Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

jak na razie pogodę na sobotę ( czyli bunkry :photo: ) zapowiadają deszczową :) ale wiadomo jak to jest, pogoda zmienną jest :D .

Jeśli pogoda będzie OK jadę na 100 %.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, fajne foty porobiliście!

Wyobraźcie sobie, że mojej Pierwszej Żonie tak się podobało, że otrzymałem dyspensę na przyszłotygodniowy wyjazd na działkę („ Przecież to można zrobić później”) i jeżeli Towarzystwo nie ma nic przeciwko temu to również podążylibyśmy eksplorować bunkry.

Mało tego! Odczuliśmy pewien dyskomfort w związku z długością kanapy (brakuje kilku centymetrów) i Ewa dopytywała się mnie czy są wygodniejsze skutery i ile one kosztują … poinformowałem ją i usłyszałem komentarz: trzeba zacząć oszczędzać. Szczęka lekko mi opadła.

Na razie zamierzam dziś udać się do garażu w celu dokonania oceny możliwości wprowadzenia zmian konstrukcyjnych mających na celu doraźne podniesienie komfortu. Życzcie mi powodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak tek piszesz to zastanawiam się czy swojej Agi nie zabrać na wycieczkę. :ninja: może się dorzuci do Burka hehe :mad2: Oby tylko nie było odwrotnego skutku :blush: muszę pomyśleć :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny wypad, szkoda tylko, że info (co, gdzie i kiedy) jest już po wycieczce, a nie przed, może bym się kulnął z wami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obgadamy w czwartek szczegóły i uczestników ewentualnej wycieczki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan sobotniej wycieczki zakłada wyjazd w okolice Tomaszowa Mazowieckiego tzn : JELEŃ i KONEWKA tzn Stanowisko na pociągi dowodzenia III Rzeszy w Konewce i Jeleniu i może coś jeszcze kto to wie :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok, napisałem że pogadamy o tym w czwartek ale nie pomyślałem :) że nie każdy będzie w C66 więc może zacznijmy umawiać się w tym wątku.

I jeszcze mam taki pomysł że skoro jedziemy w stronę Tomaszowa Mazowieckiego to powiadommy Burgmaniaków z tamtych regionów że do nich jedziemy i zrobimy małe spotkanko :).

Edit:

zamieściłem link do tego wątku w Łódzkim i Świętokrzyskim, ( mam nadzieję że mnie nie opi........ ;) )

Więc wstępna propozycja to 8.30 pod ZUS-em o 9.00 ruszamy w stronę Tomaszowa i bunkrów. ( może ktoś sprawdzić czy nie pocałujemy tam klamki i ile kosztują bilety o ile są ?)

Proponuję deklarować się kto pojedzie wtedy będziemy wiedzieli na kogo ewentualnie trzeba poczekać bo się spóźni parę minut.

Ja swoją obecność potwierdzam i :

Roberto,

Strażak,

Sonor,

Pgizi,

Miętus,

Pitkom

Norbert,

Flyman,

Pinu - jak odbierze babcię :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie o takie info chodzi. Jak jedziecie do konewki to waro zobaczyć jeszcze niebieskie źródła koło Tomaszowa i ośrodek przygotowań olimpijskich w Spale.

Ja niestety nie mogę się dołączyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Więc wstępna propozycja to 7.30 pod ZUS-em o 8.00 ruszamy w stronę Tomaszowa i bunkrów. ( może ktoś sprawdzić czy nie pocałujemy tam klamki i ile kosztują bilety o ile są ?)

Sprawdziłem:

Wstęp:

- maj-październik (oprócz poniedziałków) w godz. 10-18

- lipiec i sierpień - 10-19 (także w poniedziałki)

- listopad-kwiecień (tylko weekendy) od 10 do 16

bilety:

- 5 zł - normalny

- 2,50 zł - ulgowy (dzieci do lat 7 - bezpłatnie)

+ parking :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak jedziecie do konewki to waro zobaczyć jeszcze niebieskie źródła koło Tomaszowa i ośrodek przygotowań olimpijskich w Spale.

Bardzo przydatna wskazówka, zanotowałem, jak będziemy mieli czas to odwiedzimy, a jak nie to pojedziemy tam jeszcze raz :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na pewno dacie radę. Na Skutermanii, te wszystkie atrakcje, zwiedzane z przewodnikiem i jeszcze kilka innych były podczas parady skuterowej.

PS.Skutermania to zlot Vespy, Lambretty i innych takich starych wynalazków skuterowych (więc szybkości nieco inne).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga :fireman2:

ze względu iż niektórzy nasi koledzy pracują z piątku na sobotę w nocy zmieniamy troszkę godzinę wyjazdu:

zbiórka pod ZUS-em 8.30 i wyjazd 9.00.

PS

poprawiłem również w poście powyżej co by nie wprowadzać w błąd :chair:

EDIT

Coś się lista nie powiększa :mad2:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna wycieczka.

Zjezdzilem tam wszystko.

Jezeli zrobicie Konewke to Jelen mozna juz sobie darowac.

Polecam jeszcze wille Gierka.

Niestety slyszalem ze ma/miala byc zburzona.

nie wiem czy do tego w koncu doszlo czy nie.

http://obiektywnie.blog.onet.pl/Agonia-dawnej-rezydencji-Edwar,2,ID428547545,n

https://plus.google.com/photos/118108717285897621921/albums/5529646164288081905?banner=pwa

Nawet po tylu latach robi niesamowite wrazenie.

Niby na miejscu w Spale jest wszystko, ale nic nie przebije rybki we Fryszerce kolo Inowlodza.

Milego wypadu :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś, kiedyś LOT był dzierżawcą tego obiektu. Byłem tam dwa razy na obozie kondycyjnym na początku lat 90'. Szkoda tej nieruchomości. Mam miłe wspomnienia z tamtych pobytów. Ostatnio Konewkę odwiedziłem jakieś 4 lata temu... serce boli, że tan nasz kapitalizm jakiś taki burzący jest.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś, kiedyś LOT był dzierżawcą tego obiektu. Byłem tam dwa razy na obozie kondycyjnym na początku lat 90'. Szkoda tej nieruchomości. Mam miłe wspomnienia z tamtych pobytów

Tez slyszalem, ze za czasow LOT`u odbywaly sie tam takie balangi, ze klękajcie narody :))))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zbórka

8.30 pod ZUS-em o 9.00 ruszamy w stronę Tomaszowa i bunkrów

Poprawiona lista po spocie w C66 :

Roberto,

Strażak, + Plecaczek

Sonor,

Pgizi, + Plecaczek

Miętus,

PJS - jak nie wyjedzie na działkę :rolleyes1:

Norbert, + Plecaczek

Flyman,

Pinu - jak odbierze babcię :clapping:

Konorex

Maciekrom

Jeśli kogoś pominąłem proszę się dopisać i pamiętajcie co by napisać kto z skąd rusz żeby kogoś nie zostawić.

Większa grupka rusza z pod ZUS-u, potem Pinu dołącza gdzieś po trasie i na wysokości Rawy dołącza Maciekrom ?

Dobrze pamiętam ?

PS

pogoda powinna nam dopisać:

http://www.weatheronline.pl/Polska/Warszawa.htm

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja się przyłączę tuż przed Jankami, bo rozumiem, że sprawdzamy przejezdność ŤKatowickiej Gierkówkiť?

Tak ustaliliśmy wczoraj na spocie. Głowna grupa 8.30 pod ZUS-em a my ( Roberto i Flyman) 9.15 stacja Shell za Jankami i Pina bieramy po drodze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...