Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2012


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    20

  • Rzelu

    17

  • ArtCho

    16

  • bilety

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Samba masz coś z proroka? Rzeczywiście mała traska stała się małą kraksą...Przyhamowałem za mocno na studzience, do tego padało i pozamiatane.Skutek maszyna w warsztacie na klejeniu plastików, a ja szukam szyby...Planowana była do wymiany, choć nie tak szybko,tak czy siak jeździmy dalej.Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Odnośnik do komentarza

A wyobraź sobie kowal, faktycznie dziwiłem się dzisiaj, whist że masz uwalone kawałek szyby.

Akurat wyjeżdżałem z magazynu i spojrzałem na parking.

Skut bez pokrowca był, no i ta szyba..... :(

Nawet zdjęcie pstryknąłem.

2012-04-02%2010.03.06.jpg

Odnośnik do komentarza

Bardzo jest mi przykro Kowal że miałeś mały ślizg. Mam nadzieje że nie myslisz sobie że to wykrakałam. Czesto miewam taki czarny humor ale jest on nie szkodliwy. Na pocieszenie powiem Ci że parę lat temu jak kupiłam Aprilię Leonardo to w pierwszy dzień miałam bliskie spotkanie z asfaltem. Ale dzięki temu nabrałam doświadczenia. Teraz i Ty zapamiętasz do końca życia że studzienki są śliski szczególnie w deszcz i nie wolno na nich hamować.

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie zapraszam dziś na kawę i plotki.

Jestem od godz. 19, ale optymalna pora to 20-21.

Dla niewtajemniczonych: stacja Orlen na ul. Kolumba.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie jade z trzech powodów: nie zrobili mi jeszcze skuta :P , nie mam wolnego, nie otworzylam jeszcze kolorowej wody z ostatniego wypadu. Ale dzieki za propozycje. W innych okolicznosciach na pewno bym pojechała.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że powinniśmy podjąć jakieś decyzje co do zlotu w Berlinie.

ja jestem zainteresowany.

Wstyd będzie jeśli pojadą ludzie z głębi Polski, a nam się nie będzie chciało ruszyć tyłków te 200 km.

Odnośnik do komentarza

Tak Rzelu !OK , pogoda typowo dla twardzieli. :)

U mnie śnieg za oknem sobie spokojnie prószy, mikołaj lata pewnie na saniach gdzieś w okolicy, chyba czas choinkę ubierać. ;)

P1070174.JPG

Edit:

Nooo, ale dziś w poniedziałek było już ładnie, więc małe co nieco zrobiłem na !scooter .

Pusto na drodze, zero radarów, maxi szło jak burza. :P

Odnośnik do komentarza

Witam, cisza jak w święta...Ktoś miał coś takiego :przy hamowaniu,normalnym np. przed przejściem dla pieszych gaśnie silnik, chyba że jednocześnie dodam gazu. Dzisiaj się tak porobiło i przyznam irytuje. Tak przy okazji jakieś przymiarki do wyjazdu do Żywca ? Ja planuję wyruszyć 31.05 o poranku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak z Berlinem? Ja wysłałem dane rejestracyjne, dostałem maila zwrotnego i chyba uśmiechnę się do Biga z przelewem (ale najpierw spróbuje sam, ja dwa lata temu). A jak u Was?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak z Berlinem? Ja wysłałem dane rejestracyjne, dostałem maila zwrotnego i chyba uśmiechnę się do Biga z przelewem (ale najpierw spróbuje sam, ja dwa lata temu). A jak u Was?

Ja zarejestrowany, czekam na wyjazd !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To fajnie! Ja wpłacę, ale jako że jest to okolica Bożego Ciała, jest szansa, ze nie pojadę. To się wyjaśni wkrótce. !winkiss

Odnośnik do komentarza

(...)dostałem maila zwrotnego i chyba uśmiechnę się do Biga z przelewem (ale najpierw spróbuje sam, ja dwa lata temu).(...)

Spoko, nie ma problemu :) . Pisz PM i już :D .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...