Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kieleckie spotkanie


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • gladki83

    31

  • tomekmajesty

    22

  • siux

    17

  • asterix

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Lecę do warszawy do strefy kibica na mecz , więc jak coś to zapraszam :) Wracam w niedziele rano.

:) Aż takiej rozpusty nie przewiduję, bo nie mogę. Mam tylko wyjątkowo sobotę wolną :))

Siux widziałem tą Twoją Majeczkę jak wracałeś z rynku piotrkowską w piątek zaraz po 21 :)

Odnośnik do komentarza

Siux widziałem tą Twoją Majeczkę jak wracałeś z rynku piotrkowską w piątek zaraz po 21 :)

Dopiero teraz zauważyłem wpis i ...wydaje mi się ,że nie byłem Majką na rynku ... tak mi się wydaje przynajmniej :)

Na pewno byłem t-max-em na scyzorykach i dzień później.

Odnośnik do komentarza

niestety nie mogę, ale

byłem tam samochodem, polecam szczególnie rumunię, piękne krajobrazy karpat, po prostu cudownie

;)

Odnośnik do komentarza

@gladki83 A gdzie mniej więcej u Madziarów jesteś ?

@tomekmajesty też kiedyś byłem w Rumunii ,ale przelotem i raczej źle wspominam. Było piekielnie zimno. Na granicy z Bułgarią 17 godzin na prom czekaliśmy ,dobrze że butla była z gazem to się dogrzewaliśmy. Celnicy wysyłali nas po pieczątkę wjazdową na granicę gdzie nas wpuścili ich koledzy(z 500 km :) ) nie wklejając niczego do paszportów(jakieś 17 lat wstecz ,chyba 20 marek sprawę załatwiło wtedy ;) ) W sklepach tylko Coca-cola ;) Pod Bukaresztem spałem w aucie ,a w między czasie drugiemu kierowcy Milicjant wpakował cały bloczek mandatów. Chyba ze sto sztuk tego było ,cały bloczek nam wlepił za przekroczenie 20km/h prędkości. Przy powrocie do PL przez ten sam cudowny kraj Milicja zatrzymywała do kontroli ,brała sobie owoce cytrusowe(z Grecji) ,po czym bez słowa puszczali dalej :)

ps. coś mi powiadomienia o śledzonych tematach nie przychodzą ostatnio :(

Odnośnik do komentarza

@gladki83 A gdzie mniej więcej u Madziarów jesteś ?

Jestem w miejscowości Tamasi. 40 km na południe od Balatonu. Dokładnie 40 km od miejscowości Siofok (jednej z głównych miejsc Balatonu).

Jadąc od Siofoku na południe główną drogą można dojechać do Tamasi.

Baseny termalne polecam.

Możemy zrobić rundkę po okolicy. W tamasi jest również camping lub moja rodzinka wynajmuje domek, jest tam trochę miejsca na nocleg w razie czego :)

Jak coś to piszcie ;)

Odnośnik do komentarza

@gladki83 A gdzie mniej więcej u Madziarów jesteś ?

@tomekmajesty też kiedyś byłem w Rumunii ,ale przelotem i raczej źle wspominam. Było piekielnie zimno. Na granicy z Bułgarią 17 godzin na prom czekaliśmy ,dobrze że butla była z gazem to się dogrzewaliśmy. Celnicy wysyłali nas po pieczątkę wjazdową na granicę gdzie nas wpuścili ich koledzy(z 500 km :) ) nie wklejając niczego do paszportów(jakieś 17 lat wstecz ,chyba 20 marek sprawę załatwiło wtedy ;) ) W sklepach tylko Coca-cola ;) Pod Bukaresztem spałem w aucie ,a w między czasie drugiemu kierowcy Milicjant wpakował cały bloczek mandatów. Chyba ze sto sztuk tego było ,cały bloczek nam wlepił za przekroczenie 20km/h prędkości. Przy powrocie do PL przez ten sam cudowny kraj Milicja zatrzymywała do kontroli ,brała sobie owoce cytrusowe(z Grecji) ,po czym bez słowa puszczali dalej :)

ps. coś mi powiadomienia o śledzonych tematach nie przychodzą ostatnio :)

Fakt że to jeszcze dziki kraj :(

Policja jeszcze bardziej dzika :D

Ale karpaty są naprawdę super i polecam transylwanię

Pensjonatynw górach są ok, w miarę czysto, nic mi nie ukradli, nawet bagaży z auta :P

No i te malownicze wioski romskie, wozy ciagnione przez osiołki, po prostu odlot :)

No i bakszysz na każdym kroku, ale cóż piękne i dzikie kraje takie już są niestety

Odnośnik do komentarza

Hejka. Wybieram się w sobotę na przejażdżkę do Spały:

http://www.forum.bur...ki-11-12082012/

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam do wspólnego kulania spacerowym tempem :)

Będę pomiędzy 10.45, a 11.00 na stacji BP na Jagiellońskiej - chyba, że będzie bardzo rzucało żabami to wyjazd odpada.

Wszystko na to wskazuje, że jutro pogoda do d...

Jeśli prognozy się nie sprawdzą wyjeżdżamy (jest 3 chętnych) o10.00.

Byłem dziś. Pogoda jak na zamówienie. Spała i bunkry w Konewce zaliczone.

Odnośnik do komentarza

Czy koledzy z okolic Kielc się może wybierają ? 6 Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych Motopiknik

6 Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych Motopiknik odbędzie się w niedzielę 23 września, w godz. 11-17 w Parku Etnograficznym w Tokarni. Rozpocznie go parada motocykli SHL a w alei lipowej prowadzącej do dworu, odbędą się próby sprawności jazdy dla wszystkich jednośladów oraz motocykli i pojazdów zabytkowych. Od godziny 13 rozpoczną się uroczyste obchody 75-rocznicy SHL, którym towarzyszyć będą wybory najbardziej eleganckich pojazdów oraz konkursy dla publiczności.

Odnośnik do komentarza

Ja też, dopiero teraz przeczytałem :kwasny: Szkoda, że nie było wcześniej zasygnalizowane :mad2: Zatem z braku alternatywy wybrałem pieczonego ziemniaka prosto z ogniska :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

szkoda, w tym czasie byłem w ojczyźnie skuterów

także na zlocie Vespa Incognito w Caorle

niestety samochodem

właśnie wróciłem

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że w końcu mam chwilę na małą przejażdżkę :) to na środę, czwartek lub piątek synoptycy zapowiadają dobrą pogodę. Wykorzystując ostatnie dni sezonu może ktoś też dysponuje czasem w godzinach 10-15 na przejażdżkę? Niestety w weekend nie mogę.

Dokładny termin i godzina oraz traska do ustalenia ;)

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...