Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo ja pojechałem jeździć a nie marnować czas na foty. No dobrze zrobiłem kilka telefonem ale za cholerę nie

wiem co mam dalej zrobić. Może pokaże Wam na spocie, co?

Ponadto co to za sekowanie mojej osoby i Bożeny - konkurencyjna wycieczka? Wypraszam sobie, to mnie

nosiło po domu w niedziele od 8 rano za to ze nie mogłem z Wami pojechać aż rodzinka w południe orzekła

ze już nie wytrzymają i lepiej zrobić w słońcu małe koleczko niż mieć mnie w domowych pieleszach.

Odnośnik do komentarza

Reno, nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie albo jakiś zawał się trafi jak nie którym. :confused:

"Konkurencyjna" bo inna i w innym składzie.

Ale zobacz jaki zrobiłeś błąd, trza było w sobotę po południu zacząć się miotać to pewnie na 9tą w niedzielę by cię puścili bo mięli by już dość. Następnym razem tak spróbuj, może zadziała.

Odnośnik do komentarza

O kurdemele, wrózbita się znalazł.

Znowu ja mam ostatni swiatło gasić.

To zamkną burgmanię :Jumpy:

A tak poważnie jeszcze nie znalazłem sprzetu który mi pasuję (czytaj: do mojego wzrostu)

Zastanawiałem się kilka razy. Ale na Antku, zaznaczam jeszcze raz, że mi się dobrze jeździ. Ogladałem skuter BMW jest O.K. ale jeszcze poczekam. Najważniejsze to co ma się nad dupą, a nie pod nią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sobie czasami zaglądam tutaj zazdroszcząc waszych wypadów

I dziś przeczytałem super stwierdzenie

Najważniejsze co się ma nad dupą, a nie pod nią.

Podpisuję się w 100%

Odnośnik do komentarza

A tak poważnie jeszcze nie znalazłem sprzetu który mi pasuję (czytaj: do mojego wzrostu)

co Ty się wzrostem przejmujesz, był taki mniejszy od Ciebie, co jeździł dużym GS-em na rajdzie Paryż-Dakar i dał radę.

A miki planuje sprzedaż bzyka na wiosnę, to dostaniesz paluszkami do gruntu spoko, a poza tym taki bzyk prawie funkiel nówka nie bity......, mało jeżdżony no i opony niedojechane czyli lekko przetarte na środku :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Arturo-bb zapraszamy w chyba już przyszłym sezonie na wspólne wyprawy, można sie spotykać gdzieś po drodze.

Radiolog, uważaj bo jak dopieczesz boczkow Miki trochę mocniej to Ciebie tez może zabolec a kobietki wiedza i potrafią.

Mogą Ci zostać wtedy tylko czeszki z zastrzykami.

Co do pozostałych tez postu- Bingo, skuter, Zbychu-skuter, Fandorin tez, innych muszę sobie przypomnieć.

Nie ukrywam ze ja chętnie do miasta i do pracy znowu uzywalbym maxi.

Aha, GS to przecież tez taki duży skuter, jakości co najmniej króla Burgmana / przynajmniej tez tak często odwiedź serwis /.

Właśnie mojemu znajomemu po 14 tysiącach rozlazl sie silnik, podczas powrotu z Grecji- musisz wozić duże opakowanie

Kropelki bo to juz nie jest tylko odkrecajace sie lusterko

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę skuterowego biegowca to w razie czego będzie można za skuter robić :blush: na forum

Szkoda że z Wami nie dałem rady jechać, jakoś ostatnio nie mogę się wstrzelić z czasem :down:

Ale kilka kilometrów nawinąłem, samotnie

Parę fotek też z telefonu :Jumpy:https://picasaweb.google.com/107695922512156496271/21Pazdziernika2012?authkey=Gv1sRgCMvijvjVyIr4aA

Odnośnik do komentarza

W najbliższy weekend wybieramy się (na ta chwilę Ja + rodzina i Bingo + rodzina) do Wrocławia. Chętnych zapraszamy. Szczegóły wyjazdu (noclegi, zwiedzanie,atrakcje, ...) ma kierownik wycieczki Bingo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze ja, jeszcze ja :) - tez mam skutera :) Co prawda w tym sezonie rzadko moglem sie z Wami spotkac, ale mam nadzieje ze przyszly bedzie lepszy.

A za "wrocławian" napije sie na podkarpaciu :) .

Odnośnik do komentarza

czytam i czytam rózne tematy na forum i dochodzę do wniosku, że z burgmanii w przyszłym sezonie to tylko Ghandiemu zostanie skuter, no może jeszcze Michałowi

Jesli to do mnie, to sie wytlumacze deko :Jumpy:

Wpadl do glowy pomysl na zmiane, na urzadzenie typu Deaville/TransAlp/ moze jakis inny biegowiec lub jakies male enduro. Ale.... plan jest taki, ze jedynie jesli sie sprzeda Burek.

Jesli nie, to narazie zostanie, bo ani mu nic nie dolega, ani tak naprawde nic lepszego na miasto nie znajde.

Brakuje mi tylko deko na przelotach. Ale nie az tyle zeby na sile zmieniac.

Burka najchetniej oddalbym w dobre znajome rece. Nawet za mniejsza kase.

A jak sie nie sprzeda, tez tragedi nie widze.

Odnośnik do komentarza

To będziemy pic za Wasze zdrowie w Kurozwękach

Koledzy a czy coś się szykuje w najbliższych dniach w Kurozwękach koło Staszowa , że tak o nich piszecie, jakieś ciekawe wydarzenie, czy sami się tam wybieracie. Proszę o odp, gdyż ostatnio na necie i forum mniej czytam z braku czasu i mogę być lekko w tyle z wiadomościami. A do Kurozwęk mam ok 30 km więc poznał bym kolegów z małopolskiego :puke:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...