Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pośmigajmy


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • papcioch

    36

  • marecki

    23

  • smarciu

    19

  • macieklew

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Smarciu. No to mów jak z Czechami. O której wyjazd i skąd. U mnie wszystko się składa we właściwym kierunku i jeszcze wiem, że jadę.

Odnośnik do komentarza

Wyjazd jest zaplanowany na sobotę 11.08 ok. godz.10:30, powrót 13.08 popołudniem (zależy jak będzie na trasie). W sobotę o dziesiątej przyjeżdza do mnie z Bydgoszczy Wojtazzz75, szybka kawa i startujemy. Ciesze się, że się zdecydowałeś :clapping: Będzie fajniej jechać, tym bardziej, że trasa jest wyjątkowa, bo lecimy samymi fajnymi ścieżkami :clapping: Więcej na priv i maila. Celem jest jak najbardziej widokowe trasy z możliwych w zasięgu, przy założeniu tras asfaltowych w 99% pod możliwości skuterów. Jeszcze raz serdecznie zapraszam :clapping:

Po konsultacjach z mieszkańcami okolic na trasie poprawiłem trasę i obecnie wygląda ona tak:

cz. 1.

https://maps.google....2,14,15&t=m&z=9

cz. 2.

https://maps.google....=3,10,11,14&z=8

Uwagi, sugestie mile widziane ;)

Pozdrawiam!

ps. jeśli ktoś miałby ochotę przejechać tylko część trasy to jest kilka miejsc, w których może spokojnie się odmeldować i wrócić do domu, bo niemal z każdego miejsca trasy jest ok. 2h do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza

Ja się wyśmigałem na razie ze Smarciem i Wojtazzzem. Zarąbista wycieczka i niniejszym pragnę podziękować organizatorowi za wyśmienity pomysł i super organizację. Wojtazzzowi należą się podziękowania za nieustanne próby obniżenia kosztów wycieczki z rozkładaniem płatności na raty czy też prób odpracowania na zmywaku. Nawet noclegi załatwiał we wspólnym łóżku, że już o Czeszkach nie wspomnę. Ech, kupa radości i ciągle chodzę z durnym usmiechem na ryju. Jeździliśmy po drogach i bezdrożach, na około i na skróty, pod górki i z górek. Chłopaki się dalej rozjechali po świecie, to zdjęcia będą jak wrócą i się powymieniają a tymczasem polecam wycieczki z Biurem Podróży SMARCIU.

Teraz też bym chętnie gdzieś wyskoczył, ale jakoś zgubiłem gdzieś znaczniki TWI z tylej opony i póki co muszę poszukać gdzie je tanio i szybko kupić.

Ale jak są konkretne propozycję to chętnie się zapoznam :P.

Odnośnik do komentarza

Papciochu z Toba i Wojtazzem po ostatnich wspólnych smigach moge jechac gdziekolwiek, niestety wracam do kraju dopiero 21.08, wiec ten wyjazd odpada, ale jak coß bédzie w terminie 22-26.08 to chétnie sie wybiore. Moze tym razem z plecaczkami pojedziemy?

Ktoß ma jakis pomysl? Moze byc z noclegiem, hehe A propos wspólnych smigow to Tobie podzieki za dobre prowadzenie na powrocie, przewiezienie przez granice zakazanym szlakiem, nieplanowana wieczorna wycieczke po bunkrach, podpinke, podpowiedzi jak skrecac i coraz lepsze kadry w zdjeciach, ktore zostawilem w domu i nie mam jak zrobic pamieciowki z naszej trasy pelnej zakretow :confused: Wojtazzowi podzieki za cierpliwosc-dolozenie km Wro-Bydg i ubaw jaki nam podkladal co chwila, oprawe zdjéciowa i coraz lepsza jazde bez hamulców po zakretach :pizza: pozdrawiam z Korfu, gdzie skuterami jezdzi sie posrodku drogi, wyprzedza na zakretach i trábi jak nie wiesz co zrobic, dlatego jezdzimy tu autobusami :)

Odnośnik do komentarza

Ale marazm na dolnośląskim. Nie wiem czy się martwić, czy cieszyć. Rozumiem, ze oszczędzacie moją biedną oponkę i jak tylko założę nową to poszalejemy? To ja przegląd mam niedługo i 6-ego września będę miał pierdziawkę odpicowaną i ogumowaną. chociaż wcześniej też jeszcze mogę gdzieś się wybrać.

