Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie

Ja dzisiaj po pracy troszkę później planuję wyjazd

Kierunek Bielsko przez Kocierz, Porąbkę, Międzybrodzie z małym spacerkiem na Magurkę a nikt z Was deptać nie lubi :down:

Szerokości życzę i więcej fotek chciałbym widzieć :msn-wink:

Ja już od 17-tej w domciu i miałem tak https://picasaweb.google.com/107695922512156496271/Magurka?authkey=Gv1sRgCIyIhd7Z4sqjdg

fotki takie sobie bo z telefonu ale coś widać

A Wy ?

Odnośnik do komentarza

Melduję szczęśliwy powrót do domku. Szczególne podziękowania dla kierownika wycieczki za to co nam dziś pokazał. Miejmy nadzieje że jakieś zdjecie zajebiście wyszło i ten kto nie był zobaczy o co mi chodzi.

No i do następnego, weekend jest co 7 dni przecież.

Odnośnik do komentarza

My też szczęśliwie w domu i w komplecie. Podziękowania dla wszystkich za towarzystwo i mozliwość obejrzenia pieknych widoczków

na górze /kto był wie o co chodzi/ oraz za wspólnie przejechane winkielki oraz 375km. Super było, może opatrzność pozwoli

na sprzyjającą w nastepny wekend pogodę na kolejną eskapadę. Foty Kasia ma fajne, jak się dowiemy co i jak to wrzucimy

do oglądnięcia. Pozdrawiam też tych których nie było.

Odnośnik do komentarza

Miki, frakcja BMW rzeczywiscie rosnie w siłę; osiem sprzętów na wyjeżdzie, 50% BMW, 25% Suzuki, jedna Honda i jedna Kawasaki.

Jak jeszcze Radiolog dołaczy to trzeba będzie robic postoje lusterkowe a ILE to czasu bedzie zajmować!

Odnośnik do komentarza

Hej

Dojechałem szczęśliwie, bardzo mi się podobało i nie mogę się doczekać następnego razu. Tym razem już z żonką. Pozdrawiam wszystkich. papa

Odnośnik do komentarza

Czy jak nastepnym razem pojade swoim BMW chociaz to samochod to tez beda mi sie lusterka odkrecac i jak to wyjdzie w procentach?

BMW na 110%, może nie lusterka, ale kompresor od klimy :P

Odnośnik do komentarza

Hej.

Nie będzie mnie z Wami tym razem. Jadę na "łykend" w Bieszczady z rodzinką i teściami. Mam nadzieję że będzie dużo słońca czego i Wam życzę. Konrad

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...