Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2012


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    17

  • ArtCho

    16

  • bilety

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mają klocki na półce to wymiana powinna trwać godzinę, jeśli nie to po co zostawiać sprzęta.

Mogłaś wstawić w poniedziałek. Nie napiszę więcej bo nie mam zwyczaju kopać leżących.

Po MTS proponuję podjechać do SP20 naDobrzyńskiej, Pomorzany - luknąć na http://paprykarz.szczecin.pl/paprykarz_2012.html

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ładnie, mnie też trochę widać! :)

A tak wracając do wątku z 16 stycznia - może pamiętacie, ktoś chciał zorganizować jakiś zlot skuterowy w Szczecinie? Wlasńie dziś dostałem odpowiedź (tak wyglada oryginalny tekst):

WITAM SERDECZNIE Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZAM ŻE NIE OTRZYMALISMY OD WŁADZ MAISATA SZCZECIN POZWOLENIA NA ZLOT MOTOCYKLOWY KTÓRY MIAŁ SIE ODBYĆ 12-05-2012 W SZCZECINIE NA WAŁACH CHROBREGO A WIEC OFICJALNA IMPREZA SIE NIE ODBEDZIE JEDNAK ŻE ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH W DNIU 12-05 NA WAŁY CHROBREGO SZKODA ZE OFICJALNIE SIE NIE UDALO MAM WIELKA NADZIEJE ZE SYMPATYCY JEDNOSLADOW I TAK PRZYJADA I BEDZIE MOZNA SIE PRZEJECHAC GLOWNYMI ALTERIAMI MIASTA POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha! Ja jestem na widoku aż do Gdańskiej. Trza umieć się ustawić proszę Państwa :gun_bandana:

A ja się zastanawiałem dlaczego ten gość jedzie na stojąco...

Marek, przecież to Twoje podwórko

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=eN79gE756nw

he he.. bo to mój sąsiad kręcił a kamera byla na kasku.

Jutro na kawę 20:30 Jacek jesteś w pracy?

Odnośnik do komentarza

Szczęściarze, ja mam 4 dniówki przed sobą, może dam radę podjechać w środę na Orlen 20:30 ? Szyba lepsza od poprzedniej. Macie namiar na miejsce gdzie wyważę oponkę ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na spocie ustaliliśmy wyjazd do NRD w sobotę godz. 10:00 parking "Pleciuga", potrzebny orientacyjny czas 3 do 4 godz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...