W Miękini byłem i nie żałuję. Jednak nie ma jak to profesjonalizm. Punkt 20-ta Grzesio Markowski wszedł na scenę i grał równo godzinę. Potem udał, że schodzi i wrócił na 3 utwory bisowe. Pełna profeska - ze łzą w oku opowiadałem Młodej jak to się kiedyś czekało pod sceną aż artysta raczy wyjść do swoich fanów...i jak to nigdy nie było wiadomo, do której koncert potrwa. No i umięjętości z młodych lat pozostały. Pomogłem Młodej przebić się przez ochronę i w ostatnim momencie złapała cały skład Perfectu w aucie, dzięki czemu posiada ich autograf.

Na tym kończę przekaz i lulu się udaję.

Odnośnik do komentarza

Pośmigajmy na Gymkhanie 25-26.08.2012

Ja jestem już zapisany. Bez żadnych wykrętów pouczymy się skrętów. Właśnie kombinuję czy jechać na 50% swojej odwagi, czy też okleić skuta styropianem i pojechać na 150% swoich wyobrażeń :horse: o własnych umiejętnościach.

Odnośnik do komentarza

Papcioch ty przeca na torze ćwiczony byłeś niedawno przez Waldemara :)

Więc śmigaj na full power niczym Karolina! Plastiki się poklei, lakier odmaluje a uśmiech i dobra zabawa - bezcenne!

Ja podjadę pokibicować. Na skutrach obu i na jamasze opony pozamykane mam, ale kymco ma gównianą zwrotność! Masakra po prostu... Trze o podłoże czym się da w delikatnych zakrętach :/ Chyba, że na 50ccm wystartuję :blush: Na 200% i będzie paciak jak nic ;P

Odnośnik do komentarza

No to w sobotę się pouczysz a w niedzielę dasz czadu. Nie daj się prosić, poczytaj manuala do gymkhany i dasz radę. A Ewelinę zapisz na GP8 - to zgarniemy wszystkie nagrody :D

Odnośnik do komentarza

Hehe tez trzymam kciuki za reprezentację ;) Swoim flagowcem próbowałem wywijać w podziemnym garażu i mogę z całą pewnościa powiedzieć, że Apka jest idealna na długie proste, łuki, lekkie zakręty, ale mistrzem ekwilibrystyki między-słupkowej nie będzie m.in. z powodu tuszy i słabych umiejętności jeźdźca...

Odnośnik do komentarza

Lece do Brannej jutro. Jak ktoś chce się dołączyć to 8,15 przy McDonald'zie na rogu A.Krajowej i Bardzkiej.

Nie będe tam czekał na nikogo w związku z zerowym odzewem, więc jak ktoś chce lecieć wspólnie to musi być punktualnie.

Edit 19:45 9/9/12

Byłem, widziałem, wróciłem - Zawody super, polecam na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Widziałem Cię jak jechałeś z plecaczkiem własnie o ok tej godziny na wysokości skrzyżowania ze Świeradowską :D

Ale tylko westchnałem, bo pogoda rewelacyjna była na moto ;) a mnie w puszce gnało w sprawach zawodowych...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Papcioch myślałem że śmigasz na finał Gymkhany do Warszawy w ten weekend. Ja dziś śmigałem w południe wzrokiem za Karoliną na treningu - zawrotki, ósmeki, rozetki, bramy, lustra, slalomy, itp. na parkingu Magnolia plus trening mentalny...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...