Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pośmigajmy


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

Na kwiatkach się nie znam, ale plewi się chyba jak zaczynają rosnąć, a nie na jesień. No chyba, ze to tylko taka zmyłka a będziemy robić coś zupełnie innego?

Ech Misioooo, ale trafiłeś - malowanie to zupełnie nie moja bajka a mycie pojazdów... przerabiałem to w zeszłą sobotę. Jeżeli obiecujesz nie narzekać na efekt końcowy to czemu nie, tylko dlaczego nie wspomniałeś o uzupełnianiu płynów?

Kurcze, a ja z nudów od rana w papierach siedzę. Myślałem, że Karolina już czmychneła z Wrocka przez opady. No szkoda, wielka szkoda. O Warszawie nawet myślałem, ale dawno nie spędziłem weekendu w domu to przestałem myśleć.

AVANTI KAROLINO !!! AVANTI !!! - wspieram mentalnie jak mogę :confused:.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • papcioch

    36

  • marecki

    23

  • smarciu

    19

  • macieklew

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Papcioch - 30 września na motobararze ma być lokalna Gymkhana organizowana przez salon RPM Honda, Karolina też ma zamiar przyjechać wtedy do Wrocka.

Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj pośmigałem sobie. Docelowo jechaliśmy z Kaśką do Kobylej Góry, a że drogami głównymi jest prosto i nieciekawie to wklepałem w GPS trasę pieszą ;). Trochę ją zmodyfikowałem ręcznie, jak skróty wydały mi sie podejrzane i heja w drogę. Niedaleko Długołęki trafiliśmy na łowisko , przy którym można sobie zjeść świeżo wędzone rybki albo połowić jak się sprzęt weźmie. (Misiooo - taka alternatywa dla Rancho). O tej porze zostały już tylko karpie, pstrągi się skończyły praktycznie z wakacjami. Przybytek jest otwarty weekendowo do 21 października jakby ktoś chciał ich odwiedzić. Opróżniłem kuferek i przygarneliśmy wędzonego karpia na drogę i heja. Dalej droga dla pieszych była różna, a że podejrzane skróty były łatwe do rozpoznania i ominięcia to jechaliśmy przez wioski do czasu... Kolejny skrót prowadził przez rzadką kostkę w kierunku miejsca oznaczonego jako nowo budowane osiedle. Zamiast osiedla było szczere pole a droga zamieniła się w leśną, pisakową dróżkę rozjechaną przez ciężarówki. Byłem twardziel to jechałem dalej... niewiele dalej, bo się zakopałem po płozy i dzięki temu wywrotki nie zaliczyłem :beer:. Baba za skuta - koniom (mechanicznym) lżej. Ledwo się wykopałem, zawróciłem i zrezygnowałem z trasy pieszej, a że i tak już odjechaliśmy od głównych dróg, to wycieczka dalej była równie przyjemna. Na googlach ta piaskowa droga nie wygląda tak strasznie... - pewnie dlatego, że w lesie i wcale nie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj chciałem pośmigać i kupa... Pomimo nowej, porządnej "made in japan" bateryjki po mroźnej nocy rano skutr się tylko zaśmiał do mnie z rozrusznika :/ Pozostał katamaran...

Tomku, a cóż to za "nowa machina"?

Odnośnik do komentarza

Widzisz Smarciu, Ty na balkonie, a ja sobie na rynek śmignąlem.

Dobre i to :lightbulb: Musiałem się zająć robotą i tylko sobie wspomniałem śmiganie po Czechach, z nadzieją na kolejną wycieczkę w przyszłym roku :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

OO! VTR chętnie obadam z bliska :) FZ1 mnie jakoś nie ten teges ;P Widzę, że wróciłeś "do początku" i znowu wariata zakupiłeś, hehe.

To co? Piwko w piątek wieczorem u Ciebie w garażu? Jakieś Garage Party?

Odnośnik do komentarza

Wariat nie wariat w końcu 150 KM,chciałem już coś z szybą aby trochę w przyszłym sezonie pojeździć w dalsze wyprawy.W piątek powiadasz, w sumie dlaczego nie :) zdzwonimy się bliżej weekendu Pawełku i ustalimy szczególy.

Pozdro Tomek

Odnośnik do komentarza

Ja bym sie wybrał na taki zlot do Czech/Slowacji :)

Kiedy jest najbliższy, bo potrzebuję w kalendarzu zarezerwować czas? Na ich stronie www nie znalazłem tych dat.

Może jakaś większą ekipą by się udało pojachać z Wrocławia?

Mamy już doświadczenia z weekendowych wyjazdów na Czechy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...