Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2012


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    17

  • ArtCho

    16

  • bilety

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwoliłem sobie też rzucić okiem na zdjęcia z wypadu.

Fajnie było, coooo ????

Marek, widać, że dobrze Ci ta wiosna robi.

Pozdrowienia dla Twojej * ślepej kiszki * !OKK i dla całej zachodniopomorskiej braci :)

Odnośnik do komentarza

Witam i pozdrawiam!

Cały wypad był bardzo udany, bo:

1. Dobra ekipa

2. Wzorowy przewodnik

3. Pogoda....a co może nie? można było testowć ubiór na nieprzemakalność i podhartować się trochę. Było zresztą trochę zimno i mokro, ale potem cieplej i sucho. Zdjęcia wkrótce. Pozdrowionka dla wszyskich

Odnośnik do komentarza

5+ dla przewodnika za mapkę ostatniej wycieczki ( ja też chcę tak umieć )Apka w serwisie, klocki tarły, tarły aż się wytarły z przodu. Skutek tarcia metalu o metal to krzywa tarcza, cóż niewiedza kosztuje...Wymiana tarczy, klocków przód i tył, aż strach myśleć o kasie do tego płyny...Pytałem trochę przyszłościowo o cenę wymiany paska napędowego ( 150 PLN )i trochę drogo mi się zdaje.Szerokości życzę.

Odnośnik do komentarza

Dziś o 19.30 będę !scooter pod Pleciugą.

Artur zabierz deflektor, zabiorę złoto :) na wymianę.

Kowal, 150 zeta za pasek to taniocha. !YES

Do Xciting-a trza dać jakieś 700 złociszy za pasek. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Hondy SW 600 jakies 160 euro

Dziś o 19.30 będę !scooter pod Pleciugą.

Artur zabierz deflektor, zabiorę złoto :P na wymianę.

Kowal, 150 zeta za pasek to taniocha. !YES

Do Xciting-a trza dać jakieś 700 złociszy za pasek. :)

Odnośnik do komentarza

No i wyjaśniło się czemu ten Szczeciński zlot skuterowy 12 maja nie wypalił organizatorowi.

"

W sobotę i niedzielę tj. 12 i 13 maja na ul. Wały Chrobrego odbywać się będzie Kiermasz Ogrodniczy.W związku z tym od godz. 20.00 w piątek 11 maja do godz. 22 w niedzielę 13 maja zamknięta dla ruchu będzie ul. Wały Chrobrego (cała) oraz ul. Wawelska, Szczercowa i Zygmunta Starego (wszystkie na odcinku od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego).

W związku z organizacją Pikniku nad Odrą wyłączone z ruchu będą ul. Admiralska i Komandorska. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą od godz. 08.30 w piątek 11 maja do godz. 5.00 w poniedziałek 14 maja br.

"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kowal, gadaliśmy o moim zestawie słuchwkowym - mam takie coś: BT Interphone, z tym że ja to kupiłem gdzieś w wysyłkowym sklepie w Hong Kongu po nieco ponad 300zł. Jest niezły i naprawdę łatwo montuje się w kasku jet. Musiałem trochę popracować nad głośniczkami, bo membrany haczyły o obudowę i skrzeczały. Ale po otwarciu i "uszczelnieniu" jest wszystko OK. Ładowanie starcza na ponad dzień słuchania muzyki non stop.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...