Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Upiór, proszę o jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie !w00t , bo to co zobaczyłem na zdjęciu to jakaś farsa whist

:(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    13

  • michu

    12

  • krzys-68

    12

  • Arkadiusz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

nooooo Upiorze :( wiedziałam !! tylko na B650 można mieć taką radość na twarzy :):) od razu widać, że poczułeś, że Król jest tylko jeden :)

Mariusz ... to nie farsa tylko tak wygląda szczęście whist

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :) .

Ale Szanowne grono snuje domysły , czy jednak jest ten B 650 .

Prezes ZACNEJ marki jest wybierany raz na 100 lat i ni jak nie da się ZACNEJ zamienić na inny pożeracz płynów eksploatacyjnych :lol::P .

Wspomnę tylko że wyżej zapodana fotka jest zrobiona bez mojej wiedzy i co prawda zostałem siłą na ten wynalazek matki natury posadzony (temat jest znany nie licznym ) .

Dla tego oświadczam że 1 Kwietnia się skończył . Ale co nie które osoby były w głębokim szoku , i w tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować za telefony , u mnie ze zdrowiem psychicznym jak i fizycznym jak na razie jest wszystko cacy , dlatego raz jeszcze dziękuję za pamięć i zainteresowanie moją wszak skromną osobą .

P.S

Pozdrawiam serdecznie .

Prezes ZACNEJ marki !vampire .

Odnośnik do komentarza

Prezes ZACNEJ marki !vampire .

Były Prezes Zacnej marki !!!

Ogłaszam Kongres Zacnej marki, celem wybrania, nowego Prezesa,

Nie będzie gość na Suzuki pluł nam w twarz, ni Zacnej nam poniżał,

Upiór podpadłeś, choć nie wiem co, takie zdjęcie kompromitujące, mówiłem Ci, pić to trza umieć :lol::P:)

Odnośnik do komentarza

A ja sie cieszę Upiór w końcu podpadleś.... !vampire

ciągle tylko zacna i zacna

a tu masz babo placek

prawda wyszła na jaw

Ja osobiście to nie kupię zacnej ...

NA PEWNO

Odnośnik do komentarza

A ja sie cieszę Upiór w końcu podpadleś.... !vampire

ciągle tylko zacna i zacna

a tu masz babo placek

prawda wyszła na jaw

Ja osobiście to nie kupię zacnej ...

NA PEWNO

oklaski.gifoklaski.gifoklaski.gifOooooooooooooo!

Odnośnik do komentarza

Upiorek jest niekwestionowanym Prezesem Zacnej. Nie znam drugiego takiego zwolennika i rzec można ambasadora Hondy Silver Wing !scooter ( przypuszczam, że Honda !vampire płaci za to tantiemy: :rolleyes: ).

To, że został przyłapany na Burgmanie wytłumaczyć można tym, że poznawał słabe strony !scooter konkurencji. :blink:

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj na ul Śniadeckich widziałem nowego Burgmana 650 biała perła nr rej. C1 ... stal tam gdzie kiedyś An 400 :ph34r: to jest juz nas 2 chyba

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Wczoraj byłem u kolesia, który kupił sobie KRÓLA i dzisiaj nie wytrzymałem. Najpierw załatwiłem porządne mycie dla nie zniszczalnego Króla a następnie udałem się do drugiego gościa, który kupił sobie białego Króla. W Malborku więc przybywa Króli a Hu..i jakoś brak :D .

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj na ul Śniadeckich widziałem nowego Burgmana 650 biała perła nr rej. C1 ... stal tam gdzie kiedyś An 400 :D to jest juz nas 2 chyba

Może zmienił z AN 400 na 650 !scooter

Odnośnik do komentarza

No to jak Grzesiu mówi,że tak jest więc, jeśli będzie ochota z drugiej strony to mykam poznać do Malborka brata Króla :D

Grześ jak Ty się piszesz na to?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Świetnie Krzyś. Zapraszam w niedzielę tak ok. 11tej. Będziemy robili zdjęcia i materiał filmowy do tv na rozpoczęcie sezonu motocyklowego i fanie gdyby było widać w Malborku dwa bliźniacze Króle koloru białego.

Odnośnik do komentarza

Mówisz o tej niedzieli?

Czy następna? Jak będzie pogoda to polecę.

Gadałem z właścicielem Brata Króla no to dopiero się poznają na następny weekend.

Odnośnik do komentarza

A że ja nie mam czym podjechać do Malborka to pozostaje mi złożyć Wam życzenia smacznego jajca i wielu radości spędonych przy świątecznym stole :D

Odnośnik do komentarza

Tak tej niedzieli.Oczywiście przy ładnej pogodzie.

Łe to moze jak by było ładnie to bym przybył na moim srebrnym Królu whist

Może zmienił z AN 400 na 650

Raczej tak bo w zeszłym roku stał tam AN 400

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko o tych królach serwisu gadają, a Zacnych już nie zapraszają, Witia !vampire czytasz to może ?

Odnośnik do komentarza

Tylko o tych królach serwisu gadają, a Zacnych już nie zapraszają, Witia vampire.gif czytasz to może ?

A bo Witia do Króla się przymierza widziałeś zdjęcie to co będzie pisał thumbup.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wicia się nie odzywa bo jako pierwszy zapowiedział się tylko telefonicznie.Mówił mi że bardzo chciał by pojeździć na jakimkolwiek Królu :D On tak tylko gada o tych Zacnych ale w w sercu marzy o chwili kiedy wsiądzie na wymarzonego przez siebie Króla MAXI !scooter

Szamot a co do przyjazdu jutro to rano tak ok 8 napiszę czy będzie sens przyjeżdżania, chodzi mi głównie o pogodę.

Odnośnik do komentarza

W tajemnicy Wam napiszę(nie rozpowiadajcie nikomu więc niż kolejnemu przyjacielowi :D ) że !vampire marzy o biegowcu.Tylko troszkę niższy musi być żeby nóżkami sięgał :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...