Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pośmigajmy


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • papcioch

    36

  • marecki

    23

  • smarciu

    19

  • macieklew

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Majówka już zajęta, ale też firma Motozloty.com sama z siebie bardzo mało oferuje i pewnie dlatego wjazd jest free, bo się podpięli pod inną imprezę

Odnośnik do komentarza

Marecki.

Mów skąd i o której chcesz ruszyć na Koci - najwyższy czas zacząć się umawiać, bo jak zwykle sobie przypomnę w sobotę o świcie i nie zdążymy się umówić.

Odnośnik do komentarza

Ja na "Koci" już się zapisałem. Wybieram się w piątek po południu do Sulistrowic na chwileczkę rozgrzać opony a rano w sobotę na start! :clapping: Widziałem na liście startowej już jakiegoś "MP3" z Wrocławia - a reszta ekipy Burgmanii gdzie ??? :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

I dlatego od kilku postów się umawiamy na tą imprezę. A w poście nr 106 Marecki określił o której i skąd wyjazd ma nastąpić :).

cyt.: "BP/MCD Karkonoska zbiórka 8.00 odjazd 8.10."

Odnośnik do komentarza

Dzięki za sympatyczne towarzystwo, a organizatorom " Kociego Rajdu" za fajną zabawę. Nawet wygrałem zestaw do czyszczenia i konserwacji łańcucha...tylko co ja z nim zrobię? :frusty: Dzisiaj pod ten zestaw skusiłem się na przetestowanie nowej Yamahy MT 7. Pośmigałem po Kotlinie Kłodzkiej przez 3 godzinki. Sympatycznie...nie wiedziałem, że potrafię jeździć na jednym kole!!! :clapping: Jednak chyba zostanę przy skuterach. Jutro może przetestuję Tricity. Co prawda 125 cm to trochę mało, ale jestem ciekaw jak się spisze w terenie. Jakby ktoś wybierał się do Kłodzka to mają jeszcze Majesty 125 do testowania (BM MOTOR, 57-300 Kłodzko, Dusznicka 44). We Wrocku w Motorlandzie zrestą też.

Odnośnik do komentarza

Idź do tego samego i niech dłubią dalej, inaczej będziesz ciągle płacił a skuter będzie niesprawny, reklamuj naprawę tam gdzie jej dokonałeś.

Odnośnik do komentarza

A przypomnij mi, który to serwis dał radę z Twoim skuterem, bo chyba dalej muszę szukać pomocy :).

narwista w postoju :)

Chyba coś ze sprzęgłem, może mechanik ostatnim razem wyczyścił trochu, i starczyło na trochu.

Też bym go zaatakował z reklamacją.

Odnośnik do komentarza

Podjadę do nich, ale jakoś nie pałam chęcią pozostawiania im maszyny kolejny raz. Marecki wie dlaczego, sam zwrócił mi uwagę na ślady ich działania. Jeszcze kilka wizyt i nie będzie czego odkręcać jak już śruby zniszczą do końca.

Jeszcze zastanawia mnie wpływ temperatury na narowistość - im cieplej, tym sprzęt spokojniejszy :).

Odnośnik do komentarza

u mnie w piadzinie jest taki bagnecik po drugiej stronie sprzęgła,

- przekładnia

no i tam olija trza mieć troszkę przekładniowego,

może wymień,

zalej nowy i tyle co trzeba ?

Odnośnik do komentarza

U mnie na zimnym silniku szarpało przy ruszaniu. Na ciepłym było OK. Po wymianie rolek (stare były w jednym miejscu ścięte) wszystko ustało - chodzi i na ciepłym i na zimnym bez szarpania. Może to wina smarowania wariatora? Gęsty smar na zimno wymuszał ułożenie rolek i dopiero po rozgrzaniu układały się lepiej? Nie wiem jak w Twojej 400-ce, ale w X-Maxie smaruje się rolki smarem grafitowym, co kilku serwisantów na moje zapytanie jakim smarem mam to nasmarować wprawiło w zakłopotanie. Może ci Twoi fachowcy też tego nie sprawdzili?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...