Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Robert spokojnie , poczekam do pierwszego wpisu . Sezon dopiero się rozkręca tak więc te CVT i takie tam są jeszcze zimne , tak więc poczekajmy jeszcze troszkę a kwiatki wszelkiej maści zaczną pomału wychodzić . To wtedy będziemy mieli o czym pisać :D:P .

Białe srebrne czy nawet czarne e tam szkoda pisania wiemy czym to pachnie .

Niech tam Hajnówka się bawi w tych tematach a ja tam wolę spać spokojnie .

Niech sobie piszą Król czy nawet Królowa :D:P , lawet serwisów i spania pod kocykiem .

P.S

OŚWIADCZENIE

Oświadczam wszem i wobec dla zaspokojenia ciekawości znanych i lubianych mi osób że z chwilą gdy w mej głowie zapadnie tak szalona decyzja jaką będzie nabycie B 650 zwanego po wyżej Królem to dam znać i nie omieszkam napisać .

Co prawda jak na razie takowej decyzji nie widać nawet w oddalonych o tysiące lat galaktykach . Raz jeszcze oświadczam że zmian nie będzie !!! . :lol::P .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    13

  • michu

    12

  • krzys-68

    12

  • Arkadiusz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

No Grzesiu z tego co widzę pogoda nie zapowiada się za ciekawa wallbash.gifcrybaby.gif chyba nic ze spotkania Króli crybaby.gif

vampire.gif teraz w oświadczenia się bawi a dowody mówią co innego cheers.gif

Odnośnik do komentarza

Ooooo jak się Upiór wypowiedział na temat "Królików" to Szamocik od razu zmienia temat, niby pogoda licha, a jak oparło się o CVT, to od razu "Chyba nici ze spotkania Króli" i takie tam :D :D :lol:

I taka jest prawda. !!!!

Upiorek, powołujemy biegłego, niech bada to zdjęcie, czy fotomontaż, czy nie, ja wieżę, że to montaż :P

Burgerman ei24nacelowniku.gif

Odnośnik do komentarza

Szamot niech oni się odwalą od Króli ,Król to Król musi być wyjątkowy,żeby o nim rozmawiać.

Gdyby tak nie było zapewne byłoby nudno. Jak zauważyłem i inni mogą to potwierdzić na większości języków jest Król.

A ktoś słyszał o Zacnej? !pomidor

My szanujemy Króle i w deszcz nie jeździmy....

Odnośnik do komentarza

Szamot niech oni się odwalą od Króli ,Król to Król musi być wyjątkowy,żeby o nim rozmawiać.

Gdyby tak nie było zapewne byłoby nudno. Jak zauważyłem i inni mogą to potwierdzić na większości języków jest Król.

A ktoś słyszał o Zacnej? !pomidor

My szanujemy Króle i w deszcz nie jeździmy....

No tak odwalamy się od tego Króla :P .

Tylko pamiętaj kto wyżej siedzi z wielkim hukiem spada :lol:whist .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OŚWIADCZENIE

Oświadczam wszem i wobec dla zaspokojenia ciekawości znanych i lubianych mi osób że z chwilą gdy w mej głowie zapadnie tak szalona decyzja jaką będzie nabycie B 650 zwanego po wyżej Królem to dam znać i nie omieszkam napisać .

Co prawda jak na razie takowej decyzji nie widać nawet w oddalonych o tysiące lat galaktykach . Raz jeszcze oświadczam że zmian nie będzie !!! . :lol:whist .

Nuda.......yawn.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Sprawdziłem pogodę godzinową i jutro najcieplej będzie ok. trzech stopni a odczuwalna -3. Szkoda ale no cóż, nasze zdrówko to nic w porównaniu do zdrówka naszych zacnych i KRÓLI :lol:

Odnośnik do komentarza

Tak Grześ to prawda tak to już jest :P .

A ten Kolega od Żółtka chyba już C1 skończył bo mu się nudzi .

