Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pośmigajmy


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • papcioch

    36

  • marecki

    23

  • smarciu

    19

  • macieklew

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj na mieście spotkałem trzy policyjne dwukółki. Dwóch polowało na Klecińskiej, na obu pasach. A trzeciego rano jak Hubską w stronę komendy jechał. Może to był jeden z tej dwójki, bo kilka godzin minęło między zdarzeniami.

A prosiłem Maćku byś Gymkhanę potrenował..., a w tym roku tylko w stolicy robią zawody, czym mi uczynili bardzo wielki zawód. Ale jak by się ekipa zebrała to możemy jechać.

Odnośnik do komentarza

pogoda jest więc może jakieś spotkanko na moto w weekend, np. piatkowe popołudnie może w rancho - lub inna propozycja co do dnia i miejsca

ja jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Marecki, sorki za weekenda, spędziłem go z rodzinką pomykając 400 po świecie. Tak to jest, jak nie ma konkretnych planów i dzień ustala pierwszy telefon odebrany z rana ;). W tygodniu muszę gdzieś się przejechać, by kask sobie dopasować przed dłuższą podróżą. Bo nie wiem, czy do C3 latem zakładać kołnierz i podbródek i jak postąpić z deflektorem.

Odnośnik do komentarza

Hej Marecki.

Jak urlop wypali to się piszę z noclegiem(namiot lub kwatera)

Myślę że do końca tygodnia będę wiedział czy zawitam do Paszkowa.

Zachęcam Papciochów,Smarciów,Maćka, Misia i wszystich którzy jeszcze nie posmakowali rajdu.

Też mam nadzieję że klimat będzie podobny do rajdu Kocich Gór.

Odnośnik do komentarza

Jak z noclegiem to poczytaj jak rezerwuje się nocleg gdyż ilość miejsc pod dachem jest ograniczona, z namiotem mysle że nie powinno być problemu.

Całe info jest na stronie.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując rajd Paszków muszę napisać że impreza super. Klimat na poziomie rajdu Kocich Gór, trasa super, zadania na trasie wymagają spostrzegawczości i wiedzy o historii motoryzacji. Niestety nic nie wygrałem a starałem się jak zawsze.

Jak dla mnie to impreza warta odwiedzenia w przyszłym roku. Organizatorzy już zapowiedzieli kontynuacje w ostatni tydzień wakacji przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej.

Wpiepszam się tutaj, a nie wiem jak mnie przyjmiecie (?).

Takie maleńkie pytanko =

Grupa opolska nie za bardzo się "budzi". Mimo to wymyśliłem sobie trasę:

Rudy Raciborskie kolejka wąskotorowa, grill i nocleg w Opolu.

Rano po śniadaniu - skansen opolski.

Buzi i do domu.

Co Wy na to?

Dla nas (grupa śląska) stówa, dla Was to samo. A uciechy za 200!

Odnośnik do komentarza

Anton. Czemu nie - tylko kiedy? Kalendarzyk jest pełen. Ale bądź dobrej myśli, Za moment uaktywni się nasz Kakaowiec i zorganizuje nam życie towarzyskie.

W skansenie opolskim to chyba nie byłem ze 20 lat. Fakt, że tam akurat nie powinno się wiele zmienić, nie mniej jednak warto wspomnienia odświeżyć.

Odnośnik do komentarza

W dniu 15/06/2014 ruszyły zapisy na drugą edycję Paszków Rally,

Rajd jest w dniach 22-24/08/2014; ja biore udział tylko w sobote 23/08.

Ja się już zarjestrowałem, byłem w zeszłym roku i polecam :)

Więcej informacji i możliwość rejestracjina stronie:

http://paszkowrally.jimdo.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...