Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Ja w sobote sie tez gdzies przekulam coby maszynke przewietrzyc. Ale raczej wczesniej wyjade (kolo 11 najpozniej) bo o 16 musze byc spowrotem. Wieczorem mam parapetówke i urodziny w jednym kumpeli tak ze w niedziele nie dam zabardzo rady :) .

Odnośnik do komentarza

Ja kolo 11 tez bym mogl gdzies przejechac. Jade na godzine 8 naprawiac tlumik w samochodzie. Mysle ze dwie godziny wystarcza. Zenek daj znac gzie i kiedy dokladnie chcesz jechac. Moze pojechalibysmy razem.

Odnośnik do komentarza

Ja kolo 11 tez bym mogl gdzies przejechac. Jade na godzine 8 naprawiac tlumik w samochodzie. Mysle ze dwie godziny wystarcza. Zenek daj znac gzie i kiedy dokladnie chcesz jechac. Moze pojechalibysmy razem.

Dajcie namiary na siebie by sms np do mnie 609580650, to ja jutro chetnie gdzies Was dolapie z Bingo. Jesli wyruszymy pozniej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja kolo 11 tez bym mogl gdzies przejechac. Jade na godzine 8 naprawiac tlumik w samochodzie. Mysle ze dwie godziny wystarcza. Zenek daj znac gzie i kiedy dokladnie chcesz jechac. Moze pojechalibysmy razem.

Dajcie namiary na siebie by sms np do mnie 609580650, to ja jutro chetnie gdzies Was dolapie z Bingo. Jesli wyruszymy pozniej.

Hejka. Dopiero teraz zobaczylem wasze odpowiedzi. Umowielm sie z jednym kolega na krotka wycieczke do Lanckorony. Jesli macie ochote dolaczyc lub dojechac to dzwoncie 609541945. Mielismy o 10 wyjechac, ale narazie czekamy chwilke az mgla opadnie bo we mgle to juz nie przyjemnosc jechac.

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam szczęśliwy powrót z wypadu pt. Zamek Bobolice w składzie ja, Władek i Marcin. ( Do Krzeszowic prowadził nas Wito )

Pilotował nas kol. Hołek i szczęście że w ogóle dotarliśmy do celu bo chłop się pogubił z pięć razy i na dodatek zaliczyliśmy przez niego jazdę terenową przez las.

U mnie licznik pokazał 267 km, tyle w skrócie. Jak zwykle zdjęcia będą.

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam szczęśliwy powrót z wypadu pt. Zamek Bobolice w składzie ja, Władek i Marcin. ( Do Krzeszowic prowadził nas Wito )

Pilotował nas kol. Hołek i szczęście że w ogóle dotarliśmy do celu bo chłop się pogubił z pięć razy i na dodatek zaliczyliśmy przez niego jazdę terenową przez las.

U mnie licznik pokazał 267 km, tyle w skrócie. Jak zwykle zdjęcia będą.

pewnie miał nawigację BMW

Odnośnik do komentarza

Melduje szczęśliwy powrót do miejsca zamieszkania z wycieki pt. ostatnie winkielki w tym roku by Ghandi.

Licznik w garażu pokazał dokładnie 424,5 km co za dwa dni wycieczkowe daje 691,5 km.

Miło było, dziękuje wszystkim za towarzystwo no i do następnego, kiedy ... ? Tego jucz za bardzo nie wiadomo, zima bura suka może przyjść.

Załączam link do zdjęć z wycieczki Zamek Bobolice:

https://plus.google.com/photos/105104980382630983829/albums/5801803003767222225

Odnośnik do komentarza

To ja tez melduję powrót z krotszej przejażdżki, miałem siedzieć w domu ale nie wytrzymalem. 215km, winkielki nad Limanowa,

uśmiechnięty plecaczek i najważniejsze ze dzień, który miał iść na straty takim nie był. Szkoda ze nie mogłem z Wami -

calodniowa wyprawa przy antybiotyku raczej nie była mozliwa

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domu, Burgman w ciepłym garażu. Reno ja też jestem na antybiotyku.

Ale na całe szczęście się już kończy. bym mógł się alkoholizować w Wrocławiu.

Dzięki za towarzystwo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...