, proszę wyślij na właściwy adres. Ale i tak to zdjęcie będzie widoczne na kalendarzu 2023. Przypomnę, że na kalendarz 2022 załapują się zdjęcia od września 2020 do sierpnia 2021. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...