Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja rowniez szczesliwie juz w domciu. A jakie dzieci szczesliwe ze wreszcie ojca moga zobaczyc ;)

Podsumowujac: wyjazd 8:15, powrot 18:20, kilometrow nabite 398 , sredno spalone ok 3,6 l/100

Osobistych przygod naszczescie brak. Niezmiernie sie jednak ciesze, ze do naszego kolegi dzis los sie mocno usmiechnal, i dal szanse trafienia pomiedzy te drzewa i slupki.

Sprzet mozna wyremontowac lub kupic inny, ale ze zdrowiem wcale nie bywa tak prosto.

Odnośnik do komentarza

Ja też juz w domu, a kamera to contour roam

Przy okazjI Reno wyparowalo nagle pół baku i musiał awaryjnie tankować w Wieliczce

Trasa super, teraz zobaczę co się nagrało.

Szcześliwie wróciliśmy wszyscy, a mało brakowało.....

Odnośnik do komentarza

Jak tankowaliście miałem 4 kreski z 9 .Na 30 kilometrów przed Gdowem sprzet zaczął jęczeć rezerwą- uwzgledniając dzisiejszego i pecha

i szczęście wolałem nie ryzykować tuż przed domem . Przezorny zawsze ubezpieczony, pewnie bym dojechał te kilka kilometrów.

Na 379km potrzebował 17.1l. Jak na 1000 to chyba nieżle.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

Ja byłem w Wetlinie, niestety konserwą i trochę gul mi skakał jak widziałem kogoś na motorku a tych moto było bardzo dużo ale ogólnie fajnie, ładne widoczki no i treking z rodzinką po górkach zrobiłem. U Was pewnie też fajnie ale ktoś miał kolizję. Czy ktoś mógłby z grubsza coś więcej na ten temat napisać? Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

U Was pewnie też fajnie ale ktoś miał kolizję. Czy ktoś mógłby z grubsza coś więcej na ten temat napisać? Pozdrawiam Konrad

Kolega w najprostszych słowach na zakręcie się slizgnął i wylądowal w rowie, sprzęt pokiereszowany, ale kierownik nieruszony, minął drzewka i słupki, przeleciał nad motkiem i wylądowal na miękkim.

Odnośnik do komentarza

Ja też melduję szczęśliwy powrót

850 km przejechane, kilkanaście km z buta

Dla takich widoków ;) można było nabawić się odcisków

fotki dalej tylko z telefonu :down: ale znośne https://picasaweb.go...gCPb_8pahtvuBaA

Hej

Widzę że lubisz górki. W ten weekend byłem z żoną całkiem blisko Ciebie. Gdybyś miał chęci jeszcze na jakiś treking to wal śmiało do mnie, byle nie w ten weekend bo jade na wesele. pozdrawiam konrad

Odnośnik do komentarza

Witaj

Chęci są ale przeważnie jest jakieś coś...

Miło że ktoś deptający się pojawił ;) może uda się jakiś spacerek zorganizować

Czy w środę będziesz w karczmie ?

Nie wiem gdzie i w jakiej karczmie, ale jak mi dasz namiar i godzinę to przyjadę.

Odnośnik do komentarza

Ha. No pieknie. No to sie wkopalem :)

https://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Nieznana+droga&daddr=Krakowska+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Spacerowa+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:Trasa+773+to:Krak%C3%B3w,+Polska&hl=pl&geocode=FQAP_AIdnT4uAQ%3BFUOI-wIdDKUtAQ%3BFcSw-wId8M4rAQ%3BFUX7-wIddcErAQ%3BFfNx_AIdtEkrAQ%3BFb6__AId0kcrAQ%3BFVoZ_QIdkpErAQ%3BFepC_QIdhn4sAQ%3BFTCLAAMdKrUpAQ%3BFSDXAQMdvEYqAQ%3BFUVEBAMdZWIpAQ%3BFWas_gIdaM0tAQ%3BFQrt-wIdFFYwASnRGE41wEQWRzG_ikd2tbZrtA&abauth=506db0996r__tjWDz3YIiHEtPuqlvQtYvrM&vps=22&jsv=435c&sll=50.43914,19.742432&sspn=0.439943,1.234589&vpsrc=6&mra=ps&num=10

A na powaznie. czasu bylo malo dzis na przygotowanie, ale takie cos uknulem

Niestety nie mam za duzo czasu w niedziele. Wlasciwie to mnie naciska rodzina, zeby wogole nie jechac - ale co tam ;) . Dlatego proponuje tylko Ogrodzieniec, ewentualnie jeszcze Bobolice i Pieskowa Skala w drodze powrotnej.

Jakies uwagi ? Ktos ma inny pomysl ?

Jest goraca prosba zeby Ci co maja Navi ja zabrali. Czesc trasy znam, powiedzmy o Chechla i pustyni Bledowskiej, ale reszte to tak sobie. A lepiej chyba nie kluczyc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...