Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    13

  • michu

    12

  • krzys-68

    12

  • Arkadiusz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Arek mam wielki szacunek dla tego Pan .

Nie jedna Pani łzy wylewała przy Jego utworach .

Napiszę jak Robsonek powiada szacun :) !YES .

Odnośnik do komentarza

Siemanko

No w koncu pogoda wiosenna .

No nawet angielska u mnie co chwile kropi chcialem gdzieś śmignąć ale chyba nic z tego crybaby.gif,spadam do garazu sprawdzić olej ;)

jutro rano jak bedzie ładnie to Toruń ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak Tomku , sprawdz koniecznie olej !YES w swoim !scooter ;) .

U mnie właśnie się rozpadało, ale jutro podobno ma być ładnie, a ja do fabryki ;) .

W tym sezonie nakulałem już ok.1500 km.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie B) .

Zastanawiałem się czy mam to napisać i doszedłem do tego że może jednak napiszę parę słów .

W dniu wczorajszym około godzin wieczornych wpadł z wizytą sąsiad , temat o tym o tamtych i nagle opowiada że w okolicy Zielonki pod Bydzią był wypadek że niby dwa motory ( trzy osoby ) nie zna szczegółów bo tylko w radiu usłyszał . SERCE mi zamarło myślałem że padnę , i to jeszcze gdzie koło zielonki . Normalnie telefon mi z ręki wyleciał szlak by trafił , ale jak usłyszałem głos w telefonie to poczułem ulgę jak by statek zwodowali w stoczni . Resztę sami sobie dodajcie .

Pozdrawiam !vampire .

P.S

Miejmy oczy otwarte :D .

(*)(*)(*)

Kurde jakoś nie mogę myśli pozbierać od wczorajszego wieczoru :lol: .

Głowę mam zawaloną myślami takimi że lepiej nie napiszę .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak Upiorku. Niestety Kobieta kierująca puszką na drodze lokalnej koło Zielonki skręciła w lewo tuż przed dwoma moto zagradzając im drogę w 100% Trzy osoby zgineły ma miejscu (*) (*) (*)

TU i TU

Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim za właśnie te telefony i słowa no dobrze że odebrałeś.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie B) .

Zastanawiałem się czy mam to napisać i doszedłem do tego że może jednak napiszę parę słów .

W dniu wczorajszym około godzin wieczornych wpadł z wizytą sąsiad , temat o tym o tamtych i nagle opowiada że w okolicy Zielonki pod Bydzią był wypadek że niby dwa motory ( trzy osoby ) nie zna szczegółów bo tylko w radiu usłyszał . SERCE mi zamarło myślałem że padnę , i to jeszcze gdzie koło zielonki . Normalnie telefon mi z ręki wyleciał szlak by trafił , ale jak usłyszałem głos w telefonie to poczułem ulgę jak by statek zwodowali w stoczni . Resztę sami sobie dodajcie .

Pozdrawiam vampire.gif .

P.S

Miejmy oczy otwarte :D .

Witek się Tobie nie dziwie, ja się dowiedziałem o tej tragedii od nich u nich.

Odnośnik do komentarza

Muszę Wam powiedziec ,że ciarki mi przeszły staszne na wieśc o tym wypadku. Tym bardziej że często tamtędy jeździmy ,a to dla tego że tam trzymam motocykl ( u ojca).Jak sobie pomyslę ,że to mogliśmy byc my....

Dzieki bardzo za telefony ,a debrałem ich.....

Tomek fajnie ,że zajechaliście do nas na dzialeczke jak zwykle super było pogaworzyc

Sławka kawusia była pyszna !OKK i nie tylko.. :lol:

Odnośnik do komentarza

Co tak raptem zamilkli aaaaaaaaaaa!

Nie chce się pisac ? Oj!

Sezon sie zaczął i nie ma czasu w pracy siedzieć przy kompie :unsure: ,a w domu zawsze coś do zrobienia-karnisze,lampy itd itd więc znowu bez kompa...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrawiamy z Budapesztu. Jest super pogoda dopisuje gorzej z wątrobą cheers.gif. mnóstwo scooter.gif i papa nam sie :):clap:

To fajnie, że się dobrze bawicie, a w Polsce pogoda do d**y niestety...

Odnośnik do komentarza

To fajnie, że się dobrze bawicie, a w Polsce pogoda do d**y niestety...

No co Robsonek beton idzie całą parą , od rana do nocy :):clap: .

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiamy z Budapesztu. Jest super pogoda dopisuje gorzej z wątrobą cheers.gif. mnóstwo scooter.gif i papa nam sie :):)

Tomuś to super !OKK bawcie się dobrze !YES

Odnośnik do komentarza

Tomek, dobrej zabawy życzę, a wątroba, no cóż musi wytrzymać.

A pamiętaj przy Twoich wymiarach będzie ciężko znaleźć zamiennik ;)

A dziś mamy piękny lekko deszczowy dzionek, jazda w porannej bryzie, bezcenna !OKK

Człowiek wpada do roboty taki rześki, ale z bananem na twarzy whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...