Kurcze a myślałem nad takim Żółtkiem , tylko jak by mnie porwał na łąkę gdzie kwitnie wiosną mlecz to ja bym go nie znalazł a co dopiero człowiek starszy o parę lat :P:lol:whist .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam z rana. Worlan ma rację znowu powiało nudą.

Witek pogadaj z kolegą medykiem może udałoby się coś zorganizować w sprawie szkolenia w domu kultury.

Przybyło nam pare osób,Tu, Tu i I tu, a i spotkać się zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata" Tym razem przysłowie to sprawdziło się i śnieg sypie jak by to był środek zimy !placz1 .

Odnośnik do komentarza

No tak Tomek na ZACNE !scooter :lol:whist:P .

Postaram się z Szamanem porozmawiać co On sobie myśli i co dalej z tą pogodą ? .

Pozdrawiam i spadam do Torunia na śniadanko :P .

Włodek jak na razie dla mnie to ciężki temat ale zobaczę co da się zrobić w temacie szkolenia .

Napiszę tylko tyle że nigdy nie za mało wszelkiego typu szkoleń w udzielaniu pierwszej pomocy .

Wiemy jednak jak jest każdy dużo mówi ale nie daj Boże coś się stanie to wtedy mamy problem i do tego dowali adrenalina i jest wtedy człowiek sparaliżowany czego ja osobiście doznałem czego nie życzę sobie i Wam aby nas to spotkało .No dobra to na razie tyle bo to nie czas na takie tematy po świętach zobaczę co i jak .

Pa pa Prezes ZACNEJ !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Upiorku, c1 jest gotowa do sezonu, tylko ja jeszcze potrzebuje trochę czasu :(

Żółtkiem na łąkę ? Zgroza, przecież to sportowy skuter ;)

Pomyśl nad zmianą sprzętu, zobaczysz jak będzie wesoło.

Pozdrawiam Świątecznie.

Odnośnik do komentarza

Upiorku, c1 jest gotowa do sezonu, tylko ja jeszcze potrzebuje troche czasu :(

Żółkiem na łąkę ? Zgroza, przeciez to sportowy skuter ;)

Pomyśl nad zmianą sprzętu, zobaczysz jak będzie wesoło.

Pozdrawiam Świątecznie.

No dobra Grześ zmiana ZACNEJ marki whist , co prawda była takowa sytuacja gość się narysował i był jest zainteresowany nabyciem Laleczki !scooter , o czym w rozmowie koleżeńskiej poinformowałem Robsona , ( normalnie chciał mi głowę urwać za takowe pomysły ;) ) . No i co ja mam teraz zrobić :( .

Jak widziałem wiele pracy włożyłeś w C1 co było widać na fotkach , niech Ci odda to z nawiązką i daje wiele radości .

Z życzeniami świątecznymi !vampire .

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś dzisiaj nie przepalił swojego !scooter no to znaczy,że wczoraj ostro popił:) A dzisiaj poprawia !piwko

Ja tam dzisiaj mam setkę zrobioną:) W koło komina ale dało radę...

Okazuję się,że ktoś w moim bloku ma AN 400 więc już mam nowego kolegę tylko muszę go przylukać:)

Odnośnik do komentarza

No wstawac już od stołów. Dosyc tego obżarstwa :) :)

Michu, ja dopiero siadam do stołu, właśnie wróciłem z fabryki !winkiss

Mam nadzieję że było moje zdrowie ?

Bo ja Wasze zawsze !winkiss

"Niech moc Zacnych, będzie z Wami"

Odnośnik do komentarza

O cisza nastała,coście po świętach się pochorowali? :)czy balujecie jeszcze? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Basiu jedni balują a inni pracują :D ale już niedługo się spotkamy, czyli jak co miesiąc w ostatnią niedzielę.

Chyba wszyscy będą obecni . Mamy sporo do obgadania !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...